V lednu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Junior Libor Bezděk posílil Vrchlabí!Patrik HuberDevatenáctiletý útočník Libor Bezděk je další posilou hokejistů Vrchlabí. Bezděk, který přišel do Vrchlabí formou střídavého startu je nejproduktivnějším hráčem juniorského týmu Liberce. V juniorské extralize si ve 34 zápasech připsal úžasných 37 bodů (21+16). Libor Bezděk nastoupil již včera proti Mostu, kde hrál ve formaci s Kováčem a Jechem.
30.1.Přestřelka nováčků skončila triumfem VrchlabíMOS - VRC 4:5, 40.kolo | Petr VychopeňM o s t – Je za námi 40. kolo první hokejové ligy a s ním i duel Mostu s Vrchlabím, tedy dvou mančaftů, které okusují chlebíček naší druhé nejvyšší soutěže prvním rokem. Mírným favoritem byl hostující celek Vrchlabských, jenže papírové předpoklady jsou jedna věc a samotné dějství na kluzišti druhá. Sečteno podtrženo vidělo obecenstvo napínavé klání až do závěrečného klaksonu. Pojďme popořadě. První část byla galakoncertem vrchlabského Petra Přeučila, autora dvou a za prvních dvacet minut jediných branek. Když na něj z počátku druhé třetiny navázal i Beck, body se Mostu na míle vzdálily. Domácí svůj krám ovšem nesbalili a po celý zápas skóre urputně dotahovali. Nakonec ale můžeme konstatovat, že si vybrali přece jenom onu kratší stranu provazu. Konečný výsledek tak hovoří ve prospěch Vrchlabí a to v poměru 5:4.
29.1.Budou body s Mostem i počtvrté?MOS - VRC 4:5, 40.kolo | Jan HanušK utkání 40. kola první hokejové ligy zajíždějí vrchlabští hokejisté na severozápad Čech, kde se naposled v základní části utkají nováčci soutěže. Zatímco tým HC Vrchlabí si sobotní vítěznou přestřelkou s Chomutovem zařídil jistotu předkola play-off, hráčům Mostu se prohrou v Kadani stále více vzdaluje šance na předkolo play-off a pravděpodobně je nemine účast v nevyzpytatelných bojích o záchranu v první lize.
29.1.B - tým ztratil svoji neporazitelnostLOM - VRC 6:3, 3.kolo | Jan ŽďáraNa závěr prvního kola nadstavbové části zajíždělo naše mužstvo k utkání s Lomnicí nad Popelkou bez zraněných Šindeláře, Pistulky a Holase. Lomničtí soupeře v prvních dvou třetinách přehráli a hostům se již stav ve třetí třetině nepodařilo zvrátit a zaslouženě tak odjížděli bez bodu po prohře 6:3.
26.1.Z gólové přestřelky nakonec vyšlo lépe VrchlabíVRC - CHM 6:5, 39.kolo | Jakub GabrielDnes se odehrál velmi pohledný zápas, a to z obou stran. Vrchlabí si připisuje nesmírně cené body za těsnou výhru 6:5. Hosté byli lepší pouze v první třetině, pak nastala pro Chomutov krušná sedmiminutovka, ve které Vrchlabští úplně otočili stav. Dvěma góly z druhé třetiny se blýskl Chaloupka, který v rozmezí tří minut dvakrát skóroval. Vrchlabí se tak stále drží na čtvrté příčce s náskokem devíti bodů na Kadaň a Havlíčkův Brod. Příští zápas odehrají v Mostě, se kterým ještě neprohráli. Utkání začíná v 17:30.
25.1.Vrchlabí přivítá ChomutovVRC - CHM 6:5, 39.kolo | Jan HanušDlouhou dobu vedoucí celek západní skupiny a vlastně celé první ligy se představí podruhé v Krkonoších. Chomutov je jediný tým západní skupiny, se kterým Jeřábkova družina nezískala ani bod. Poslední možnost nápravy tohoto nelichotivého stavu budou mít vrchlabští hokejisté v sobotu 26. ledna od 18:00 v D&D Elektromont Aréně, kde se kromě jiných představí i dva nejtrestanější hráči celé I. Ligy.
25.1.Nová Paka vyfasovala opět svůj desetibrankový přídělVRC - NPK 10:4, 2.kolo | Jan ŽďáraPřesně po čtrnácti dnech zavítali hráči Nové Paky podruhé na led Vrchlabské Areny, kam přijeli bojovat o body, tentokrát do tabulky nadstavbové části. Historie se opakovala a Novopačtí si z Vrchlabí odváželi znovu vizitku našeho B mužstva s nekompromisním nadpisem 10:4. I podruhé to byl muž s pětadvacítkou Roman Pistulka, který se jako před čtrnácti dny postaral o tři branky domácích. Bohužel musel v polovině utkání pro jeho vleklé zranění ramene odstoupit. Utkání plné branek sledovalo 365 diváků!!!
23.1.Medvědi se nenechali zkrotit ani na nájezdyBER - VRC 2:1, 38.kolo | Miloslav Růžička, Petr NovotnýPo debaklu na ledě první Mladé Boleslavi měli Jeřábkovi svěřenci šanci získat body u Medvědů z Berouna. Nestalo se tak zejména díky Altrichterovi, který i v Berouně potvrdil své kvality. Vrchlabští měli k dispozici Hyláka, který se taktéž předvedl jako výborný gólman. Pavel Kříž nedal na samém začátku druhého dějství samostatný nájezd nařízený sudím Pešinou a deset minut poté Hylák obržel gól. Vrchlabí vyrovnalo na začátku poslední třetiny, ale ani to nestačilo. Prodloužení se dohrálo bez branek a v samostatných nájezdech se blýsknul dvakrát Tvrzník, který byl zároveň jediným úspěšným.
22.1.Naše B mužstvo v základní části suverénníJan ŽďáraUtkáním v Jičíně dovršilo naše B mužstvo letošní působení v základní části KPM. Počínalo si v ní opravdu suverénně, to když z čtrnácti utkání nepoznalo porážku - třináctkrát zvítězili a pouze jednou remizovali. Vůdčí osobností doplněného kádru je kapitán Jirka Jakubec, který ještě loňskou sezónu pomohl v dresu našeho A mužstva k postupu do 1. ligy.
22.1.V prvním utkání nadstavby přijel FrýdlantVRC - FRY 12:4, 1.kolo | Jan ŽďáraPřed slušnou diváckou kulisou se představilo B mužstvo v prvním utkání bojů o postup v plné síle. Tentokrát si dvoucifernou porážku odvezl Frýdlant. V utkání, které rozhodla první třetina (6:2) se blýsklo útočné trio Šindelář, Šuma, Jakubec všichni vstřelili po třech brankách a měli výrazný podíl na celkovém vítěství domácích v poměru 12:4.
21.1.Zkrotí horalé Medvědy i do třetice? BER - VRC 2:1, 38.kolo | Jan HanušPrvní liga míří mílovými kroky do finále, jen sedm kol chybí odehrát do konce základní části a tak hlavně týmy které se pohybují kolem šestého místa bojují o každý bod, aby se vyhnuly nevyzpytatelným bojům o udržení v I. lize. Chtějí-li si Medvědi vybojovat účast v play-off musí v každém zápase naplno bodovat a modlit se, že se absolutně nebude dařit soupeřům v tabulce před nimi.
19.1.Vrchlabí vysoko prohrálo v BoleslaviMBL - VRC 4:0, 37.kolo | Jitka Čechová, Patrik HuberVrchlabští cestovali do nedaleké Mladé Boleslavi, kde chtěli domácím překazit oslavy 100 let vzniku klubu, ale to se nepovedlo. Boleslav vedla již po úvodní dvacetiminutovce 2:0 a další dvě branky přidali Boleslavští ze samostatných nájezdů. Hokejisté z Krkonoš se do sítě domácích netrefili, a tak vezou vysokou porážku 4:0. Sérii tří venkovních zápasů zakončí Vrchlabí ve středu 23.1. v Berouně. Zápas začíná v 18:00.
18.1.Vrchlabí se představí v Mladé Boleslavi MBL - VRC 4:0, 37.kolo | Jan HanušDalší převelice těžké utkání čeká na Krkonošské horaly. Kvůli změně pořadatelství se utkání odehraje ve Zlatopramen Aréně v Mladé Boleslavi v naprosto netradičním čase od 16:00. Jeřábkovu družinu čeká soupeř, který letos po 60ti minutách prohrál pouze dvakrát a jednou to mají na svědomí vrchlabští hokejisté. Pro fanoušky kteří se nedostanou do města automobilů bude připraven přímý internetový televizní přenos
17.1.Staň se MISS HC VrchlabíHC VrchlabíHC Vrchlabí připravilo pro své fanynky zajímavou soutěž. Každá z fanynek, která je starší 15-ti let, se může přihlásit do soutěže MISS Fanynka HC Vrchlabí, kterou zvolí návštěvníci klubových internetových stránek www.hcvrchlabi.cz.
16.1.Hylákova premiéra dopadla skvěle, vychytal nuluKAD - VRC 0:3, 36.kolo | Jakub Coufal, Jakub GabrielVrchlabští hokejisté sehráli v Kadani velmi úspěšné utkání. Již v polovině první dvacetiminutovky dostal hosty do vedení Horčička, který ve druhém dějství přidal ještě jednu trefu a Kadaň tak po dvou třetinách nebyla v dobré situaci. V poslední části ještě skóroval Přeučil a dal výsledku konečnou podobu, tedy 0:3. Za Vrchlabí chytal Hylák a ve svém prvním zápase za tento tým nedostal jediný gól. Na příští utkání zajíždí hokejisté z Krkonoš na krutý boj do Mladé Boleslavi, který začíná 19.1. v 16:00.
15.1.Vedení klubu se rozhodlo uplatnit opci na trenéra JeřábkaOndřej KubátV R C H L A B Í - Vedení klubu HC Vrchlabí uplatnilo opci na trenéra "A" týmu, Vladimíra Jeřábka. "Chceme s ním spolupracovat v dlouhodobějším horizontu," řekl sportovní ředitel klubu Aleš Kmoníček. Charismatický kouč tak bude udílet pokyny na vrchlabské střídačce i v příští sezóně.
15.1.Autobus do Mladé BoleslaviHC VrchlabíHC Vrchlabí vypravuje na sobotní utkání do Mladé Boleslavi autobus pro fanoušky. Cena je 50,-. Zájemci se mohou hlásit v kanceláři HC Vrchlabí nebo na telefonních číslech: 602 742 510, 606 711 072, 499 422 164. Autobus bude vypraven jen v případě, že bude přihlášeno minimálně 45 osob. Odjezd autobusu je ve 14:30 od ZS.
14.1.I v posledním utkání základní části naše B mužstvo vítězněJIC - VRC 4:8, 14.kolo | Jan ŽďáraK poslednímu utkání základní části zajíždělo naše B mužstvo do nedalekého Jičína, kde potvrdilo svoji dominantní pozici v soutěži vítězstvím 8:4. O vítězství rozhodla především druhá třetina, kterou hosté vyhráli 5:0 a uhasili plané naděje domácích na jakýkoliv zisk bodů v tomto utkání. Hráčem utkání se stal hostující Šindelář, který si připsal dvě branky a tři asistence.
14.1.Odvezou si body opět hosté?KAD - VRC 0:3, 36.kolo | Jan HanušTři zápasy za sebou odehraje Jeřábkův výběr na cizích kluzištích. Na první dlouhou cestu se vydají vrchlabští hokejisté ve středu a na jejím konci je budou čekat hokejisté Kadaně. Severočeši mají jasný cíl, znovu naskočit na vítěznou listopadovou vlnu a vybojovat účast v play-off. Na podporu tohoto záměru Kadaň během vánoční přestávky udělala změnu na postu hlavního trenéra, který obsadil Martin Pešout, bývalý trenér mládežnických reprezentačních výběrů, který ovšem v Kadani vydržel tři zápasy a v sobotní velké rošádě nastoupil na místo Vladimíra Kýhose v Chomutově a Kadaň tak převezme dosavadní trenér juniorky Chomutova - Milan Kašpárek.
12.1.Do konce sezóny bude ve Vrchlabí hostovat brankář HylákLucie VítkováVedení HC Vrchlabí ulovilo posilu. Tentokrát do Podkrkonoší přichází talentovaný gólman Alexandr Hylák, jenž je hráč Pardubic, ale přichází ze Šumperka. Mimo jiné v letošní sezóně působil rovněž v Hradci Králové. Ve Vrchlabí zůstane do konce sezóny na hostování. "Hylák posílí mužstvo na play off, trenérům bude k dispozici již v sobotu," sdělil webu sportovní ředitel klubu Ing. Aleš Kmoníček.