HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Hradec Králové - HC Krkonoše 5:4

Hradci se daří

09.12.2013
Hráči 6.třídy si v zápase proti Hradci vedli dobře, ale bohužel poslední minuty rozhodly o vítězství domácích.
16.kolo, středa 4.12.2013,
HC Hradec Králové
5:4
Sajdl, Možný - Moravec, Řehák, Králík, Heger, Lebeda, Naar, Kroupa, Bek, Teplý, Heligr, Pavlík, Hruška, Brandejs
Borovski, Holubec - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Holub, Stříbrný, Hak
Třetiny: 2:0, 0:1, 3:3  Branky a nahrávky: Hynek, Fiala, Vognar, Haas.
Přesto, že v první třetině měly Krkonoše jednoznačnou herní převahu a většinu času se hrálo u hradecké branky, neproměnily ani jednu šanci a stačily dvě chyby ve vlastním obraném pásmu a hosté vedli 2:0. Jedinou brankou ve druhé třetině krkonošští sice snížili, ale v 52. minutě utkání znovu vedli hradečtí o 2 branky. Dva rychlé góly za záda domácího gólmana v 54. minutě znamenaly remízu, ale naděje hostů na body trvala pouze 25 vteřin, kdy se hradeckým podařilo vstřelit pátý rozhodující gól.