HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Hradec Králové 0:6

Hradec si odváží body od 7.třídy

12.01.2014
Jana Poskerová
Nedělní domácí zápas proti Hradci nevyšel týmu 7.třídy.
3.kolo, neděle 12.1.2014, 12:30
HC Krkonoše
HC Hradec Králové
Trejtnar, Kozák, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Kahl, Novák, Bonaventura, Bujárek, Matloch, Soukup, Šír, Minařík, Mikysa, Moravec, Junek, Rychlovský, Teuber
Novotný, Kušnír, Kubišta, Řehák, Myška, Bárta, Rychtera, Poppel, Morong, Pirkl, Doležal, Brejcha, Libnar, Tomášek, Dudek, Sajdl, Březák, Kaďousek
Třetiny: 0:1, 0:2, 0:3
Druhé utkání o tomto víkendu jsme odehráli na domácím ledě ve Vrchlabí. Tentokrát jsme hostili sou- peře, kterého dobře známe - HRADEC KRÁLOVÉ. Dlouho jsme odolávali jejich nájezdům, nakonec jsme však přece jen podlehli a v čase 16:30 padl první gól do naší branky. A v tomto duchu pokračoval celý zápas. Dokázali jsme bojovat i bránit, ale přece jen nám hradečtí vždycky nějak proklouzli a proměnili dost svých šancí. Nám se to nepodařilo ani jednou. Dnes nás to moc mrzí, protože jsme se opravdu snažili, ale nevyšlo nám to. Hradečtí si tak odvezli body s sebou.