HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jihlava B 3:4sn

Dorost padl s Duklou až v šestém nájezdu

20.11.2014
Jana Poskerová
Vyrovnaný zápas sehrál mladší dorost s Duklou Jihlava a díky pozornosti brankářů padli domácí až v šestém nájezdu.
16.kolo, pondělí 17.11.2014, 13:00
HC Krkonoše
3:4sn
Jihlava B
Dvořák, Pluháček - Mach , Jirman, Šlaicher, Tříska, Krsek, Kynčl, Řehák, Mistr, Vaňát, Kesner, Poul, Ryšavý, Karlecová, Borovec, Krištof, Šimkovič J., Šimkovič J., Březák.
Lepeška, Kalenda - Martinová, Pixa, Vaňek, Zadina, Mareček, Klapač, Úlovec, Štěrba, Vokál, Tauber, Šulek, Chromý, Danihel, Klouček.
Třetiny: 0:0,0:.2,3:1  Branky a nahrávky: Řehák 2x , Vaňát.
Od úvodního buly se hoši opravdu snažili, byla vidět snaha a chuť po bodech a lepším výsledku. Dokázali jsme soupeře často zamknout v jejich třetině, jen ty branky ne a ne padnout. Dvě tyčky byla celá úroda z patnácti střel první třetiny na hostujícího golmana. Ten opravdu dobře kryl svoji tvrz.

Ve druhé třetině přišla z několika chyb sprcha v podobě vstřelení dvou branek hostí do naší sítě. Do závěrečné části hry opět kluci vlétli a to přineslo úspech v podání tří branek a vedení. To nám vydrželo až do 56.minuty zápasu, kdy po zaváhání obrany a ztrátě kotouče v obranném pásmu soupeře zrodila akce hostí, ze které bylo vyrovnáno. Náš brankář dokázal nájezd hráče a směr puku dobře pokrýt, puk však propadl pod jeho lapačkou a jen tak tak se dostal za jeho záda, až za brankovou čáru.

Došlo tak na samostatné nájezdy, kde se opravdu oba brankaři činili. K rozhodujícímu výsledku v náš neprospěch se dospělo až v druhé sérii šestým nájezdem.