HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - HC Krkonoše 7:8

Dosud neporažený soupeř nestačil na krkonošské šesťáky!

13.10.2013
Šestá třída se utkala s Letňany. A v patnáctibrankovém zajímavém duelu dokázala, i díky pěti gólům Haase a výbornému výkonu gólmana, zvítězit 7:8!
6.kolo, středa 9.10.2013,
HC Letňany
7:8
Porubský, Urban - Adamec, Appelt, Babovák, Barták, Hlaváč, Jansa, Klimo, Krutil Pešta, Liberda, Petr, Stránský, Stupka, Zrcek, Straka
Holubec, Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Voděrek
Třetiny: 3:3 , 1:3 , 3 :2   Branky a nahrávky: Haas 5, Šlaicher, Voděrek, Nezbeda.
Velkou radost si udělali šesťáci ve středečním zápase v Letňanech. Proti dosud neporaženému soupeři nastoupili s odhodláním a po první třetině drželi vyrovnané skóre. Rychlý gól Pražanů v první minutě druhé třetiny je nezaskočil a hned v další minutě znovu vyrovnali. Další čtyři branky padly překvapivě do sítě domácích a Krkonoše vedly v 46. minutě zápasu 8:4. vypadalo to na rozhodnutý zápas, ale rychlým pátým gólem se dostali domácí zpět do hry a dalšími dvěma góly v 52. a 53. minutě zdramatizovali zápas. Vedení o jedinou branku bránili hosté posledních šest a půl minuty zápasu. Vyrovnat se již Letcům nepodařilo, za což patří velký dík i krkonošskému brankáři. Přestože Krkonoše nebyly v tomto zápase lepším týmem, odhodlání, bojovnost a štěstí stáli na jejich straně a z Prahy vezou dva body. "Hoši, děkujem!"