HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HK Mountfield HK 2:10

Lvi byli na Krkonoše moc velké sousto. Hosté zvítězili vysoko 2:10.
2:10
HK Mountfield HK
Pech, Abrahám - Junek, Kadavý, Mišinec, Havelka, Kocián, Vencl, Lukášek, Krsek, Janoušek, Srnský, Gabriel, Kozák, Vacek, Smékal, Tatar
Mahdal, Jeřábek - Rejl, Červený, Kováč, Štědrý, Pánek, Konečný, Souček, Bartoň, Pravda, Valášek, Procházka, Hradecký, Brita, Kastner, Půlpán, Nedvídek, Hlavatý, Kulhánek
Třetiny: 1:3, 1:5, 0:2  Branky: Valášek(Pravda), Rejl(Červený, Pravda),Lukášek(Havelka), Procházka, Vencl(kocián), Procházka, Konečný(Kastner), Valášek(Kováč), Valášek(Hlavatý, Bartoň), Hradecký, Kováč, Bartoň(Valášek).
Vítězství nikdo nepředpokládal, ale dvoumístné číslo také ne. První gól padl již ve 3.minutě, hned za minutu vstřelil Rejl druhý gól. V 5.minutě Vencl vstřelil první gól domácích. Na konci první třetiny upravil skóre Procházka a také otevřel skóre druhé třetiny. K němu se připojili 29.minutě Konečný, ve 32.minutě a 34.minutě Valášek, 40.minutě Hradecký. Ve třetí třetině jsme dostali v uvozovkách pouze góly 2. Naši chlapci nevěděli kde jim stojí hlava- tým hostí byl jednoznačně lepší a o tom svědčí výsledek celého utkání.