Junioři

HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC HRONOV

08.12.2010
Barbora Bjelková

Do utkání vstoupili lépe hostující hráči, kteří první třetinu vyhráli v poměru 1 : 2. Druhá třetina přinesla brankové vyjádření převahy domácího mužstva a do kabin se po druhé třetině odcházelo za stavu 4 : 2. V poslední třetině pokračovalo domácí mužstvo v nevýrazných výkonech z posledních kol a místo dalšího gólového vyjádření převahy hry v poli umožnilo hostům výsledek zkorigovat.

Dne 4. 12. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – junioři, na domácím hřišti zápas proti celku HC HRONOV

Sestava domácích: Abrahám /od. 31. min. Effemberk/ - Pavelka, Serbousek, Poul, Vácha, Gabriel D., Špetla - Řehák D., Perutek, Hrdlička, Fuks, Fleischer, Srnský J., Votava, Luňák, Davídek, Srnský M.

Hosté: Pech - Kubeček, Boroš, Bielik, Štelzig, Golej, Voborník, Ansorge, Rojšl, Lamka, Nyklíček

Stav utkání po třetinách: 1:2, 3:1, 2:2