V prosinci 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.12.HC Kobra Praha - HC Krkonoše KOB - KRK 0:11, 14.kolo | Barbora BjelkováJednoznačné utkání. Byli jsme ve všech hokejových dovednostech lepší než domácí tým HC Kobra Praha.
1.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Kobra PrahaKRK - KOB 5:1, 14.kolo | Barbora BjelkováTento zápas byl plně v režii domácího celku, který si bezpečně udržel vedení po celou dobu hry.
1.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC WIKOV Hronov KRK - HRO 1:3, 4.kolo | Barbora BjelkováDomácí neměli tentokrát svůj šťastný den, ze 4 nařízených trestných střílení proměnili pouze l. Hosté byli lepší ve všech směrech.
1.12.Dluhy jsou vyrovnányVRC - KAD 3:1, 24.kolo | Jana PoskerováDalší tři body zůstávají ve Vrchlabí. Po velmi rozpačité první dvacetiminutovce se domácí tým sebral a od druhé třetiny začali hráči hrát hokej. Sice se do vedení jako první dostala Kadaň, ale zásluhou Poživila, Pácala a nakonec ještě Chaloupky si Vrchlabí vybojovalo vítězství. Kadaň nechtěla svou kůži dát lacino a tvrdě se bránila, stejně jako útočila. Domácí gólman ale nájezdy kadaňských sršňů ustál. Vrchlabí se po tomto zápasu ocitlo na osmé příčce tabulky, ale ještě stále má k dobru jeden zápas.
1.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Kobra Praha KRK - KOB 3:2, 14.kolo | Barbora Bjelková Po velmi vyrovnaném zápase bych chtěl v první řadě moc poděkovat klukům za bojovnost a nasazení. Toto těžké utkání zvládli i za podpory velmi dobře chytajícího brankáře Radka Haase a zaslouženě zvítězili 3:2.
1.12.HC Kobra Praha - HC Krkonoše KOB - KRK 4:4, 14.kolo | Barbora BjelkováČekal nás další soupeř z Prahy a to Kobra Praha. Zápasy s nimi jsou vyrovnané, proto jsme hráče nabádaly k zodpovědné hře dopředu i do obrany. 1.třetina nám potvrdila naše úvahy o nevyzpytatelnosti soupeře.Po nedodržení taktických pokynů jsme prohrávali 2:1. Zbylé 2.třetiny jsme dotahovali soupeře ve skóre načež se nám podařilo koncem 3.třetiny vyrovnat stav utkání na 4:4. Na poslední 2minuty jsme nasadili ty nejlepší a pokoušeli jsme se zvrátit výsledek v náš prospěch. Šance byli dvě, leč neproměněné.Stav utkání se nezměnil až do závěrečného hvizdu.
1.12.Třebechovice - HC Krkonoše II - Vlčata TR2 - KRK 11:6, 6.kolo | Barbora BjelkováV tomto zápase narazili vrchlabští na velmi dobrý výkon brankáře v domácím týmu. Herně byla obě družstva celkem vyrovnaná, Vlčata doplatila na spoustu neproměněných šancí. Ve třetí třetině se hosté zlepšili a dokonce ji vyhráli v poměru 4:3 a kdo ví, jak by zápas dopadl, kdyby se hrála i "čtvrtá třetina"
1.12.Třebechovice - HC Krkonoše II - Vlci TR1 - KR2 3:6, 6.kolo | Barbora BjelkováPřesvědčivý výkon vrchlabských Vlků jako týmu. Pohledný zápas, hra se přelévala od jedné brance k druhé a hosté zvítězili díky většímu důrazu a zodpovědnější hře po celou dobu utkání.
1.12.HC Lomnice nad Popelkou – HC KrkonošeLOM - KRK 3:2, 11.kolo | Barbora BjelkováHostující mužstvo vstoupilo do začátku zápasu aktivně a ujalo se vedení již ve 4. minutě. Domacím se podařilo po chybě v naší obraně vyrovnat. Do konce první třetiny šlo hostující mužstvo opět do vedení, ale po další chybě v obraně domácí skóre srovnali. Za vyrovnaného stavu odcházela obě mužstva do kabin. Ve druhé třetině hosté předvedli katastrofální výkon a i když třetina skončila bez branek, domácí hosty jasně přehráli o čemž svědčí počet střel na branku v poměru 18 :4. Poslední třetině hosté pokračovali v matném výkonu a domácí rozhodli utkání jedinou brankou. V mužstvu hostů zaslouží pochvalu pouze Jakub Hrdlička, střelec obou branek a brankář Jeschke, který i přes tři obdržené branky kryl dalších 30 střel na branku a měl velkou zásluhu na tom, že domácí nevyhráli vyšším rozdílem
2.12.Přivezeme body z Třebíče?TRE - VRC 3:2, 25.kolo | Jan Hanuš, Jana PoskerováDalším soupeřem, který si brousí zuby na vrchlabský skalp, je SK Horácká Slavia Třebíč. Vrchlabí má za sebou momentálně dobré výsledky a i jeho pozice v tabulce je příjemná. Ale Třebíč má stejný počet bodů, i když také o jeden zápas navíc. Z toho bychom usuzovali, že v Třebíči bude o tři body sveden litý boj.
4.12.HC Letci Letňany - HC KrkonošeLET - KRK 14:1, 15.kolo | Barbora Bjelková
4.12.HC Letci Letňany - HC KrkonošeLET - KRK 9:3, 15.kolo | Barbora BjelkováTento zápas byl plně v režii domácího celku, který si bezpečně udržel vedení po celou dobu hry.
4.12.HC Krkonoše - HC Letci LetňanyKRK - LET 1:3, 15.kolo | Barbora BjelkováSoupeř po obdržené brance převzal iniciativu a vyjma posledních několika minut utkání byl lepší ve všech hokejových dovednostech. Třetí gól inkasovali domácí v power play ve snaze o vyrovnávací gól.
4.12.Vítězné tažení zastavily samostatné nájezdyTRE - VRC 3:2, 25.kolo | Jana PoskerováTým HC Vrchlabí se z Třebíče vrací poražen. Stav utkání sice otevřel vrchlabský Matějíček, ale třebíčský Dudáš nenechal na odpověď dlouho čekat, stejný hráč poslal ve třetí třetině své družstvo do vedení. To si ovšem vrchlabští nenechali líbít a Poživilovou trefou zápas vyrovnali. Během standardní hrací doby se už ani jednomu družstvu nepovedlo vsítit branku a nepomohlo ani prodloužení. Po samostatných nájezdech zůstávají dva body Třebíči.
5.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC LETCI LETŇANY KRK - LET 0:9, 15.kolo | Barbora BjelkováHostující Tým byl ve všech směrech lepší a také k tomu odpovídá výsledek.Našim hráčům patří poděkovat za bojovnost.
5.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC VLCI JABLONEC KRK - JNN 4:4, 16.kolo | Barbora BjelkováDo zápasu jsme nastoupili s velkou marodkou a zraněním.Šanci proto dostali hráči,kteří nastupují do zápasu vyjímečně.Proto jsme rádi,že máme alespoň bod.Zápas jsme mohli klidně vyhrát kdybychom dodrželi taktické pokyny,které byli před zápasem dány a vyložené šance,které se musí proměnit.Hráčům patří velký dík za bojovnost i oběma gólmanům,kteří tým podrželi skvělými zákroky.
5.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Opočno KRK - OPO 12:2, 5.kolo | Barbora BjelkováZa velkého mrazu jsme na ZS v Trutnově podali konečně výkon podle představ trenérů a projevilo se to i v počtu branek.
6.12.Zaleknou se Rebelové Krakonoše?VRC - HBR 3:2, 26.kolo | Jan HanušPo období, kdy se začalo trochu dařit přišel sobotní zápas v Třebíči a pouhý jeden získaný bod znamenal sestup z osmého na deváté místo tabulky. Ve středu přijede Havlíčkův Brod, soupeř který byl v prvním letošním vzájemném zápase lepší než výběr trenérů Řeháčka a Svobody. Jestli se podaří zlepšeným výkonem překonat Rebely se budeme moci přesvědčit ve středu od 18:00
6.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti TJ Jablonec nad Nisou KRK - JNN 10:0, 16.kolo | Barbora BjelkováOd první minuty jsme byli lepší a měli jsme více střeleckých pokusů.Pětadvaceti zákroky k triumfu domácích přispěl neprůstřelný gólman Vomáčka
6.12.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Vlci JablonecKRK - JNN 3:11, 16.kolo | Barbora Bjelková