HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí dostalo gól v první minutě, nakonec však zápas otočilo

Vrchlabí dostalo gól v první minutě, nakonec však zápas otočilo

08.12.2010
Jana Poskerová

Vrchlabská DD aréna ještě ani nestačila dokončit svůj pozdrav domácím hokejistům a Vrchlabí už prohrávalo. V osmnácté vteřině zápasu poslal brodské do vedení Třetina. Domácí mužstvo se chvíli vzpamatovávalo, než se vrátilo zpátky do hry. Nakonec ve vlastním oslabení dokonce poslal Gajovský svůj tým do vedení a o zápasu bylo skoro rozhodnuto. Domácí si svůj náskok udrželi celou druhou třetinu. Teprve v poslední třetině domácí další brankou uklidnil Patrik Beck. Ale jak už bylo řečeno: Hokej se hraje šedesát minut a hostům se podařilo dvoubrankový náskok snížit. K prodloužení už jim ovšem nepomohlo ani power play a vítězství zůstává ve Vrchlabí.