HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 5:5

Důležitá remíza

24.02.2014
Jana Poskerová
S těžkým soupeřem se podařilo remizovat hráčům 6.třídy.
27.kolo, středa 19.2.2014,
HC Krkonoše
Liberec
Holubec - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Hak, Stříbrný, Voděrek
Čaban, Švejdová - Jonák, Kollert, Pojsl, Pokorný, Pray, Starý, Kovář, Šimánek, Jakubec, Strnad, Vojtěch, Kvapil, van Wassem
Třetiny: 3:2 , 1:2 , 1:1   Branky a nahrávky: Nezbeda 3x, Hynek, Haas .
Bílí Tygři Liberec - průběžně vedoucí tým tabulky a také jediný, se kterým se krkonošským ještě nepodařilo vyhrát. Za remízu by mohli být domácí spokojeni. Vzhledem k vývoji utkání ale promarněná šance na vítězství. Ve čtvrté minutě již podruhé puk za zády liberecké brankářky. Přesto, že Tygři snížili, třetí gól v desáté minutě vyhnal hostující brankářku na střídačku. Po první třetině jednobrankové vedení, po druhé třetině nerozhodně. Další krok k vítězství udělali znovu domácí ve 43. minutě, ale na konečnou remízu upravili hosté o deset minut později. I přesto zaslouží domácí tým pochvalu.