V listopadu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.11.HC Krkonoše přivítali Bílé Tygry z Liberce KRK - LIB 1:12, 9.kolo | Barbora BjelkováPo nevýrazné 1.třetině obou mužstev se začal zápas vyvíjet ve prospěch hostujícího mužstva, které nás začalo přehrávat jak po fyzické tak i herní stránce. Ke konci 2. třetiny byla znát na našich hráčích únava, která byla zapříčiněna nízkým počtem hráčů. Za tento výkon je nelze nijak výrazně kritizovat, ale ani chválit. Zejména pak i výkony obou našich gólmanů, kterým opravdu zápas nevyšel dle jejich představ.
1.11. HC Krkonoše v Nové Pace NPJ - KRK 5:7, 5.kolo | Barbora Bjelková Mužstvo juniorů HC Krkonoše nezopakovalo kvalitní výkon z předchozího zápasu na domácím stadionu ve Vrchlabí proti mužstvu HC Dvůr Králové/Náchod II. Hra byla plná nepřesností, nedůslednosti před oběma brankami. Ze soupeře mělo naše mužstvo až zbytečný respekt a nakonec i přes to, že dovedlo zápas do vítězného konce ke spokojenosti tentokrát bylo hodně daleko.
1.11.TJ Bílí Tygři Liberec – HC Krkonoše – 6.třídaLIB - KRK 3:2, 9.kolo | Barbora BjelkováNaši hráči sehráli proti tygrům vyrovnaný zápas. I přes prohru patří celému týmu pochvala.

1.11.HC Krkonoše – BK Mladá Boleslav – 6.třída  KRK - MBL 0:9, 10.kolo | Barbora BjelkováTento zápas se našim hráčům vůbec nepovedl. Hostující tým nás přehrál ve všech směrech a jen zásluhou brankáře Vomáčky nebyl výsledek horší.

2.11.Polovinu základní části zakončíme se LvyVRC - UNL 1:2, 15.kolo | Marcel VonešV R C H L A BI - Ve středu 3. listopadu přivítá Vrchlabí na svém ledě jednoho z hlavních favoritů prvoligové soutěže, tým HC Slovan Ústečtí Lvi. V utkání se domácímu publiku poprvé v letošní sezóně představí i náš bývalý kapitán Ladislav Gengel, který se v závěru minulého týdne vrátil z Kladna. Pomůže svému staronovému týmu potrápit favorita, kterému se momentálně příliš nedaří? Utkání začíná tradičně v 18 hodin.
3.11.Lvi si odvážejí dva bodyVRC - UNL 1:2, 15.kolo | Jana PoskerováCelek z popředí tabulky dorazil do Vrchlabí ke středečnímu zápasu. Oba celky nastoupily do utkání opatrně. Ale i přesto přinesla hra přesilovku 5 na tři pro Ústí, ti ovšem početní přesilovku využít nedokázali. Až po akci mezi Chaloupkou a Látalem se domácí po Látalově dorážce dostali do vedení. Ústečtí si potrpí na drama, zápas vyrovnali v poslední minutě zápasu a poslali hru do prodloužení, nádsledně až k samostatným nájezdům. Lvi byli nakonec úspěšnější a odvážejí si do Ústí dva cenné body.
3.11.BK Mladá Boleslav – HC Krkonoše - 7. třída MBL - KRK 7:5, 10.kolo | Barbora BjelkováTěžko hodnotit utkání, ve kterém hráči hostujících Krkonoš vedli po I. třetině už 0:5 a přesto odjížděli z Mladé Boleslavi jako poražení. Snad jen dodat, že hokej se hraje 60 minut.

3.11.HC Krkonoše – Bílí tygři Liberec - 7. třídaKRK - LIB 3:8, 9.kolo | Barbora BjelkováSedmáci nedokázali navázat na kvalitní defenzivu z Pardubic. Nezachycený úvod utkání zřejmě zhatil snahu na bodový zisk. Hráči Liberce byli důraznější a přesnější ve střelbě.

3.11.HC KRKONOŠE proti Nové PaceKRK - NPJ 6:0, 1.kolo | Barbora BjelkováV l. polovině utkání jsme nemohli najít recept na hru hostí, kteří naše hráče převyšovali hlavně fyzicky. V 2. půlce utkání jsme začali více bruslit než soupeř a dostavili se i branky v síti hostujícího mužstva.
3.11.HC Krkonoše ve Vrchlabí KRK - TRB 9:3, 6.kolo | Barbora BjelkováPouze poslední třetina sobotního mistrovského utkání mužstva juniorů HC Krkonoše přinesla gólové vyjádření převahy a herní vyspělosti nad hostujícím mužstvem. To se však nedá říci o první a prostřední třetině, kdy celek působil matně, přizpůsobil se „hře „ hostujícího týmu HC Třebechovice a svým projevem otrávil jak celý realizační tým, tak i diváky, kteří po druhé třetině většinou odešli. Každý hráč by se měl nad sebou zamyslet a začít u sebe, protože pokud chceme uspět a poprat se o postup do II. Ligy, tak sobotním výkonem tudy cesta nevede.
3.11.Vlci ve Vrchlabí s BydžovemBarbora BjelkováVelmi pohledný zápas, domácí dokázali zaskočit soupeře hned v prvních vteřinách zápasu z prvního vhazování a vedení již nepustili po celou dobu zápasu. V poslední třetině hosté vstřelili rychlé tři branky a dostali se na jednobrankový rozdíl (7:6), za tohoto stavu neproměnil Bydžov samostatný nájezd a Vlkům se podařilo odpovědět třemi góly mezi 10. a 13. minutou poslední třetiny, čímž rozhodli o konečné výhře domácích.
3.11.Vlčata ve Vrchlabí s BydžovemBarbora BjelkováNa domácí zřejmě nepříznivě zapůsobila změna na zimní čas, nastoupili zcela nekoncentrovaní a v páté minutě prohrávali 4:0. Ve druhé a třetí třetině se probrali, byli lepší než soupeř, obě třetiny vyhráli, ale na obrácení zápasu ve vítězství to již nestačilo.
3.11.HC Krkonoše ve Žďáru nad Sázavou ZNS - KRK 11:1, 11.kolo | Barbora BjelkováTento zápas Krkonoše nezvládli tak jak by si přáli. Po úraze brankaře i přesto mužstvo zápas nevzdalo a dohrálo ho až dokonce.
3.11.HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Dvůr Králové - Náchod KRK - DKR 5:2, 12.kolo | Barbora BjelkováPrvní třetina byla vyrovnaná. Do druhé třetiny jsme nastoupili s větším nasazením a to přineslo úspěch. Po velmi dramatickém a vyrovnaném zápase domácí celek zvítězil poměrem 5:2.
4.11.Hraje se šedesát minut, říká KoutskýJana PoskerováSmutným hrdinou středečního utkání proti Ústí je bezesporu Vladislav Koutský, který předváděl velmi hezký výkon. Až těsně před koncem třetí třetiny byla jeho svatyně pokořena.
5.11.16. kolem začínají odvety, přijede ChomutovVRC - CHM 3:2, 16.kolo | Jan HanušNež se člověk naděje, polovina první části prvoligové soutěže je za námi a začínají odvetná utkání. Výkony vrchlabských nejsou úplně ideální a pokud chtějí svěřenci dua Řeháček – Svoboda splnit předsezónní předsevzetí a dostat se po 30. kole do elitní osmičky čeká je těžké období, kdy se ztráta každého bodu může krutě vymstít. Zápas 16. kola začíná tradičně v 18:00 ve vrchlabské D&D Elektromont areně
6.11.Veleobrat s Chomutovem připsal Vrchlabským na konto dva body!VRC - CHM 3:2, 16.kolo | Jana PoskerováPrvní třetina přinesla vyrovnaný zápas, ale hned na začátku druhé třetiny si domácí uštědřili vlastní branku. Vrchlabí mělo několik šancí, které se jim ovšem nepodařilo proměnit. Během čtyřiceti minut zápasu viděli fanoušci dostatek šancí, ale kromě prvního vlastního gólu, nepadla žádná branka. Zato ve třetí třetině nastal kolotoč, který vyústil až v prodloužení a samostatné nájezdy. V nich se nakonec po dlouhých sedmi sériích radovali Krkonošští zásluhou Bezoušky. Elektromont tedy získává se soubojem s Chomutovem důležité dva body za výhru 3:2 po samostatných nájezdech.
7.11.Místo Znojma tréninkJana PoskerováStředeční zápas se Znojmem byl přesunut na prosinec. Důvodem je nominace Adama Havlíka, Tomáše Rachůnka a Martina Pláňka na turnaj čtyř, jenž se uskuteční v tomto termínu v Karlových Varech a Českých Budějovicích. Vrchlabské hokejisty tedy ve středu místo výjezdu čeká dvoufázový trénink.
7.11.Autobus do Benátek nad Jizerou BEN - VRC 2:1, 19.kolo | Jan HanušAutobus pro fanoušky vypravuje vrchlabský fanklub k utkání 19. kola do Benátek nad Jizerou. Pojeďte podpořit ve sváteční den svůj tým.
7.11.TJ SC Kolín - Krkonoše ( 6.třída )KOL - KRK 2:5, 11.kolo | Barbora Bjelková V jedenáctém kole žákovské ligy cestovali šesťáci na led Nymburka. Samotné utkání proti celku TJ SC Kolín proběhlo v režii hostujícího celku. Místy až vyhrocený zápas naši borci zvládli a všem patří pochvala.