HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jindr. Hradec 6:2

Jindřichův Hradec odjel bez bodu

24.11.2014
Jana Poskerová
Odložené utkání z 8.11. odehrál mladší dorost v pátek 22.11. doma. A kromě zaváhání v první třetině byli domácí bez chyby.
14.kolo, sobota 8.11.2014, 15:00
HC Krkonoše
Jindr. Hradec
Dvořák , Pluháček - Mach, Krsek, Jirman, Cerman, Kynčl, Šlaicher, Řehák, Kesner, Vaňát, Mistr, Březák, Karlecová, Krištof, Šimkovič Jan, Šimkovič Josef.
Bernát, Bláhová - Budín, Havelka, Homolka, Pytlíková, Novák J., Novák P., Procházka, Tržil, Zedníková, Talíř, Kubíček, Schuppler, Velíšek, Stoiber, Houdek
Třetiny: 0:1,4:0,2:1  Branky a nahrávky: Mistr - 4x, Jirman, Vaňát.
Velice povedené utkání domácího celku. Po menších úpravách v sestavě se opět začala dařit hra a tím i koncovka, která vrátila klukům více pohody a klidu. V první části hry to opravdu nebylo stoprocentní, většina hráčů měla po celodenním turnaji ve florbale pořádně utahané nejen nohy, ale i celé tělo. Vše se změnilo v druhé části, kdy jako zázrakem byla únava ta tam. Soupeř nezachytil nástup a ani vystřídáním golmana se už nedokázal vrátit zpět do zápasu. Gratulace našim borcům a pochvala za výkon.