Posledních 30 článků

18.9.Proti Hronovu bereme tři body!VRC - HRO 6:1, 1.kolo | Raina TomanováV prvním kole nové sezony se domácímu HC Stadionu podařilo obrat o body HC WIKOV Hronov, který po vyrovnané první třetině nakonec zdolal 6:1. Po první části to vypadalo na hodně vyrovnaný zápas, ale chyby hostů a následná vyloučení zapříčinily, že se Vrchlabí dostalo do vysokého náskoku, který si již pohlídalo. První tři body do tabulky jsou tak doma. V dalším kole zajíždějí Horalé příští týden na led Králů z Písku.
17.9.Horal Podcast - epizoda 1Lucie HorčičkováPřinášíme první epizodu Horal Podcastu s Jiřím Jakubcem a trenéry A- týmu Petrem Hlaváčem a Ondřejem Poulem.
17.9.Poslední doplnění kádruLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší informace k poslednímu doplnění A-týmu.
17.9.Novou sezónu zahájíme před domácími divákyVRC - HRO 6:1, 1.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 18. září čeká naše mužstvo zahájení nové sezóny 2024/25. K tomuto prvnímu utkání zajede na vrchlabský led soupeř z nedalekého Hronova.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o..
12.9.HC Stadion Vrchlabí vás zve na Týden hokejeLucie HorčičkováPřijďte v neděli 29.9.2024 s dětmi na náborovou akci Týden hokeje a užijte si spoustu hokejové zábavy.
10.9.Vrchlabí vítězí nad pardubickým "béčkem"VRC - DYB 3:2, 0.kolo | Raina TomanováPoslední přípravný zápas se odehrál na domácí půdě. HC Stadion Vrchlabí se postavil proti B týmu Pardubic, které porazil těsným výsledkem 3:2. Pro oba týmy se jednalo o generálku před začátkem soutěže. Favorizovaní hosté ani jednou v zápase nevedli i díky výbornému výkonu brankáře Červinky a tak generálka dopadla lépe pro domácí HC Stadion.
9.9.V úterý doma s prvoligovými Pardubicemi B!VRC - DYB 3:2, 0.kolo | Lucie HorčičkováV úterý 10. září nás čeká poslední přípravné utkání. K němu zajede na vrchlabský led prvoligový tým Dynamo Pardubice B.
5.9.Z Litoměřic jedeme s nadílkou deseti gólůLTM - VRC 10:0, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí se s Litoměřicemi utkal po dvou letech. Bohužel to pro hostující krkonošský celek nedopadlo dobře, po první třetině vedli domácí hráči již o tři branky. Ve druhé části padly další čtyři góly a svou jízdu Kališníci zakončili třemi brankami v poslední části. HC Stadion Vrchlabí tak odjel s nadílkou deseti gólů.
4.9.Páté přátelské utkání odehraje Vrchlabí proti LitoměřicímLTM - VRC 10:0, 0.kolo | Filip VedralJiž k pátému utkání vyjíždí Stadion do Litoměřic, kde změří síly s místním prvoligovým celkem. Litoměřice budou na domácím ledě velmi náročným testem pro podkrkonošský celek.
Zápas se odehraje ve čtvrtek 5.9.2024 od 17:30 v Kalich Areně v Litoměřicích.
3.9.Vrchlabí po otočce bere výhru v nájezdechVRC - KOB 5:4, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadionu Vrchlabí se podařilo zvítězit nad Kobrou Praha, i v domácím prostředí. Domácí tým dotahoval dvoubrankové manko, což se mu nakonec zásluhou Moníka podařilo a tak se nakonec zápas dostal do samostatných nájezdů, ve kterých byl úspěšnější krkonošský mančaft, který ještě v přípravě nezažil hořkost porážky.
2.9.Hodnocení letního soustředění mládeže 2024Lucie HorčičkováBěhem posledních dvou srpnových týdnů proběhla soustředění naší mládeže. Mladší kategorie měly soustředění v Horní Branné, starší v Herlíkovicích. Všechny kategorie od mladších žáků výše dokonce dojížděly na kolech.
Přinášíme hodnocení soustředění od trenérů jednotlivých kategorií.
2.9.V úterý konečně před domácím publikem!VRC - KOB 5:4, 0.kolo | Lucie HorčičkováV úterý 3.9.2024 od 18 hodin čeká naše hráče první utkání této sezóny na domácím ledě. K odvetnému přípravnému zápasu přijede Kobra Praha, s níž se Stadion utkal před dvěma týdny.
29.8.Představujeme novou posilu do obrany!Lucie HorčičkováDalší novou tváří A-týmu a výraznou posilou do obrany je dvaadvacetiletý Zoran Fiala.
29.8.Vrchlabí veze těsnou výhru nad Havlíčkovým BrodemHBR - VRC 3:4, 0.kolo | Raina TomanováVrchlabí zajíždělo k dalšímu přátelskému zápasu do Ledče nad Sázavou, aby se zde potkal s týmem z Havlíčkova Brodu. Ačkoliv to vypadalo na začátku jednoznačně pro hosty, domácí se dokázali zvednout a nakonec zápas skončil nejtěsnějším rozdílem. HC Stadion si odváží vítězství a udržuje si 100% úspěšnost, zatímco Havlíčkův Brod musel přiznat první porážku. Předtím totiž dokázal třikrát zvítězit.
28.8.Stadion odehraje následující utkání proti Havlíčkovu BroduHBR - VRC 3:4, 0.kolo | Filip VedralK dalšímu přípravnému utkání vyjede Stadion na horkou půdu do Havlíčkova Brodu.
Utkání se odehraje ve čtvrtek 29. srpna 2024 na zimním stadionu v Ledči nad Sázavou!
26.8.Domácí utkání s Pardubicemi B se rušíLucie HorčičkováZ důvodu nemoci pardubického B týmu se úterní přátelské utkání ruší.
24.8.Hodnocení hokejového kempu pro ročníky 2017-2019Lucie HorčičkováOd pondělí 19.8. proběhl poslední čtyřdenní hokejový kemp, tentokrát pro naše nejmladší ročníky 2017-2019.
Přinášíme hodnocení kempu od Filipa Moníka.
22.8.Z Benátek vezeme další výhruBEN - VRC 1:4, 2.kolo | Lucie HorčičkováDruhé přípravné utkání v Benátkách nad Jizerou skončilo výhrou HC Stadionu. První třetina sice skončila vyrovnaně 1:1, ale od druhé třetiny vzalo Vrchlabí hru do svých rukou a do konce utkání ještě třikrát skórovalo. Utkání skončilo 1:4.
21.8.Ke druhému přípravnému utkání vyrazí Stadion do Benátek nad JizerouBEN - VRC 1:4, 2.kolo | Filip VedralVe druhém přípravném utkání zaměří HC Stadion Vrchlabí své síly s týmem z Benátek nad Jizerou.
Utkání se odehraje ve čtvrtek 22. srpna 2024 na zimním stadionu v Benátkách nad Jizerou.
21.8.Staň se i ty jedním z nás!Lucie HorčičkováHledáme mládežníky a dospělé na pomocné funkce.
20.8.Úvodní přípravné utkání skončilo výhrou Vrchlabí KOB - VRC 3:7, 1.kolo | Lucie HorčičkováV prvním přípravném utkání s Kobrou Praha bere HC Stadion Vrchlabí výhru.
První třetina nabídla dva góly na obou stranách, ale od druhé třetiny začali být Vrchlabští lepším týmem a po zásluze vyhráli druhou třetinu 4:1. Třetí třetina byla od Stadionu dobře odehraná a z mnoha šancí se už ujala jen jedna a zápas tak skončil 3:7.
19.8.Hodnocení gólmanského kempuLucie HorčičkováV neděli 18.8.2024 se na našem stadionu uskutečnil jednodenní gólmanský kemp pod vedením hlavního trenéra gólmanů Martina Abraháma.
Přinášíme hodnocení kempu.
19.8.Přípravu odstartujeme na ledě pražské KobryKOB - VRC 3:7, 1.kolo | Lucie HorčičkováK prvnímu přípravnému utkání zajíždí HC Stadion Vrchlabí do Prahy na led soupeře HC Kobra Praha.
Utkání se odehraje v úterý 20.8.2024 od 18 hodin.
16.8.Hodnocení hokejového kempu pro ročníky 2015-2016Lucie HorčičkováTento týden proběhl další čtyřdenní hokejový kemp, tentokrát pro ročníky 2015-2016.
Přinášíme hodnocení kempu od hlavního trenéra Filipa Moníka.
11.8.Předsezónní rozhovor s Jiřím JakubcemLucie HorčičkováBlíží se nová sezóna a příprava vrchlabského A-týmu již začala.
Přinášíme rozhovor s manažerem HC Stadionu Vrchlabí Jiřím Jakubcem.
9.8.Zhodnocení hokejových kempů pro ročníky 2005-2010 a 2011-2014Lucie HorčičkováV týdnu od 5. srpna začalo být na našem stadionu opět živo.
Letošní program na ledě odstartovaly každoroční hokejové kempy naší mládeže. První dva kempy se uskutečnily od úterý 6. srpna do pátku 9. srpna. Kempy probíhaly tradičně příměstskou formou pod vedením klubových trenérů.
Hodnocení hokejových kempů přináší hlavní trenéři Jakub Kynčl a Jakub Tatar.
4.8.Přípravná utkání se blíží! Začínáme 20.8. na pražské KobřeLucie HorčičkováVrchlabský A-tým vyjede na led k prvnímu tréninku už v pondělí 5.8.2024, a začne se tak připravovat na novou sezónu.
V rámci přípravy má A-tým naplánovaných celkem sedm přátelských utkání.
23.6.Patrik Urban odchází z VrchlabíJiří JakubecPatrik Urban již nebude hrát za Vrchlabí. Po 11 skvělých sezónách, kdy téměř pravidelně vévodil klubovým statistikám, odchází Patrik po vzájemné dohodě do jiného druholigového klubu.
6.6.První posila do obranyLucie HorčičkováDo obrany přichází z pražských Letňan jednadvacetiletý Nikita Guryevskiy.
3.6.Novic ve vrchlabském hokeji Ondřej Poul: Rivalita jde v tuto chvíli úplně stranou Lucie HorčičkováPřinášíme rozhovor s novým trenérem Ondřejem Poulem, který vyšel v Krkonošském deníku.