HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše II - Hronov 3:8

Čtvrté třídě se utkání s Wikovem nepovedlo

04.12.2012
Tomáš Pavlík
V dalším zápase, s týmem HC Wikov Hronov, čtvrťáci nebyli tak dobrým týmem, jako soupeřovic chlapaci, kteří utkání dovedli do vítězného konce. Duel poznamenal i velice špatný výkon sudího.
8.kolo, neděle 2.12.2012,
HC Krkonoše II
Hronov
Janků K. - Jirků A., Cerman A., Chlum M., Boukal J., Bílek V.,Perička R., Mlejnek S., Horák A., Sporysch D., Koldovský J., Kolda V.
HC Wikov Hronov -Br.Kubeček V,Br.Pavlíček A.,Michal P.,Kubeček A.,Pelda M.,Polej M., Havelec O.,Jirásek J.,Krupa J.,Rubáček S.,Wajsar E.,Mach T.,Krejsar O.
Třetiny: 1:3, 0:4, 2:1  Branky: Jirků, Boukal, Sporysch
Na toto utkání asi nikdo nezapomene, výkon rozhodčího byl tak katastrofální, že to poznamenalo průběh celého zápasu. Naše mužstvo tento tlak neuneslo a prohrálo. Poprvé v této kategorii jsme viděli vyloučení do konce utkání. Doufejme, že příští zápas bude lepší.