V lednu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.1.Kdo se bude radovat v prvním utkání v novém roce?VRC - MOS 3:1, 33.kolo | Jan PečeňákV sobotu od 18:00 se na vrchlabském zimním stadionu utkají celky HC Vrchlabí a HC Most. Půjde již o třetí vzájemné utkání v této sezóně. V prvním zápase na našem ledě vyhráli domácí hokejisté 6:2 a na ledě Mostu taktéž vyhráli hráči Vrchlabí, ale tentokrát až po samostatných nájezdech 2:1. Poslední zápas před vánoční přestávkou se vydařil lépe hráčům Mostu, kteří na domácím kluzišti porazil Kadaň 2:1, za to naši hokejisté podlehli jednomu z favoritů soutěže Chomutovu na jeho ledě 6:3. Do sobotního zápasu přesto vstupuje jako mírný favorit náš tým, ale jak to bude ve skutečnosti, to se dozvíme až v sobotním utkání.
5.1.Vrchlabí posílí dva Slováci - Kováč a VolekDavid SchlegelHokejový klub HC Vrchlabí posílí dva Slováci - čtyřiadvacetiletý útočník Viktor Kováč, jenž přichází na měsíční zkoušku z Mostu, a dvaadvacetiletý obránce Tomáš Volek, který naposledy působil v Žilině a podepsal s klubem smlouvu do konce sezóny. "Dozvěděli jsme se, že v Mostě Kováčovi končí smlouva a že vzhledem k příchodu Oliveria a Bednaříka nebude mít místo v sestavě, tak jsme se ho rozhodli na měsíc vyzkoušet. Potřebovali jsme náhradu za zraněného Roka Pajiče a navíc je vyšší postavy a přesně takový hráč nám tady chybí," říká o 198 centimetrů vysokém útočníkovi sportovní ředitel klubu ing. Aleš Kmoníček.
5.1.Na nový rok tři body s MostemVRC - MOS 3:1, 33.kolo | Jakub GabrielVrchlabí si připisuje další tři body do sbírky po výhře 3:1 s nováčkem z Mostu. Po bezbrankové první třetině, ve které měli navrch domácí, se ve 27. minutě ujal Most vedení díky šťastné teči Bednaříka, ovšem Rapač ještě dokázal před přestávkou srovnat. Poslední dějství už ale patřilo domácím hráčům a po trefě Plodka mezi betony a povedenému blafáku Rapače si Vrchlabí zajistilo tři body díky výhře 3:1. Richard Rapač byl díky dvěma trefám vyhlášen hvězdou utkání. Na další utkání zajíždí Vrchlabští na derby do Hradce Králové, se kterým ještě neprohráli. Duel začíná ve středu 9.1. v 18:00 a na utkání bude připraven fanouškovský autobus.
5.1.Autobus na středeční derby!HC VrchlabíHC Vrchlabí vypravuje na středeční utkání do Hradce Králové autobus pro fanoušky. Cena je 50,-. Zájemci se mohou hlásit do úterý 8.1.2008 do 12:00 v kanceláři HC Vrchlabí nebo na telefonních číslech: 602 742 510, 606 711 072, 499 422 164. Autobus bude vypraven jen v případě, že bude přihlášeno minimálně 45 osob.
6.1.Ve středu východočeské derbyHKR - VRC 5:3, 34.kolo | Jan PečeňákNaše hokejisty čeká ve středu další těžký zápas v 1. lize. Tentokrát zajíždějí na led třetího celku tabulky HC VCES Hradec Králové, který je o jednu příčku před naším týmem, ale rozdíl bodů je velký – 15. Náš tým v obou vzájemných zápasech zvítězil, takže náš soupeř bude mít rozhodně o motivaci postaráno. Na tento zápas, který začíná v 18:00 bude vypraven pro fanoušky autobus ( další informace na jiném místě stránky ), takže přijeďte v hojném počtu podpořit hokejisty HC Vrchlabí.
7.1.Prokletí Lomnice zlomenoLOM - VRC 1:3, 12.kolo | Jan Žďára"B"-tým v novém roce navazuje na sérii výher - v letošní sezóně ještě nepoznal hořkost porážky.
8.1.Turnaj 4. tříd , tabulky mistrovských soutěžíRedakce
9.1.Vrchlabí poprvé v sezóně nestačilo na HradecHKR - VRC 5:3, 34.kolo | Daniel VišňákAž napotřetí pokus se podařilo hradeckým hokejistům v letošní sezóně porazit svého regionálního rivala z Vrchlabí. Hosté i tentokrát podali proti hradeckým velmi odhodlaný výkon a zejména z kraje utkání měli navrch. Domácím se ale v poslední minutě první třetiny podařilo vyrovnat na 2:2 a v prostředním dějství definitivně zlomit odpor hostů díky třem brankám. V přesilovkách se prosadil nejprve junior Tomáš Seidl a po něm i Jiří Kadlec. Klid na hradecké hole mohla přidat pátá branka Jana Šedy, jenže ne jeho trefu našli hosté ještě poměrně rychlou odpověď Horčičkou. V závěrečné třetině už ale domácí žádné drama nepřipustili a po zásluze zvítězili 5:3.
10.1.Porazí Vrchlabí i do třetice Havlíčkův Brod?VRC - HBR 2:3, 35.kolo | Jan PečeňákV dalším utkání 1. ligy přivítáme v Elektromont Aréně tým z Havlíčkova Brodu. Příprava na vzájemný zápas se povedla o něco lépe Rebelům z Havlíčkova Brodu, kteří si na domácím kluzišti poradili z Kadaní brankou v prodloužení. Naopak náš celek prohrál v Hradci Králové. Přesto při pohledu na tabulku a vzájemné zápasy v letošní sezóně musí být spokojenější náš tým. Náš sobotní soupeř proti našim hokejistům nezískal ještě ani bod, ale blíží se konec základní části a hosté bojují o play off. I proto Vrchlabí nečeká rozhodně nic lehkého.
10.1.Beck prodloužil ve Vrchlabí na dalších dva a půl rokuLucie VítkováOsmadvacetiletý útočník Patrik Beck, jenž přišel do Vrchlabí v průběhu právě probíhající sezóny z Mladé Boleslavi, v Podkrkonoší zůstane i v následujících letech. "Prodloužili jsme s Patrikem smlouvu o dva a půl roku," potvrdil oficiálním strínkám klubu sportovní ředitel klubu Aleš Kmoníček. Beck doposud v osmi utkáních v dresu Vrchlabí vstřelil jednu branku.
11.1.Druhý celek tabulky si odvezl z Vrchlabí desítkuVRC - NPK 10:4, 13.kolo | Jan ŽďáraV předposledním utkání základní části se ve čtvrteční předvečer naše B mužstvo utkalo s rivalem z Nové Paky a přesvědčivě zvítězilo 10:4. Obě mužstva měli jistotu postupu do nadstavbové části soutěže, proto šlo především o prestiž obou mužstev. Ústřední postavou utkání se stal domácí Roman Pistulka, který se po zranění dostal do svého tradičního rytmu a podepsal se pod pět branek domácích, kdy tři dal a u dvou asistoval.
12.1.Do konce sezóny bude ve Vrchlabí hostovat brankář HylákLucie VítkováVedení HC Vrchlabí ulovilo posilu. Tentokrát do Podkrkonoší přichází talentovaný gólman Alexandr Hylák, jenž je hráč Pardubic, ale přichází ze Šumperka. Mimo jiné v letošní sezóně působil rovněž v Hradci Králové. Ve Vrchlabí zůstane do konce sezóny na hostování. "Hylák posílí mužstvo na play off, trenérům bude k dispozici již v sobotu," sdělil webu sportovní ředitel klubu Ing. Aleš Kmoníček.
12.1.Rebelové si z Vrchlabí odváži všechny tři bodyVRC - HBR 2:3, 35.kolo | Jakub GabrielPoprvé v sezóně hráči Vrchlabí podlehli H. Brodu. Doma v Elektromont aréně prohráli těsným poměrem 2:3. První třetinu ovládli hráči Rebelu a díky Čermákovi a na konci ještě Hodkovi měli příjemný dvoubrankový náskok. Vrchlabí se až ve druhé třetině dostalo do pár šancí, jednu z nich Tvrdek využil a snížil na 1:2. Pak ale přišla ve třetí části Domácí přesilovka a Hosté opět udeřili. V oslabení ujel Holec a opět zvýšil hostující vedení. Zápas ještě zdramatizoval Bendík v 60. minutě při hře bez brankáře, ale to už bylo vše. Na tento zápas by měli Vrchlabští rychle zapomenout a vrhnout se na šňůru tří hostujících zápasů v řadě. Ten nejbližší se odehraje v Kadani, ve středu 16.1. od 18:00.
14.1.I v posledním utkání základní části naše B mužstvo vítězněJIC - VRC 4:8, 14.kolo | Jan ŽďáraK poslednímu utkání základní části zajíždělo naše B mužstvo do nedalekého Jičína, kde potvrdilo svoji dominantní pozici v soutěži vítězstvím 8:4. O vítězství rozhodla především druhá třetina, kterou hosté vyhráli 5:0 a uhasili plané naděje domácích na jakýkoliv zisk bodů v tomto utkání. Hráčem utkání se stal hostující Šindelář, který si připsal dvě branky a tři asistence.
14.1.Odvezou si body opět hosté?KAD - VRC 0:3, 36.kolo | Jan HanušTři zápasy za sebou odehraje Jeřábkův výběr na cizích kluzištích. Na první dlouhou cestu se vydají vrchlabští hokejisté ve středu a na jejím konci je budou čekat hokejisté Kadaně. Severočeši mají jasný cíl, znovu naskočit na vítěznou listopadovou vlnu a vybojovat účast v play-off. Na podporu tohoto záměru Kadaň během vánoční přestávky udělala změnu na postu hlavního trenéra, který obsadil Martin Pešout, bývalý trenér mládežnických reprezentačních výběrů, který ovšem v Kadani vydržel tři zápasy a v sobotní velké rošádě nastoupil na místo Vladimíra Kýhose v Chomutově a Kadaň tak převezme dosavadní trenér juniorky Chomutova - Milan Kašpárek.
15.1.Vedení klubu se rozhodlo uplatnit opci na trenéra JeřábkaOndřej KubátV R C H L A B Í - Vedení klubu HC Vrchlabí uplatnilo opci na trenéra "A" týmu, Vladimíra Jeřábka. "Chceme s ním spolupracovat v dlouhodobějším horizontu," řekl sportovní ředitel klubu Aleš Kmoníček. Charismatický kouč tak bude udílet pokyny na vrchlabské střídačce i v příští sezóně.
15.1.Autobus do Mladé BoleslaviHC VrchlabíHC Vrchlabí vypravuje na sobotní utkání do Mladé Boleslavi autobus pro fanoušky. Cena je 50,-. Zájemci se mohou hlásit v kanceláři HC Vrchlabí nebo na telefonních číslech: 602 742 510, 606 711 072, 499 422 164. Autobus bude vypraven jen v případě, že bude přihlášeno minimálně 45 osob. Odjezd autobusu je ve 14:30 od ZS.
16.1.Hylákova premiéra dopadla skvěle, vychytal nuluKAD - VRC 0:3, 36.kolo | Jakub Coufal, Jakub GabrielVrchlabští hokejisté sehráli v Kadani velmi úspěšné utkání. Již v polovině první dvacetiminutovky dostal hosty do vedení Horčička, který ve druhém dějství přidal ještě jednu trefu a Kadaň tak po dvou třetinách nebyla v dobré situaci. V poslední části ještě skóroval Přeučil a dal výsledku konečnou podobu, tedy 0:3. Za Vrchlabí chytal Hylák a ve svém prvním zápase za tento tým nedostal jediný gól. Na příští utkání zajíždí hokejisté z Krkonoš na krutý boj do Mladé Boleslavi, který začíná 19.1. v 16:00.
17.1.Staň se MISS HC VrchlabíHC VrchlabíHC Vrchlabí připravilo pro své fanynky zajímavou soutěž. Každá z fanynek, která je starší 15-ti let, se může přihlásit do soutěže MISS Fanynka HC Vrchlabí, kterou zvolí návštěvníci klubových internetových stránek www.hcvrchlabi.cz.
18.1.Vrchlabí se představí v Mladé Boleslavi MBL - VRC 4:0, 37.kolo | Jan HanušDalší převelice těžké utkání čeká na Krkonošské horaly. Kvůli změně pořadatelství se utkání odehraje ve Zlatopramen Aréně v Mladé Boleslavi v naprosto netradičním čase od 16:00. Jeřábkovu družinu čeká soupeř, který letos po 60ti minutách prohrál pouze dvakrát a jednou to mají na svědomí vrchlabští hokejisté. Pro fanoušky kteří se nedostanou do města automobilů bude připraven přímý internetový televizní přenos