HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jaroměř 14:7

Dvojnásobným počtem branek porazily Krkonoše Jaroměř

26.01.2013
Kluci páté třídy zvládli skvěle první třetinu, ve které zvítězili 8:0 a Jaroměř už poté nedokázala obrátit skóre na svou stranu.
21.kolo, neděle 13.1.2013, 10:30
14:7
Jaroměř
Borovski, Holubec, - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Křížek, Mlčák, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Šlaicher, Štembera, Junek, Šír, Rychlovský
Jelínek, Ziegler - Glos, Hájek, Kašpar, Kryštof, Nymsa, Syrovátko, Šebek, Šedivý, Šesták, Teuber, Záliš
Třetiny: 8:0 , 3:3 , 3:4  Branky: Šír 4, Henych 3, Haas 3, Šlaicher 2, Rychlovský 2
Díky nedělnímu termínu zápasu a tím pádem volnému dni v žákovské lize 6.tříd doplnili trenéři tři posily ročníku 2001 a měli k dispozici kompletní tři pětky. Raketovým nástupem byla Jaroměř zcela zaskočena a výsledek 8:0 po první třetině rozhodně nebyl očekávaný. Ve druhé třetině domácí hráči trochu polevili a do třetí třetiny nastupovali stále s osmibrankovým náskokem. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby vedení domácích nebylo tak výrazné, protože to vypadalo, že do poslední třetiny nastoupil jiný tým. Vrcholem byly dva góly, které Krkonoše dostali při vlastní přesilovce během jediného vyloučení. I přes vysokou výhru výkon hráčů v poslední třetině zastínil radost diváků i trenérů.