HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Chrudim 2:8

Dorost vypustil poslední třetinu

17.11.2014
Jana Poskerová
Zpočátku vyrovnané utkání ztratili dorostenci HC Krkonoše v poslední třetině, kdy si nechali nasázet šest branek.
14.kolo, pátek 14.11.2014, 20:00
HC Krkonoše
Chrudim
Frýbová, Sobotka, Šuráň, Jiřička, Špetla, Vitoušek, Sedláček, Tatar, Šebek Václavec, Rychlovský, Kynčl, Věříš, Mach, Černý
Hrabánek, Benýšek, Berný, Bor, Gabriel, Hudec, Janoušek, Kmoníček, Kmošek, Leder, Makovský, Novotný, Polák, Solnička, Strnad, Syrovec, Voldán, Voltner
Třetiny: 1:1,0:1,1:6  Branky a nahrávky: 1.Rychlovský,(Věříš), 48.Rychlovský(Šebek) - 4.Hudec(Leder), 40.Polák(Bor), 46.Bor(Solnička), 50.Benýšek, 51.Polák,(Bor,Benýšek), 53.Novotný,(Bor), 58.Bor(Polák), 59.Voltner(Kmoníček) .
Mysleli jsme, že nám týdenní přestávka pomůže načerpat čerstvé síly do dalších bojů, ale přestávka nám jen uškodila. Do zápasu jsme šli bez zraněného obránce Lamače a nemocného golmana Hlubučka, i přesto musíme vyzdvihnout výborný výkon golmanky Frýbové. Škoda, že takový přístup k hokeji, jako má naše golmanka, nemají všichni hráči.

Ivan Houda, trenér: Jsem opět znechucen přístupem některých hráčů, kteří bohuželhrají jen proto, že nás je málo. Doufám, že přistoupí k utkání s Jabloncem s větší zodpovědností.