HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Benátky - HC Krkonoše 5:4sn

Benátky rozhodly na nájezdy

10.10.2014
Dva body za vítězství v nájezdech si v zápasech mladšího dorostu připsal soupeř z Benátek.
7.kolo, neděle 5.10.2014,
HC Benátky
5:4sn
Jeřábek, Šuhájek - Švach, Vyskočil, Tamburin, Fišer, Erbenová, Šíba, Mařík, Janiurek, Douša, Čermák, Najč, Jančík, Hons, Šebíková, Belas.
Dvořák, Pluháček - Jirman, Cerman, Tříska, Valášek, Kynčl, Šlaicher, Šimkovič Jan, Ryšavý, Řehák, Vaňát, Mistr, Krištof, Kesner, Březák,
Třetiny: 1:3,2:0,1:1  Branky a nahrávky: Šlaicher 2x , Jirman, Ryšavý.
Tento zápas se našim mladíkům nepovedl tak, jak si představovali. Po první třetině vedení 1 : 3, to byl velice slibný začátek. V druhé třetině došlo z naší strany k několika chybám v rozehrávce, které domácí družstvo využilo a srovnalo stav zápasu. Ve třetím dějství tohoto zápasu jsme byli evidentně lepší, ale góly nepadaly. Soupeři se povedl obrat skóre s přispěním našeho vlastního gólu, při nešťastné teči obránce. Ke konci 3. třetiny kluci vyrovnali, ale stav se už nezměnil. O bodu navíc pro domácí bylo rozhodnuto až při samostatných nájezdech.