V září 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.9.Vrchlabí v Písku zaznamenalo druhé vítězství v řaděPIS - VRC 3:4, 5.kolo | Petr KošatkaVrachlabskému celku se podařilo na jihu Čech navázat na domácí výhru s Benátkami a nejtěsnějším rozdílem svěřenci trenérů Reháčka a Svobody porazili prvoligového nováčka 4:3. V dalším kole čeká naše hokejisty domácí zápas s Olomoucí.
27.9.Na správném místě - Jakub DrábekBarbora BjelkováV sobotním utkání se vrchlabský tým konečně dočkal plného bodového hodnocení a zároveň také první výhry v započaté sezóně. Jakub Drábek, střelec vítězné branky, si pochvaloval výkon celého mužstva a zvláště pak brankáře Vladislava Koutského.
27.9.Premiéra v Písku PIS - VRC 3:4, 5.kolo | Jana PoskerováVe středu 29.9.2010 odehraje svůj další zápas celek HC Vrchlabí na ledě nováčka první ligy a to v Písku. Písečtí mají ze čtyř odehráných zápasů 5 bodů, zatím se jim podařilo zvítězit pouze v Berouně, Rebely z Havlíčkova Brodu porazili v prodloužení, ale s Hradcem a Třebíčí prohráli.
25.9.První výhra! Benátky se vrací domů s prázdnouVRC - BEN 2:1, 4.kolo | Jaroslav SvobodaV r c h l a b í - Tak konečně jsme se dočkali! Až ve čtvrtém kole zabrali vrchlabští hokejisté a na svém ledě po tuhém boji vyhráli 2:1 nad týmem z Benátek nad Jizerou. Hosté přitom v 16. minutě šli do vedení po trefě Ctibora Jecha, který zužitkoval vyhrané bully Josefem Skořepou. Ještě v první třetině však bleskově domácí využili přesilové hry a Kamil Tvrdek srovnal skóre. Vítěznou trefu zaznamenal po změně stran Jakub Drábek. Tentokrát Vrchlabí skórovalo v oslabení. Hokejisté z Krkonoš tak rozšířili svůj hodně skromný bodový zisk a snad je tato výhra nažene do veselejších pater tabulky.
22.9.Vrchlabští na Dukle neuspěli, čekání na výhru trváJIH - VRC 5:3, 3.kolo | Jaroslav SvobodaJ i h l a v a - Další slibně rozehraný zápas nedotáhlo Vrchlabí do vítězného konce. Na Horáckém stadionu přitom naši borci vedli 1:0 i 2:1, jenže klíčový zlom přišel v polovině utkání a ani urputná snaha v závěru utkání body nepřinesla. V polovině utkání za stavu 2:1 pro hosty vzal tíhu okamžiku na svá bedra domácí tahoun Oldřich Bakus, který dvakrát rozdal gólovou přihrávku a Jihlava šla poprvé do vedení. Na Hollého trefu ze 47. minuty odpověděl bleskově vrchlabský Filip, to však bylo bohužel vše. Domácí pečetili výhru v závěrečné power-play.
20.9.Ve středu na VysočinuJIH - VRC 5:3, 3.kolo | Jan HanušPrvní liga se pomalu rozjíždí, Vrchlabí se vydává za třetím zápasem na Vysočinu do Jihlavy. Vloni se v zápasech s Duklou vrchlabským moc nedařilo a jak to bude vypadat letos se přesvědčíme ve středu od 17:30
19.9.Góly střílet chceme, říká Tomáš UrbanJana PoskerováV sobotním zápase mělo HC Vrchlabí velkou šanci připsat si tři body. Nakonec se při prvním domácím zápase prodlužovalo a o výsledku rozhodly až nájezdy. Ačkoliv Vrchlabí bylo herně lepší, nedokázalo svůj dvougólový náskok udržet.
18.9.Domácí premiéru pokazily nájezdyVRC - ZNO 2:3, 2.kolo | Michal SlavíkVstup nového ročníku první ligy na vrchlabský stadion se zdál být jako z pohádky. I díky dvěma asistencím Patrika Becka vedli domácí v 17. minutě už 2:0. Jenže nekoncentrovanost v závěru třetiny je přišla draho. Znojemští Orli v krátké chvíli dokázali vyrovnat, aby pro sebe nakonec vítězství urvali v páté sérii samostatných nájezdů.
16.9.Jako první přijede ZnojmoVRC - ZNO 2:3, 2.kolo | Jan Hanuš16. února, to je datum posledního mistrovského zápasu ve vrchlabské aréně. Tehdy Vrchlabí porazilo Třebíč a srovnalo stav předkola play-off na 2:2. Od té doby uplynulo v Labi hodně vody, je tu nová sezóna a jako první přijedou znojemští Orli. Který tým získá první body do prvoligové tabulky se ukáže v sobotu od 18:00
15.9.Po nadějném začátku se Vrchlabí vrací z Chomutova s prázdnouCHM - VRC 3:2, 1.kolo | Radek VokálVrchlabí vstoupilo do zápasu v Chomutově aktivně, Hanuljak se v první třetině musel hodně činit, překonal ho jen Filip střelou z kruhu. Po přestávce se domácí zlepšili a skóre otočili. Před větším přídělem je zachránil výborně chytající Vladislav Koutský, který jen Dudu vychytal hned čtyřikrát. Kamil Tvrdek ještě před koncem druhé třetiny tečí Látalovy střely od modré vyrovnal. Vrchlabským se nakonec stalo osudným dvojnásobné oslabení v úvodu třetí třetiny, které potrestal také tečí střely od modré Radek Duda. Vrchlabí hrálo přesilovek sedm, ale žádnou nevyužilo.
14.9.Doplnění členů pořadatelské službyJan HanušVedení HC Vrchlabí s.r.o. si dovoluje oslovit všechny příznivce ledního hokeje o spolupráci při zabezpečení pořadatelské služby na zápasech A mužstva 1. hokejové ligy ČR v sezoně 2010 – 2011
13.9.První liga začínáCHM - VRC 3:2, 1.kolo | Jan HanušJe to tady! Letní dřina je minulostí, pilování taktiky a souhry na ledě taky, takže nastal čas vše ukázat na ledě v prvním mistrovském zápase a los nemohl přiřknout Řeháčkovu výběru těžšího soupeře než je loňský účastník baráže Extraligy, mužstvo Chomutova
12.9.Brankáři hodnotí páteční zápasJana PoskerováMartin Růžička a Vladislav Koutský se proti sobě postavili do brány v pátečním utkání extraligových Pardubic a prvoligového Vrchlabí. V zápase měl daleko více práce pardubický Růžička, kterého domácí hráči ostřelovali ze všech stran. Z boje ale vyšel vítězně právě on.
10.9.Krakonoš dostal pět perníkůVRC - PCE 3:5, 0.kolo | Jana PoskerováPokud HC Eaton očekával, že ve Vrchlabí předvede opět exhibiční zápas, již první třetina jej vyvedla z omylu. Hráči Vrchlabí nastoupili na led plně připravení a podali velmi kvalitní výkon. I když se během prvních dvou třetin nedostali do vedení, nenechali svého soupeře vydechnout a pardubického brankáře ohrožovali jako sršni. Pardubičtí ovšem ukázali svou převahu extraligového týmu a každá jejich šance skončila za zády domácího gólmana. I když byli vrchlabští ve vynikající formě, nakonec zápas prohráli 3:5.
8.9.Generálka na sezónu a perníkáři opět v Krakonošově VRC - PCE 3:5, 0.kolo | Jana Poskerová, Jan HanušExtraligové Pardubice mají za sebou devět přípravných zápasů, pětkrát překonali soupeře, čtyřikrát si odnesli porážku. Záleží na vrchlabských, s jakým skórem odjede HC Eaton z pátečního utkání. V loňském roce se domacím hokejistům legendu v bráně, Dominika Haška, překonat nepodařilo a Pardubice vyhrály 3:0. Zápas s prvoligovým soupeřem z Třebíče se na ledě Pardubic změnil v exhbici domácího týmu, Třebíč odjel domů s porážkou 8:1
7.9.Utkání s Trutnovem zrušenoRedakceStředeční utkání s mužstvem HC Trutnov bylo kvůli velké marodce soupeře zrušeno.
6.9.Páteční autogramiáda Pardubic, Martina Koukala a Karolíny ErbanovéTisková zprávaV pátek 10.9.2010 připravilo vedení HC Vrchlabí autogramiádu svého soupeře a to pardubického celku, zároveň s hokejisty se bude podepisovat rychlobruslařka Karolína Erbanová a běžkař Martin Koukal. Akce proběhne na vrchlabském náměstí od 14,45 hodin.
6.9.Tradiční předsezónní tisková konferenceJana PoskerováTradiční tisková konference klubu Vrchlabí proběhla dnes za přítomnosti majitele Petra Dědka, sportovního manžera Ing. Aleše Kmoníčka, trenéra Josefa Řeháčka a kapitána týmu Tomáše Pácala. V úvodu byl Petr Dědek požádán o krátké zhodnocení minulé sezóny, sportovní manažer promluvil o příchodech a odchodech hráčů, trenér Řeháček zhodnotil přípravu a dosavadní přátelské zápasy.
5.9.V obraně - Richard BauerJana PoskerováExtraligové Pardubice, Karlovy Vary, Vsetín, Mladá Boleslav, prvoligový Chomutov, angažmá v Bánské Bystrici. To jsou působiště obránce Richarda Bauera, který v srpnu rozšířil soupisku vrchlabského mančaftu. Richard Bauer pochází z Pardubic, kde s hokejem také začínal. Na zimní stadion se dostal přes nábor na základní škole. V Mladé Boleslavi vybojoval postup do extraligy, což v současné době považuje za svůj největší hokejový úspěch.
4.9.Soutěž - soutěž - soutěžRedakceDosavadním nejlepším střelcem klubu HCV za působení v první lize je Kamil Tvrdek. V sezóně 2007/2008 dokázal soupeřovu svatyni pokořit osmnáctkrát. O rok později byl úspěšný Patrik Beck se 14 góly a minulou sezónu to nejlépe střílelo Janu Čalounovi - 13 branek. Na letošního střelce si musíme ještě počkat.