HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Opočno 3:2

I pátá třída už vstoupila do sezony, na domácím ledě porazila Opočno

15.09.2013
Tomáš Pavlík
Páťáci v úvodním kole přivítali barony z Opočna. Utkání nakonec skončilo příznivěji pro Krkonoše, které zvítězily těsně 3:2.
1.kolo, sobota 14.9.2013,
HC Krkonoše
Opočno
Janků K., Mikysa M. - Bílek V., Koldovský J., Kolda V., Chlum J., Horák A., Mlejnek S., Sporysch D., Knutson D., Háze J., Lhoták V., Kolbe P., Martinec J., Vaněk P., Mostecký J, Rada M., Stříbrný D., Cerman A.
Felcman J. - Volf J., Mnuk V., Paštika D., Půlpán V., Hlaváč V., M.,Felcman M., Felcman M., Jirůška M., Sedláček P., Jirka V., Kubala A., Ehl L., Krejzl J.,
Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1  Branky: Háze, Rada, Kolda .
První ligový zápas na začátku sezony dopadl lépe pro nás. Na začátku zápasu jsme se potýkali s menší nervozitou, ale s ubíhajícím časem se kluci dostávali do hry a soupeře jsme začali přehrávat. Co nám chybělo? Trochu štěstí při střelbě a více dravosti po výhře. Kluci mají samozřejmě co zlepšovat, ale na to, že soupeř měl polovinu týmu složenou ze starších kluků, to zase tak špatné nebylo.