HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Trutnov 5:9

Konečně i nejmladší přípravka nastoupila do ostré sezóny

18.10.2015
Dvojzápasem proti Trutnovu a Dvoru Králové vstoupili do sezóny také nejmladší vrchlabští hokejisté. V prvním zápase proti Trutnovu doplatili na své vlastní chyby. Druhý zápas proti Dvoru vyhráli sice oslnivě 21:0, ale nedá se mluvit o zázraku. Druhé utkání zaslouží spíše srovnání s ostrým tréninkem.
1.kolo, neděle 18.10.2015, 09:00
5:9
Trutnov
Děd, Losenický - Posker, Turek, Mrkva, Kučera M., John, Mach, Srnský, Cerman, Gabriel, Buchar, Gerstman, Binder
Třetiny: 2:1, 1:5, 2:3  Branky a nahrávky: Buchar, Kučera M., Mach, Gabriel.
První třetinu byl vrchlabský celek lepší než jeho soupeř a tak kluci zaslouženě vyhráli, Ve druhé třetině se však z domácí strany přestalo bruslit a podle toho dopadlo také skóre 1:5. V poslední třetině už tým nedokázal dohnat ztrátu po zásluze tedy domácí první mistrovské utkání prohráli.