V únoru 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.2.Vrchlabí ztratilo dobře rozehraný zápasVRC - CHM 2:4, 0.kolo | Patrik Huber, Jakub GabrielVrchlabští hokejisté na domácím ledě podlehli Chomutovu 2:4. Vrchlabí sice vedlo již 2:0, ale hosté zápas perfektně otočili. Během deseti minut ve druhé třetině jasně otočili skóre na 2:4. Ve třetí třetině se žádný z týmů už netrefil, a tak stav zůstal stejný. Chomutov tak vítězí třetí utkání a vede sérii 3:1 na zápasy. Svoji nadějnou pozici na postup může potvrdit v pondělí na domácí půdě.
28.2.Série se stěhuje pod KrkonošeVRC - CHM 5:0, 0.kolo | Jan HanušČtvrtfinálová série se stěhuje z Krušných hor do Krkonoš a vrchlabští hráči potřebují alespoň jednou zvítězit. Že to bude úkol více než těžký, se přesvědčil Jeřábkův výběr v neděli a v pondělí. Zápasy číslo tři a čtyři jsou na pořadu ve čtvrtek 28.2. a v pátek 29.2. ve vrchlabské D&D Elektromont Aréně. Pro fanoušky kteří se do arény nedostanou bude připraven online přenos.
28.2.Miss HC Vrchlabí 2008 se stala RozálieHC VrchlabíDo prvního ročníku soutěže o Miss HC Vrchlabí nám přišly fotografie devíti dívek (a jednoho psa). V internetovém hlasování pak nejvíc sympatií získala Rozálie, za ní s odstupem skončily Jolana a Iva. Pořadí dalších šesti dívek dle zvyklostí neuvádíme. Celkem se v soutěži sešlo 783 hlasů.
28.2.Vrchlabí deklasovalo Chomutov!VRC - CHM 5:0, 0.kolo | Patrik HuberVrchlabští hokejisté se před domácím publikem postarali doslova o senzaci. Svěřenci Vladimíra Jeřábka porazili Chomutov vysoko 5:0. Vrchlabí vedlo po první třetině 2:0, když se trefil Plodek a Tvrdek. Ve druhé třetině diváci v Elektromont aréně branku neviděli. Ve třetím dějství nakonec Vrchlabí rozhodlo o svém vítězství. Ve dvojnásobné přesilovce se trefil Pajič a dílo dokonali dalšími dvěma brankami Gengel s Bryneckým. V brance domácích se místo Ševčíka, který odchytal oba zápasy v Chomutově objevil Alexandr Hylák a skvělými zákroky vychytal nulu. Vrchlabí tedy snížilo stav série na 1:2. Zítra (29.1.) nás čeká další duel, který se odehraje opět na vrchlabském ledě, začíná se v 18:00.
25.2.Vrchlabí prohrálo i druhý zápasCHM - VRC 4:1, 0.kolo | Pavel KadeřábekNaši hokejisté ani ve druhém čtvrtfinálovém zápase nestačili na Chomutov a podlehli 1:4. Jediným úspěšným vrchlabským střelcem byl Petr Horčička, který ale jen zkorigoval skóre za nepříznivého stavu 0:4. Naši hokejisté tak v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy prohrávají 0:2, ale ve čtvrtek a v pátek přivítáme Chomutov v Elektromont Aréně a doufejme, že naši hokejisté soupeře z krušnohoří ještě potrápí a podaří se jim třeba s nepříznivým stavem něco udělat...
24.2.Čtvrtfinále začal lépe ChomutovCHM - VRC 3:1, 0.kolo | Patrik Huber, Michael StopkaHistoricky první čtvrtfinálový zápas v 1. lize nedopadl pro vrchlabské hokejisty nejlépe. Favorit z Chomutova vedl již po první třetině 2:0, poté co se nejprve trefil Jíra a minutu po něm dal domácím dvoubrankový náskok Hašek. Vrchlabí však své zbraně nesložilo a 11 vteřin po začátku druhé třetiny dal hokejistům z Krkonoš naději Matějíček, který snížil na rozdíl jediné branky. Tato branka vrchlabské hokejisty nakopla a ti měli několik vyložených šancí, ale ty buď pokryl brankář Horčička, nebo ho dvakrát zachránila branková konstrukce. Chomutov ale potvrdil roli favorita, když se ve 34. minutě trefil Ťupa a dal tak výsledku konečnou podobu, protože ve třetí třetině už žádná branka nepadal. Utkání tedy skončilo výsledkem 3:1. V zápase držel hostující tým skvělými zákroky brankář Ševčík, který nahradil Hyláka. Druhé utkání této série se hraje jíž zítra opět na chomutovském ledě, začátek je stejný jako dnes, tj. v 17:30.
23.2.Čtvrtfinále s ChomutovemCHM - VRC 3:1, 0.kolo | Jan HanušV nervy drásajícím předkole se Vrchlabí střetlo s jihlavskou Duklou. A teprve pátý zápas rozhodl o třetím vítězství vrchlabských hokejistů, kteří tak postupují do dalšího kola play-off první ligy. Ve čtvrtfinále se Jeřábkův výběr utká s týmem KLH Chomutov, série se bude hrát v neděli a pondělí v Chomutově, ve čtvrtek a v pátek se oba týmy představí pod Krkonošemi. Kdo bude v sérii úspěšnější se dozvíme nejpozději 8. března a jak prohlásil vrchlabský trenér Vladimír Jeřábek „My teď už nemáme co ztratit. Budeme jen zlobit a doufám, že budeme zlobit co nejdéle.“
21.2.Vrchlabí postupuje!!!VRC - JIH 1:0, 0.kolo | Patrik Huber, Jan PečeňákV dramatickém zápase před výbornou diváckou kulisou se z postupu do čtvrtfinále play off 1. ligy radují hokejisté Vrchlabí. Zápas rozhodl v 56. minutě svým důrazem před brankou Lukáš Vantuch. Dukla i přes závěrečný tlak odpovědět nedokázala. HC Vrchlabí tak dosáhlo dalšího historického úspěchu.
21.2.Naším cílem je postoupit, prozradil Ivan HoudaJakub Gabriel, Patrik HuberKrkonošským juniorům vrcholí sezona a mají před sebou několik rozhodujících duelů finálové skupiny, mají tudíž možnost postoupit do druhé nejvyšší soutěže. O tom, jak vnímá závěr sezony, jsme si povídali s Ivanem Houdou, coby hlavním trenérem juniorů. Junioři jsou ve finálové skupině první o dva body, ovšem čeká je ještě poslední čtveřice utkání. Jestliže tuto skupinu vyhrají, dostávají se do kvalifikace o Ligu juniorů, která předchází postupu. Právě dvě z nich sehrají s největším soupeřem, s celkem Dvůr Králové – Náchod. Tímto Vás zveme na páteční důležité utkání, které začíná v 19:30 na domácím ledě. Přijďte naše juniory povzbudit a vytvořit jim příjemnou hokejovou kulisu.
20.2.Vrchlabí čeká rozhodující bitvaVRC - JIH 1:0, 0.kolo | Jan PečeňákVe čtvrtek 21.2. od 18:00 se ve vrchlabské Elektromont Aréně uskuteční rozhodující souboj mezi HC Vrchlabí a HC Dukla Jihlava. Vítěz tohoto zápasu postupuje do čtvrtfinále play off 1. ligy. Po dvou domácích zápasech naši hokejisté vedli 2:0, ale zápasy na Vysočině dopadly mnohem lépe pro Jihlavu, která tak vyrovnala stav na 2:2. Jistě nás tak čeká velmi napínavý a vyrovnaný souboj, proto přijďte v co největším počtu podpořit HC Vrchlabí a pomoci mu k postupu do dalšího kola.
19.2.Předprodej vstupenek na rozhodující souboj proti JihlavěRedakceVe středu 20.2.2008 od 14:00 do 16:00hod. bude možné si na pokladně ZS zakoupit v předprodeji lístky na čtvrteční rozhodující 5. utkání Play-off. V den utkání bude pokladna otevřena již od 15:30 hod.

O toto utkání očekáváme velký zájem fanoušků. Proto neváhejte a využijte možnosti předprodeje a zakupte si své lístky na toto utkání s dostatečným předstihem.

19.2.Vrchlabí ani druhý zápas v Jihlavě nevyhráloJIH - VRC 2:1, 0.kolo | Pavel Zeman, Patrik HuberVrchlabští hokejisté ani druhý mečbol proměnit nedokázali, a tak bude rozhodovat 5. zápas, který se bude hrát na ledě Vrchlabí. Dnes se hrál o poznání vyrovnanější hokej než včera. V první třetině branka nepadla. Zápas rozhodla druhá třetina, ve které padly všechny branky utkání. Jihlava šla do dvoubrankového vedení díky brankám Čachotského a Říhy, ale Vrchlabí stačilo ještě korigovat stav na 1:2, poté co se trefil Dušek. Ve třetí třetině branka nepadla. Hokejisté z Krkonoš měli sice v závěru utkání veliký tlak, ale ten i při závěrečné power play nedokázali využít. Rozhodující utkání, které rozhodne o postupujícím do dalšího kola play-off se bude hrát na ledě Vrchlabí již tento čtvrtek, tj. 21.2. v tradičním čase 18:00.
18.2.Naši hokejisté první mečbol nevyužili, série pokračujeJIH - VRC 7:2, 0.kolo | Michal KolaříkVe třetím zápase předkola play-off mohli hokejisté Vrchlabí rozhodnout o svém postupu do čtvrtfinále. Opak byl ale pravdou. Naši hokejisté podlehli Dukle vysoko 2:7 a v sérii vedou již jen 2:1 na zápasy. Další šanci rozhodnout mají Vrchlabští již zítra. Zápas se koná opět v Jihlavě a začátek je stejně jako dnes v 17:30.
16.2.Promění Vrchlabí na Vysočině dva mečboly?JIH - VRC 7:2, 0.kolo | Jan HanušOsmifinálová série mezi Vrchlabím a Jihlavou se po dvou, pro Vrchlabí vítězných zápasech přesouvá na Vysočinu. Na Horáckém zimním stadionu vypukne v pondělí 18. února třetí vzájemý zápas, pro fanoušky kteří se do Jihlavy nedostanou připraví jihlavští kolegové on-line video přenos.
15.2.Rozhodující branka padla 15 sekund před koncem!VRC - JIH 4:3, 0.kolo | Jakub GabrielVrchlabí zvládá i druhý zápas a vítězí nad Jihlavou po vypjatém boji 4:3. Úvod utkání patřil stejně jako v předchozím zápase domácím, když se v 6. minutě blýskl otočkou kolem branky Gengel. Hosté stačili do přestávky srovnat, a to zásluhou dorážky Martina Krupky. Ve druhém dějství strhl vedení na svou stranu Říha, ale na to našel odpověď 17 sekund poté Horčička. Do vedení šli opět hosté ještě ve druhé třetině, branku vsítil opět Milan Krupka a opět z dorážky. Domácí ale na začátku třetí třetiny dokázali znovu srovnat, v čase 59:45 navíc vsítil rozhodující čtvrtou branku Aleš Vála. Vrchlabí tak ve druhém zápase opět vítězí a vede sérii 2:0. Další utkání sehrají v Jihlavě v pondělí 18.2. od 17:30.
14.2.Další důležitý krok B - týmu k postupuVRC - LOM 7:1, 6.kolo | Jan ŽďáraV úterním přeloženém utkání s Lomnicí nad Popelkou naše Béčko udělalo další důležitý krok k vítězství v nadstavbové části soutěže. Přehrálo jednoznačně svého soupeře, který měl problémy díky nemoci se sestavou 7:1. Především první útočné trio Jakubec, Šindelář a tříbrankový Svoboda bylo pomyslnou lahůdkou pro jazýčky příchozích fanoušků.
14.2.Vrchlabí začalo sérii s Jihlavou skvěle!VRC - JIH 3:1, 0.kolo | Patrik HuberVrchlabští hokejisté začali sérii s Duklou výborně. Po brankách Vantucha, Horčičky a Vály vedli domácí 3:0. Hosté dokázali už jen kosmeticky upravit zásluhou Kopeckého, který dal výsledku konečnou podobu 3:1. Na vítězství měl velký podíl i brankář Hylák, který dokázal pokrýt velké šance hostů a byl také vyhlášen nejlepším hráčem Vrchlabí. Zítra, 15.2. nás čeká další zápas, který na vrchlabském ledě začne tradičně v 18:00.
12.2.Play off začínáVRC - JIH 3:1, 0.kolo | Jan PečeňákTak jsme se konečně dočkali. Po odehraných 44.kolech v základní části přichází play off. Naším soupeřem bude klub se slavnou historií - HC Dukla Jihlava. V letošní sezóně se naši hokejisté s Duklou už dvakrát utkali, první zápas v Jihlavě naši hokejisté vyhráli 3:2 v prodloužení. Na našem ledě vrchlabští hokejisté podlehli 2:5. První zápas se odehraje na vrchlabském ledě již ve čtvrtek 14.2. od 18:00.
11.2.Vrchlabí urvalo proti lídrovi tabulky bodVRC - MBL 2:3, 44.kolo | Patrik HuberDnes se odehrálo poslední kolo základní části 1.ligy. Vrchlabí nastoupilo na domácím ledě proti Mladé Boleslavi, která okupuje první příčku v tabulce. V Elektromont aréně se zaskvěli oba brankáři. Domácí Hylák a hostující Šindelář byli vyhlášení nejlepšími hráči utkání. Boleslavský gólman mohl být o něco šťastnější, protože jeho spoluhráči dokázali nakonec porazit domácí po nájezdech, konečný výsledek 2:3.
10.2.Poslední bitva vzplálaVRC - MBL 2:3, 44.kolo | Jan HanušZákladní část první ligy dospěla do finále, k zápasu posledního kola přijede do Krkonoš soupeř z nejsilnějších, BK Mladá Boleslav. Pondělní utkání nemůže na postavení obou celků nic změnit a oba celky se mohou v klidu připravovat na play-off. Kdo bude lepší se můžeme přesvědčit v pondělí 11.2. od 18:00 ve Vrchlabí.