HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 5:6

Kluci z osmé třídy v prvním mistrovském utkání porazili Mladou Boleslav

29.09.2013
Opožděně vám přinášíme výsledek z prvního duelu osmé třídy HC Krkonoše v sezoně 2013/14. V dramatickém duelu naši chlapci zvítězili na ledě soupeře 6:5.
1.kolo, sobota 14.9.2013,
Ml.Boleslav
5:6
Haas, Mašek, Valdhaus, Schulz, Moucha, Hirmšal, Vojta, Černoušek, Málek, Belas, Anyalai, Pilek, Stehlík J., Stehlík M. , Svoboda, Kolner, Dragnev, Lhota
Nosek, Kozák, Kesner, Junek, Horák, Jonáš, Berisha, Šlaicher, Síla, Řehák, Poul, Mistr, Kynčl, Šír, Rychlovský
Třetiny: 2:2, 2:2, 1:2  Branky a nahrávky: Poul 2 (Řehák, Mistr), Síla, Šlaicher (Rychlovský), Junek, Šír (Rychlovský)
Náš první zápas jsme odehráli na ledě Mladé Boleslavi. Hned v úvodu 1. třetiny jsme dokázali proměnit svou šanci a ujali jsme se tak vedení 1:0. Střelecké štěstí nás neopustilo ani v čase 6:07 a zvýšili jsme tak skóre v náš prospěch na 2:0. Za necelé dvě minuty se také domácím podařilo vstřelit branku, a tak byl stav utkání 2:1. Do konce této třetiny padl ještě jeden gól, bohužel to bylo do naší brány a stav byl srovnán na 2:2. Druhá třetina byla hned v úvodu opět úspěšnější pro nás, vsítili jsme puk za záda domácího gólmana a opět jsme se ujali vední - 3:2. Na to nám však Boleslavští opět brzy odpověděli a v čase 25:25 bylo vyrovnáno 3:3. Velmi napínavý a vyrovnaný boj nadále pokračoval. V čase 34:24 jsme se dostali znovu do vedení, necelé dvě minuty na to byl stav opět nerozhodný a to 4:4. Třetí třetina již byla úspěšnější pro nás, protože jsme v ní dokázali dát domácím ještě dva góly, zatímco náš soupeř pouze jeden.