V říjnu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Rychlý obrat Vrchlabských znamená, že tři cenné body putují do KrkonošBEN - VRC 1:2, 19.kolo | Tomáš Nejedlo, Patrik HuberMinimálně do soboty se Vrchlabí díky vyhranému utkání v Benátkách podívá na první příčku v tabulce, kterou již v letošní sezoně okupovalo. Souboj letošního a loňského nováčka I. ligy začali lépe Benátečtí, ti se totiž hned ve druhé minutě zápasu dostali do jednobrankového vedení, které udrželi až 42. minuty. O minutu později byl totiž hubený náskok soupeře zapomenut, když vyrovnávací trefu zařídil Gengel. Na další gólovou trefu se nemuselo čekat dlouho, neboť o další minutu později strhli Vrchlabští vedení na svou stranu, obrat zařídil kapitán Aleš Vála, jemuž se v současné době poměrně brankově daří. Náskok jedné branky se hostům z hor povedl ubránit až do samotného konce.
30.10.Prodlouží Vrchlabí vítěznou sérii?BEN - VRC 1:2, 19.kolo | Jan HanušNetradičně v pátek, neboť v sobotu jsou na benáteckém stadionu mezinárodní závody v in-line bruslení, pokračuje pro Vrchlabí první liga. Jeřábkova družina bude chtít pokračovat ve skvělých statistikách venkovních zápasů, kde ji patří první místo. Jestli se pod Krkonoše přiveze letošní osmá venkovní výhra se přesvědčíme v pátek v 17:30.
29.10.Všechny tři body zůstávají ve VrchlabíVRC - POR 3:2, 18.kolo | Jakub GabrielV R C H L A B Í - Vrchlabští hokejisté již po osmé zvítězili o jednu branku, nyní s hokejisty ostravské Poruby, a to poměrem 3:2. Vítěznou branku vstřelil před koncem třetí třetiny obránce Aleš Vála. Na straně hostů se dobře zapsal brankář Vošvrda, který vychytal hodně šancí domácích. Byl vyhlášen i hvězdou utkání spolu s vrchlabským Chatrnůchem. Další těžké střetnutí čeká na Vrchlabí již v pátek, od 17:30 se utká s Benátkami nad Jizerou na jejich stadionu.
26.10.Fanclub HC Vrchlabí vypravuje FANBUSJan PečeňákFanclub HC Vrchlabí vypravuje další Fanbus a opět na utkání s nováčkem 1.ligy. V pátek 31.10. čeká naše hokejisty utkání v Benátkách nad Jizerou. Výborné výkony našich hráčů by jistě zasloužily odměnu v podobě divácké podpory a pro tu jsou nedaleké Benátky ideální příležitostí.
26.10.Do Vrchlabí zavítá ostravská PorubaVRC - POR 3:2, 18.kolo | Jan PečeňákBlíží se středa a tudíž další hrací den 1.ligy. Tentokrát do Vrchlabí zavítá jeden z nejvzdálenějších soupeřů – HC VOKD Poruba. Zatímco náš celek si ze zápasu v Berouně přivezl všechny tři body, tak náš soupeř z Ostravy prohrál v Hradci Králové. Tento zápas však odehrál 22.10., protože poslední zápas s Chomutovem byl odložen. Sil tak budou mít hráči z Poruby jistě dost. Zápas začíná v naší Elektromont Aréně tradičně v 18:00.
25.10.Medvědi museli sklonit hlavy, Vrchlabí si z Berouna veze plné tři bodyBER - VRC 1:3, 17.kolo | Jitka ČechováB e r o u n – Modrobílý dres Vrchlabí oblékl premiérově gólman Filip Šindelář, který v Mladé Boleslavi jistí záda Janu Cháberovi, a svou pověst šikovného a hbitého brankáře potvrdil, když Elektromontérům vychytal vítězství 3:1. Po opatrném úvodu se po nešťastném zásahu domácího brankáře Altrichtera prosadil Bronislav Andres a Elektromontéři tak rázem vedli 1:0. Po polovině zápasu se Beroun dočkal zhruba sedm minut trvajícího vyrovnání, poté se o vedení opět přihlásili hráči z Podkrkonoší gólem Petra Horčičky. Naděje na možnou hru bez gólmana a třeba následné vyrovnání utnul domácímu celku v 55. minutě Roman Chatrnúch.
24.10.Vyloupí Vrchlabí Medvědí brloh?BER - VRC 1:3, 17.kolo | Jan HanušČtvrté utkání během jednoho týdne čeká na prvoligové hokejisty. Vrchlabská parta kolem trenérského dua Jeřábek – Řeháček vyráží dobýt střední Čechy a vrátit berounským Medvědům překvapivou porážku z druhého kola. Jak se bude celý zápas vyvíjet se ukáže v sobotu od 18:00.
22.10.Ve Vrchlabí přivítáme JihlavuVRC - JIH 4:3, 16.kolo | Jan HanušPrvní liga nabrala ďábelské tempo a přehoupla se do druhé poloviny základní části. V šestnáctém kole první ligy přivítají ve středu vrchlaští hokejisté spolu s vládcem hor Krakonošem na svém ledě jihlavskou Duklu. Ta se pohybuje v lepším středu tabulky, když nejlépe byla na čtvrtém místě v osmém a desátém kole. Jeřábkovu družinu rozhodně nečeká lehký zápas a jak vše dopadne se přesvědčíme ve středu 22. října od 18:00. Vstup na utkání je ZDARMA!
22.10.Vrchlabí v hektickém závěru vybojovalo tři bodyVRC - JIH 4:3, 16.kolo | Jan PečeňákPo vítězném zápase s Havířovem čekal naše hokejisty na domácím ledě těžší soupeř v podobě Dukly Jihlava. Ovšem i tentokrát zůstaly tři body v Krkonoších a to díky brance 13 vteřin před koncem základní hrací doby, kterou vstřelil obránce Jaroslav Koma. Náš celek tak bodově dohnal Kometu Brno, která se nachází na druhém místě. Další zápas čeká naše hokejisty v sobotu v Berouně, kde by si jistě za dnešní výkon zasloužili velkou diváckou podporu.
21.10.Na Vrchlabí vzpomínám moc rád, řekl po prohraném zápase Daniel BryneckýVRC - HAV 4:0, 15.kolo | Petr NovotnýDaniel Brynecký, dnes útočník havířovských Panterů, je jedním z oblíbených bývalých hráčů HC Vrchlabí. Aby také ne, když hraje pohledný hokej, který potěší oko snad každého hokejového fandy. Kvůli hokeji přerušil studium na vysoké škole a to byl i jeden z důvodů proč se vrátil na Moravu. Jeho týmu se nyná dflouhodobě nedaří, ale rodák z Novéhop Jičína věří, že se to změní již v dalším kole proti Třebíči, kde shodou okolností v minulém kole zvítězil kádr z Vrchlabí 3:5
21.10.Děkujeme za podporu, vzkazuje fanouškům David GalvasVRC - NYM 5:0, 23.kolo | Patrik HuberV R C H L A BI - Tento zkušený bek nastoupil v pondělním utkání s Havířovem proti svým, neboť právě ze slezského klubu je ve Vrchlabí na ročním hostování. I proto jsme si ho vybrali k následujícímu rozhovoru.
20.10.Vrchlabí uštědřilo Panterům čtyřgólový příděl VRC - HAV 4:0, 15.kolo | Patrik HuberJednoznačný průběh mělo utkání 15. kola I. ligy mezi Vrchlabím a Havířovem. Elektromontéři vedli již po první části o dvě branky, úspěšnými střelci byli Beck a slovinský forward Pajič. Uklidňují třetí trefu zařídil ve třiadvacáté minutě Konečný a když na začátku třetího dějství přidal čtvrtou branku Rusnák, nebylo již o čem pochybovat. Nemalý podíl má na vítězství i brankář Štůrala, který byl po právu vyhlášen hvězdou zápasu z řad domácích. Vrchlabský brankář si připsal čisté konto, což už je jeho druhé v sezoně.
19.10.Do Krkonoš zavítají PanteřiVRC - HAV 4:0, 15.kolo | Jan PečeňákVrchlabští hokejisté po dvou porážkách zabrali a přivezli si tři cenné body z Třebíče. Naopak hostům se po dobrém startu přestává dařit a v posledních čtyřech utkáních nepoznali radost z bodového zisku. Hokejisté ze Slezska by tento tento trend jistě rádi změnili a z Elektromont Arény by si rádi odvezli nějaký ten bod. Jestli se jim to podaří se dozvíme v pondělí 20.10. Začátek utkání je tradičně v 18:00.
18.10.Horalé na půdě poslední celku tabulky bodují naplnoTRE - VRC 3:5, 14.kolo | Matěj Hráček, Patrik HuberTřebíčští jsou sice na úplném chvostu prvoligové tabulky, avšak v utkání proti Vrchlabí se předvedli v dobrém světle. Skóre otevřel ve 14. minutě vrchlabský Látal. Domácí brankář lovil puk ze své sítě podruhé ve 24. minutě, když nedosáhl na teč kapitána Vály. Na rozdíl jediné branky snížil ještě ve druhé dvacetiminutovce Obrdžálek. Do dvoubrankového vedení dostal Vrchlabí po přestávce Krupka, ale ani za tohoto stavu se Třebíčští nevzdali. 53. a 54. minuta patřila domácím, zejména střelci Vrbovi, ten totiž dvakrát skóroval, čímž vyrovnal stav. O další minutu později se ale radovali hokejisté z Krkonoš, když skóroval Kříž. Borci z Vysočiny to v závěru zkoušeli bez brankáře, ale na vyrovnání už nedosáhli, naopak inkasovali. Skóre pečetil Krupka.
16.10.Vrátí se Vrchlabí v Třebíči na vítěznou vlnu?TRE - VRC 3:5, 14.kolo | Jan HanušPo dvou smolných porážkách vyráží Jeřábkova parta na Vysočinu, na led aktuálně posledního celku prvoligové tabulky, Horácké Slavie Třebíč. Z loňského prvoligového nováčka musí mít v Třebíči ještě teď těžkou hlavu, protože z obou loňských zápasů nejenže nezískali ani bod, ale jako jediní nevstřelili horalům ani branku. Jestli se Vysočinou prožene vichr z hor nebo ne, se přesvědčíme v sobotu 18.10. od 17:00 a zisk tří bodů by jistě byl krásný dárek k narozeninám vrchlabského kapitána Aleše Vály.
15.10.Z Chomutova bez bodůCHM - VRC 4:2, 13.kolo | Pavel Kadeřábek, Patrik HuberVrchlabští na ledě Chomutova sehráli vyrovnanou partii, v níž se ale nakonec radovali z vítězství hokejisté KLH. Bojovníci z hor šli sice ve 30. minutě do vedení, když se trefil Lukáč, který s chladnou hlavou poslal hosty do vedení. Ovšem již o pět minut později srovnal Pulpán. Jeho branka povzbudila Chomutovské natolik, že se do soupeři více zakousli, což vyústilo i ve vedoucí branku. Trefil se Jeslínek. Krkonošští se sice ve 48. minutě radovali z vyrovnání zásluhou Látala, avšak ne na dlouho. Další zářez na pažbě totiž přidal šest minut před závěrečnou sirénou Jíra a výhru pečetil v poslední minutě Pulpán. Tato prohra také znamená, že Vrchlabí poprvé v této sezoně odjíždí z ledu soupeře bez bodu.
13.10.Elektromontéři se představí v ChomutověCHM - VRC 4:2, 13.kolo | Jakub GabrielV R C H L A B Í - Ve středu 15.10. od 17:30 se na chomutovském ČEZ Stadionu utkají dva týmy z první čtveřice tabulky první ligy, KLH Chomutov a HC Vrchlabí. Pro Vrchlabí to nebude lehké utkání a každý bod bude dobrý. Podaří se Vrchlabským v Chomutově zvítězit?
11.10.Vrchlabí doma podlehlo Hradci a v čele tabulky jej opět střídá Kometa BrnoVRC - HKR 1:2, 12.kolo | Jakub GabrielVrchlabští hokejisté podlehli doma Hradci 1:2 po třetinách 0:2, 1:0, 0:0 a loučí se minimálně na jeden zápas s titulem vedoucí mužstvo první ligy. Kometa totiž porazila v Jihlavě tamější Duklu 2:4 a vrací se do čela tabulky. Dobré výkovy předvedli oba brankáři, kteří byli právem vyhlášeni hvězdami utkání. Vrchlabští tedy musí na toto smolné utkání rychle zapomenout, neb je ve středu čeká veletěžké utkání. Zajíždí totiž do Chomutova. Utkání tam začíná v 17:30 a vy jej můžete z domova vidět na textovém online přenosu.
9.10.Vrchlabí se utká s dalším východočeským rivalemVRC - HKR 1:2, 12.kolo | Jan PečeňákPo jednoznačném zápase v Chrudimi, čeká naše hokejisty další soupeř z východních Čech, celek Hradce Králové. Hradec Králové v posledním zápase podlehl na domácím ledě Chomutovu po nájezdech a v Elektromont Aréně by jistě nějaký ten bod rád získal. Jestli se mu to povede a nebo naši hokejisté svého soka porazí se dozvíme v sobotu 11.10. od 18ti hodin. Utkání můžete sledovat i v tradičním internetovém on-line přenosu.
8.10.Rozjeté Vrchlabí míří do ChrudimiCHR - VRC 3:8, 11.kolo | Aleš StrouhaAktuálně vedoucí celek první hokejové ligy HC Vrchlabí míří ve středu odpoledne do Chrudimi, kde se od 18:00 představí proti tamnímu nováčkovi druhé nejvyšší soutěže. Chrudimští hokejisté vedeni koučem Martinem Hostákem byli velkým suverénem loňské druhé ligy a i letos by měli patřit k tomu lepšímu, co první liga může nabídnout. Vrchlabší hokejisté mají ale formu a cílem týmu bude zisk tří bodů.