HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Offline rozhovor: Tomáš Štůrala

Fanoušci – Offline rozhovor: Tomáš Štůrala

Fanoušci  –  Offline rozhovor: Tomáš Štůrala

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 46 odpovědí v této kategorii celkem.

Hanka (PV) 9.2.2009, 10:21
Ahoj vím že angažmá v Prostějove nebylo nějak úžasné , ale co říkáš na PV fans? Ahoj a hode štěstí v playoff

Odpověď:
Děkuji. Fans byli super, hlavně vzpomínám na vítězné utkání v Brně. To byla paráda.

Radim Jakoubek (Rudas10@seznam.cz - Hostinne) 8.2.2009, 15:00
musite nad tim hradcem vyhrat nebo to je v prdeli ale ja vam verim a prijedu jeste sem nevynecal ani jeden zapas verim ti.

Odpověď:
Děkuji. Uděláme maximum, aby to vyšlo.

tomáš leder (Kacka.Lederova@.seznam.cz - vrchlabí) 8.2.2009, 11:39
štůry pořádně se na ten Hradec ROZCHYTEJ

Ok.

Jan Rolf (bohemia08@seznam.cz - Vrchlabí) 7.2.2009, 11:56
Ahoj jsem VELKEJ FANDA VRCHLABÍ.Zajímá mě jak jsi přišel na hokej nebo proč si ho začal hrát!!

Odpověď:
Bylo to v první třídě. Do třídy přišel trenér a ptal se, kdo by chtěl začít hrát. Lákalo mě být hokejista, tak jsem to zkusil a do teď mě to už nepustilo.

Bety (Vrchlabí) 7.2.2009, 11:09
Ahooj Šturyy...jsi super brankář..máme tě rádi a sme rádi že za nás hraješ doufám že tomu tak bude i nadále :)prosím :)

Odpověď:
Taky doufám. Moc se mi tu líbí a fanoušci jsou také bez chyby. Bohužel to nezáleží jen na mne - uvidíme.

Andrea a Viktorka (Vrchlabí) 6.2.2009, 21:44
Přejeme Tobě i celému teamu hodně štěstí v play-off!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď:
Za celý team, i za mě moc děkuju.

matej (sicou@seznam.cz - lanov) 6.2.2009, 16:59

Odpověď:
Děkuju. Nikdo asi nečekal, že se bude tak dařit, takže je to paráda. No a co se týče posledního měsíce, je lepší, když se pár zápasů nepodařilo v lednu, než kdyby nás to chytlo v play off. Cíl je jasný, vyhrát soutěž.

dan (danda-lolek@seznam.cz - dvůr králové) 6.2.2009, 12:13
TOME,PROSÍM NEMĚL BYS BRANKÁŘSKOU(I STARŠÍ)HOKEJKU I S TVÝM PODPISEM?MÝMU BRÁCHOVI JE 12 (4.2.)A JEŠTĚ NEVYNECHAL ŽÁDNÝ ZÁPAS S TEBOU VE VRCHLABÍ.CHTĚL BYCH MU JI DÁT K NAROZENINÁM.POPŘ.JI I ODKOUPÍM. A HODNĚ ŠTĚSTÍ AŽ DO FINÁLE A TOBĚ V DALŠÍ KARIÉŘE. BUDE ŠKODA ,JESTLI ODEJDEŠ. DAN.

Odpověď:
Děkuju – hokejku mám jen nalomenou, s kterou se už moc chytat nedá, ale na podpis je dobrá. Tak pokud chceš stav se někdy po tréninku – jinou bohužel nemám. Že brášku moc pozdravuju..

Rosťa 5.2.2009, 20:16
Čau Štury,prej umíš pěkně zachlastat a že se toho vůbec nebojíš... měj se a ať se daří!!!

Odpověď:
Dík - když je volno, tak si určo po večeři jedno na spaní dám. :-)

vomajda (tom.vomacka@seznam.cz - HC Krkonoše) 5.2.2009, 18:48
Šťůrymu přeji dobré vkročení do play-off.

Hodně úspěchů ve své kariéře Tom Vomajda

Děkuju..