V listopadu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Podaří se Vrchlabí zvítězit na domácím ledě?VRC - TRE 4:3, 29.kolo | Jan Hanuš, Jan PečeňákHokejisté Vrchlabí se v posledních dvou domácích utkáních neradovali z výhry. Nutno ovšem podotknout, že to bylo proti silnějším celkům. Tentokrát na led Elektromont Arény zavítá celek z kategorie slabších – SK Horácká Slavia Třebíč. I ta však dokáže silnějšího soupeře pozlobit a dokazuje to v posledních kolech, když získala bod ze souboje s Chomutovem i Ústím a dva body vybojovala na ledě Hradce. Takže nás čeká jistě zajímavý souboj. Zápas začíná ve středu 3.12. v 18:00.
29.11.Chomutov si z Krkonoš odváží dva bodyVRC - CHM 1:2, 28.kolo | Jakub GabrielVrchlabští hokejisté podlehli svému soupeři z Chomutova 1:2 po samostaných nájezdech. Obě branky padly ve druhé třetině, potom se síť branky rozvlnila až při nájezdech. Dvakrát se v nich trefil chomutovský Míka, který zajistil hostům bod navíc. Nejlepšími hráči byli oba brankáři, díky nimž padlo tak málo branek. Vrchlabští tedy získali pouze bod a další utkání je čeká ve středu 3.12., kdy na domácím ledě přivítají od 18:00 celek Horácké Slavie Třebíč.
28.11.Ve Vrchlabí se představí ChomutovVRC - CHM 1:2, 28.kolo | Jakub GabrielV sobotu 29.11 se ve vrchlabské Elektromont aréně utkají domácí vrchlabští hokejisté s celkem KLH Chomutov. Utkání to bude pro domácí nesmírně těžké, neboť právě Chomutovští jsou jedním ze dvou soupeřů, kteří Vrchlabí porazili na svém ledě v základní hrací době. Z deseti vzájemných duelů mezi těmito soupeři se hned osmkrát radovali hráči KLH. Podaří se vrhlabským hokejistům uhrát nějaké body? To se dozvíme již brzy, utkání začíná v 18:00.
26.11.V Hradci rozhodly tři slepené branky v úvodu třetí třetinyHKR - VRC 2:5, 27.kolo | Lukáš Souček, Jakub GabrielVrchlabští hokejisté po první třetině prohrávali v Hradci Králové 2:0, ale přesto dokázali utkání bravurně otočit. Obrat přišel na začátku třetí třetiny, kdy vrchlabští hokejisté dokázali vstřelit tři branky během dvou minut. Navíc o dvě z nich se postaral vrchlabský kanonýr Rok Pajič. Hosté tedy vezou tři body a můžou se připravovat na další utkání, které se koná 29.11 ve Vrchlabí. Soupeřem jim bude jeden z favoritů ligy, KLH Chomutov a utkání začíná tradičně v 18:00.
25.11.K dalšímu zápasu do Hradce KrálovéHKR - VRC 2:5, 27.kolo | Jan HanušJeřábkova družina zajíždí v rámci 27. kola na led Hradce Králové. Oba týmy své poslední zápasy mají bez bodů, ale Vrchlabí má na venkovních kluzištích lepší bilanci, než Hradec Králové ve svém zimním království. Utkání začíná ve středu 26.11. v 18:00 a hradečtí kolegové z něho připraví tradiční online přenos.
22.11.Vrchlabí proti Chrudimi neuspěloVRC - CHR 1:4, 26.kolo | Jan PečeňákPokud by byl v hokeji vítěz ten, kdo si v zápase připíše více střeleckých pokusů, či ten kdo má kotouč častěji ve své moci, bylo by Vrchlabí jednoznačným vítězem. Hokej se ovšem hraje na branky a těch dali více hosté z Chrudimi a připsali si na své konto výhru 4:1. Vrchlabští hokejisté však i nadále zůstávají na třetím místě tabulky. Šanci napravit sobotní výsledek mají již ve středu, kdy zajíždí na led Hradce Králové.
20.11.Ani tříbrankový náskok Kometě nestačil, Vrchlabí veze dva body!KOM - VRC 3:4, 25.kolo | Michal PokornýPro většinu fanoušků se zdál být zápas proti Vrchlabí v polovině třetí třetiny již rozhodnutý. Za stavu 3:0 domácí diktovali tempo hry a ani snad nelitovali neproměněných šancí, protože Vrchlabí bylo do té doby bezzubé. Pak ale přišel gól z hole Gengela a začaly se dít věci. Vrchlabí nakonec srdnatým výkonem stihlo minutu před koncem vyrovnat a na nájezdy urvat zbylý bod.
20.11.Do Krkonoš zavítá východočeský rival z ChrudimiVRC - CHR 1:4, 26.kolo | Jan PečeňákPo velmi těžkém, ale zároveň i velmi úspěšném vystoupení proti Kometě, čeká naše hokejisty další těžký soupeř. Tím je nováček 1. ligy HC Chrudim. Ta si v dosavadní sezóně vede až nad očekávání dobře a zatím se nachází na pěkném sedmém místě. Hosté mají o motivaci postaráno, jelikož budou chtít určitě odčinit debakl z 11.kola, když na svém ledě podlehli našim hokejistům vysoko 3:8. Zápas začíná v sobotu 22.11. od 18:00 a pro ty, co nebudou moci podpořit svůj klub přímo v aréně, bude připraven tradiční online přenos.
20.11.Fanbus na derby do HradceJan PečeňákPo úspěšném výjezdu do Brna pořádá fanklub další výjezd. Tentokrát do Hradce Králové, kterému mají naši hráči co oplácet. V prvním utkání v Elektromont Aréně totiž dokázal Hradec vyhrát 2:1. Proto by chtělo vrchlabské hokejisty podpořit v co největším počtu. Zápas se koná ve středu 26.11. od 18:00
18.11.Vrchlabské hokejisty čeká souboj o první místoKOM - VRC 3:4, 25.kolo | Jan PečeňákA bude to velmi těžký zápas, ze kterého by byl každý získaný bod úspěchem. Odehraje se totiž na ledě jednoho z největších favoritů celé soutěže a to brněnské Komety. Ta se zatím nachází na prvním místě o dva body před naším celkem. V minulém kole dokázala Kometa zvítězit na ledě Chomutova 3:2 a naši hráči si smlsli na týmu z Havlíčkova Brodu, když dokázali vyhrát zcela suverénně 5:0. Šlágr kola se koná 19.11. od 18:00 a tradičně z něho bude připraven online přenos.
17.11.Čtyři využité přesilovky přinesly ovoceVRC - HBR 5:0, 24.kolo | Jakub GabrielV R C H L A B Í - Pět přesilovek, čtyři branky. Tak by se dal definovat dnešní skvělý výkon vrchlabských hokejistů. Ti úspěšně zvládli souboj s Havlíčkovým brodem a vrací jim i s úroky porážku z minulého vzájemného utkání! Havlíčkobrodští odjíždějí domů s výpraskem 5:0 a nepomohlo jim ani postavení mladého Furcha do branky. Na straně domácích se ukázal v nejlepším světle Tomáš Nouza, jenž vstřelil dvě branky. Další utkání čeká na Vrchlabí již ve středu 19.11. v brněnské hale Rondo s tamější Kometou. Utkání začíná v 18:00.
17.11.Myslím, že Krakonoš je nejlepší možný výběr, říká jeho protagonistaPatrik HuberV R C H L A B Í - Je to již měsíc a pár dní, co mezi mantinely vrchlabské D&D Elektromont arény při domácích zápasech Vrchlabí brouzdá vládce hor Krakonoš. Ten byl představen jako oficiální maskot klubu, který je letos největší štikou prvoligové soutěže. Krakonoš si postupně buduje uznání mezi fanoušky a rozhodli jsme se vám proto přinést s jedním z jeho představitelů na oficiálních stránkách klubu exkluzivní rozhovor.
16.11.Do Vrchlabí přijedou RebelovéVRC - HBR 5:0, 24.kolo | Jan HanušVrchlabské hokejisty čeká ve svátečním pondělním duelu těžký úkol. Vrátit prohru havlíčkobrodským Rebelům a držet se tak stále v popředí tabulky. Utkání začíná ve vrchlabské aréně v pondělí od 18:00 a bude z něho připraven tradiční on-line přenos.
15.11.Vrchlabí to v Mostě nevzdalo a nakonec vyhrálo!MOS - VRC 4:5, 23.kolo | Jakub Mezlík, David SchlegelHokejisté Vrchlabí dokázali otočit ve svůj prospěch nepříznivě se vyvíjející zápas v Mostě a brankou Davida Galvase sedm vteřin před koncem prodloužení v přesilové hře pět proti třem nakonec na severu Čech zvítězili. Ještě osm minut před koncem přitom domácí vedli o dvě branky. Není bez zajímavosti, že přestože v utkání padlo celkem devět branek, až do 27. minuty bylo skóre na mosteckém zimním stadionu bezbrankové. O góly Vrchlabí se zasloužili kromě Galvase Konečný, Pajič, Gengel a Rusnák.
14.11.Po týdnu opět na sever, tentokrát do MostuMOS - VRC 4:5, 23.kolo | Jan HanušPo týdnu míří Jeřábkova družina opět na sever Čech. Po prohraném utkání v Ústí nad Labem se v sobotu představí v Mostě. Již letošní první zápas byl pro Vrchlabí hodně náročný a odveta nebude o nic lehčí, naopak. Sobotní utkání začíná v 17:30.
12.11.Z Krkonoš na Hanou body nejedouVRC - OLO 5:1, 22.kolo | Jaroslav AndrleUtkání s výsledkem, který odpovídá papírovým předpokladům sehráli domácí "elektrikáři" s olomouckými Kohouty. Po, na brankové příležitosti chudé, první třetině trenéři naordinovali hráčům poněkud jinou medicínu a náhle se změnil i obraz hry na ledové ploše. Papírově a dnes i skutečně silnější domácí si, ve zlomové druhé části, slepenými brankami Fiedlera a poté Jonáše, zajistili vítězství. Na cestě bodů poté nic nezměnila ani korekce skore z hole olomouckého Smejkala, na kterou v zápětí odpověděl svou trefou Bendík. Ve třetí části vyšli již hosté zcela naprázdno a tak po dalších dvou brankách Komy a Krupky, Vrchlabí porazilo Olomouc 5:1.
11.11.Olomoučtí Kohouti ve VrchlabíVRC - OLO 5:1, 22.kolo | Jan HanušPo prohraném utkání v Ústí nad Labem se vrchlabští hokejisté opět představí doma. V Elektromont Aréně přivítají tým z Hané, HC Mora Olomouc. Jeřábkovu družinu nečeká nic lehkého, Olomouc se po sérii neúspěchů začíná zvedat co potvrdila i domácí výhrou nad Chomutovem. Utkání začíná ve středu 12. listopadu od 18:00 a bude z něho připraven on-line přenos.
10.11.Fanbus na Kometu BrnoJan HanušFanclub HC Vrchlabí vypravuje jeden z dalších autobusů a tentokrát se vydáme na dlouho očekávaný zápas v Rondo aréně v Brně. Termín zápasu je středa 19.11.2008 od 18:00 hod.
8.11.Vrchlabí podlehlo Ústeckým Lvům nejtěsnějším možným poměremUNL - VRC 1:0, 21.kolo | Kateřina Mádlová, Patrik HuberElektromontéři museli na Severu Čech zkousnout hořkou porážku, ústeckým hokejistům totiž na výhru stačil jediný gól. Ten měl na svědomí Ivo Prorok. Krkonošští se po celou třetí dvacetiminutovku snažili o vyrovnání, ale marně. Chyběla trocha štěstíčka, nebo to byl skvělý Orct, kdo přiváděl hostující střelce k šílenství.
7.11.Skloní se před Krakonošem i ústecký Lev?UNL - VRC 1:0, 21.kolo | Jan HanušPřímý souboj o druhé místo uvidí Zlatopramen aréna v Ústí nad Labem. S místními Lvi zkříží hokejky Jeřábkův výběr a kdo vyhraje se ukáže v pátek od 18:00. Jako bonbónek pro vítěze bude alespoň na jeden den první místo v prvoligové tabulce.