HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 5:7

Kolín obrátil skóre

28.12.2013
Jana Poskerová
I přes první branky Krkonoš, Kolín obrátil skóre zápasu ve svůj prospěch.
20.kolo, sobota 28.12.2013,
HC Krkonoše
Kolín
Vítek, Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Hynek, Vognar, Fiala, Hamerský, Kroh, Chlouda, Holub, Stříbrný, Hak
Bak, Burda - Grauer, Hampl, Klazar, Kopecký, Kříž, Mikeška, Pilný, Pokorný, Šupík, Vyvial, Horák, Pader, Tomek, Sýkora, Matoušů
Třetiny: 2:4, 3:1, 0:2  Branky a nahrávky: Holub, Vognar, Hynek, Štembera, Křížek .
Třetí prohru v jednom týdnu si připsali šesťáci v předehrávaném utkání s Kolínem. Přesto, že v polovině první třetiny vedli 2:0, do konce třetiny čtyřikrát inkasovali a hosté najednou o dvě branky vedli. Na začátku druhé třetiny se podařilo domácím dvěmi góly vyrovnat, hosté se však znovu dostali do vedení, ale ještě do konce druhé třetiny bylo znovu vyrovnáno. Bohužel třetí třetina patřila Kolínu.