HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebechovice - HC Krkonoše II 8:12

Čtvrtá třída nastřílela opět 12 branek a opět zvítězila

05.11.2012
V Třebechovicích pod Orebem kluci ze čtvrté třídy odehráli další mistrovský zápas. Utkání bylo vyrovnané, víc branek jsme ale vstřelili naši hráči a přivezli další důležité body do tabulky.
4.kolo, neděle 4.11.2012,
Třebechovice
8:12
HC Krkonoše II
Br.Voříšková A. - Felcman V., Sýkora D., Švagr R., Frynta J., Havránek M., Javůrek M.,
Janků K. - Jirků A., Cerman A., Chlum M., Boukal J., Bílek V., Perička R., Mlejnek S., Koldovský J., Horák A., Sporysch D.
Třetiny: 4:5, 1:5, 3:2  Branky: Jirků 3, Sporysch 2, Boukal 2, Cerman, Chlum, Bílek, Kolda, Mlejnek
V tomto zápase panovalo napětí od začátku až do konce. Kluci po výhře v prvním zápase se nechali unášet radostí. První třetina sice dopadla dobře, ale trenér z ní moc radost neměl, jelikož kluci nebruslili. Druhá třetina už dopadla o mnoho lépe a parta makala jak má. Třetí třetina přinesla opět napětí ,soupeř se nechtěl dát a bojoval až do konce.