HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Náchod - HC Krkonoše 3:6

Bodový víkend 5.třídy

12.03.2014
Radost trenérovi udělali hráči 5.třídy. Z obou víkendových zápasu přivezli domů cenné body.
13.kolo, neděle 9.3.2014,
Náchod
3:6
br.Matoušek M.,br.Kuba T.,Káva T.,Kosík M.,Lubrt Š.,Posnar J.,Zajíček L.,Drapač V., Koutský V.,Souček M.,Grim T.,Svoboda O.,
br.Mikysa M.,br.Janků K.,Horák A.,Bílek V.,Koldovský J.Boukal J.,Jirků A., Cerman A.,Vaněk P.,Haze J.,Mlejnek S.,Knutson D.,Rada M.,Chlum M.J.,Kolda V.,, Mostecký J.,Kolbe P.,Sporysch D.Stehlík A.,
Třetiny: 2:1, 1:4,0:1  Branky a nahrávky: Jirků-2,Koldovský-2,Rada-1,Mlejnek-1, .
Tentokrát se nám vůbec nepovedla první třetina, vlažným přístupem jsme dali soupeři šanci k menšímu náskoku ,v druhé a třetí třetině jsme však soupeři nedali šanci a zaslouženě jsme si vezli vítězství domů.