V říjnu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Série výher pokračuje i nadáleVRC - MOS 3:1, 8.kolo | Patrik HuberÚžasná vrchlabská série čítá již šest zápasů bez prohry. Do Krkonoš zavítal celek Mostu. Velice vyrovnaná první část branku nepřinesla. Góly začaly padat až ve třetině druhé. Nejprve se v oslabení trefil Horčička a o 10. minut po něm přidal druhou branku Gajovský. Třetí část se odehrávala ve stejném duchu, mírnou převahu v ní měli opět domácí. Ovšem mosteckým hokejistům se podařilo v 53. minutě snížit na rozdíl jediné branky a v závěru zkoušeli ještě hosté hru v šesti, ale do prázdné pečetil Látal. Vrchlabí se tak stále ohřívá na první příčce v průběžné tabulce I. ligy.
1.10.Pro další část sezony naše momentální postavení v tabulce nic neznamená, konstatuje Jiří MatějíčekPatrik HuberJiří Matějíček je jeden z mála hokejistů, kteří už působí ve Vrchlabí od doby, kdy se v Krkonoších ještě hrál Krajský přebor. Tento urostlý obránce dříve působil třeba v Havířově nebo Hradci Králové. Od sezony 2004/2005 však hájí barvy Vrchlabí.
2.10.Fanclub HC Vrchlabí vypravuje FANBUSVáclav HavlasFanclub HC Vrchlabí vypravuje další Fanbus. Tentokrát si můžete atmosféru hokeje vychutnat na stadionu nováčka druhé nejvyšší hokejové soutěže, v Chrudimi. Pojeďte na hokej, pojeďte fandit svému týmu v dalším, velmi atraktivním prvoligovém duelu.
2.10.Vrchlabí zajíždí k dalšímu zápasu na VysočinuHBR - VRC 2:1, 9.kolo | Jan PečeňákNáš celek po domácí výhře nad Mostem stále kraluje prvoligové tabulce a již v sobotu ho čeká další utkání. Tentokrát v Havlíčkově Brodě, kde se utká s místními Rebely. Těm se v dosavadní části sezóny zatím moc nedaří a po posledním zápase v Chomutově okupují čtrnáctou příčku. Sobotní utkání začíná v 17:00 a opět ho budete moci sledovat v internetovém on-line přenosu.
4.10.Souboj o první příčku je tady, přijede Kometa BrnoVRC - KOM 2:1, 10.kolo | Patrik HuberMezi soupeři je rozdíl pouze jediného bodu. Vrchlabí je v ligové tabulce na příčce druhé a to právě za svým pondělním soupeřem, Kometou Brno. Už i postavení v tabulce napovídá, že by se mohl hrát kvalitní, útočný hokej. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00 hodin. Vy, kteří se na tento ostře sledovaný zápas nedostanete, nemusíte smutnit, bude pro Vás totiž připraven tradiční on-line přenos.
4.10.Defenzivní partii ztratilo Vrchlabí až v nájezdechHBR - VRC 2:1, 9.kolo | Patrik Huber, Michal SlavíkImpozantní série vrchlabských hokejistů, kteří zvítězili v posledních šesti zápasech, skončila v Havlíčkově Brodě. Souboji celků z opačných pólů prvoligové tabulky dominovali oba brankáři, kteří za svá záda v základní hrací době i nastaveném čase pustili po jednom puku. Hosté domácí Rebely jednoznačně přestříleli, ve hře i závěrečných nájezdech však selhali v koncovce, a odváží si tak pouhý bod. Jedinou jejich branku vstřelil Martin Krupka.
6.10.Vrchlabí je opět lídrem!VRC - KOM 2:1, 10.kolo | Patrik HuberZaplněná vrchlabská hala sledovala hokej, kterému téměř nic nechybělo. V zápase se dařilo oběma brankářům, kteří kapitulovali až ve druhé části. Vrchlabí poslal do vedení Beck, ovšem o devět minut později bylo srovnáno, trefil se sedlák. Do třetího dějství se tak šlo za nerozhodného stavu. Krkonošští šli v 51. minutě opět do vedení, branku vstřelil kapitán Vála. I přes mohutný tlak v závěru a hru bez brankáře, se Brňanům vyrovnat nepovedlo. Elektromontéři se tak znovu stávají lídry ligy.
6.10.Když hrajete s takovým mančaftem, motivace je obrovská, konstatuje Aleš Vála VRC - KOM 2:1, 10.kolo | Petr NovotnýTentokrát hovořil kapitána Krakonošova celku Aleš Vála. Tento ostřílený zadák je již po několik sezon platnou oporou obranných řad ve Vrchlabí, kterému také pomohl k postupu do nynější soutěže. Jeho zatím největším sportovním úspěchem zůstává postup do EHL s Bílými Tygry z Liberce, kde s hokejem začínal, ale důležitá byla i dnešní branka díky které jeho tým uhasil Kometu Brno před rozjásaným publikem v Elektromont Aréně.
7.10.Klukům dávám co nejvíc, říká z postu trenéra mládeže Milan PlodekVRC - KOM 2:1, 10.kolo | Petr NovotnýMilan Plodek se poprvé objevil v dresu HC Vrchlabí v sezoně 2005/2006 a zapsal se tu jako šikovný útočník s číslem 82 na zádech. Bohužel byl nucen dočasně přerušit hráčskou kariéru, ale dohoda s vedením mu zajistila další, ikdyž trochu jiné působení v klubu viz samostatný článek.
8.10.Rozjeté Vrchlabí míří do ChrudimiCHR - VRC 3:8, 11.kolo | Aleš StrouhaAktuálně vedoucí celek první hokejové ligy HC Vrchlabí míří ve středu odpoledne do Chrudimi, kde se od 18:00 představí proti tamnímu nováčkovi druhé nejvyšší soutěže. Chrudimští hokejisté vedeni koučem Martinem Hostákem byli velkým suverénem loňské druhé ligy a i letos by měli patřit k tomu lepšímu, co první liga může nabídnout. Vrchlabší hokejisté mají ale formu a cílem týmu bude zisk tří bodů.
8.10.Vrchlabí v derby deklasovalo staronového soupeře!CHR - VRC 3:8, 11.kolo | Petr Vtípil, Petr NovotnýTakový výkon, jaký v derby předvedli svěřenci Vladimíra Jeřábka v tomto zápase jen potvrzuje velkou formu vrchlabského kádru. Uzdravený Rok Pajič se vrátil ve velkém stylu, přispěl hned dvěma góly stejně jako Martin Krupka, který v minulé sezoně hájil barvy Dukly Jihlava, jenž momentálně zaostává za Vrchlabím na pátém místě již o sedm bodů. Nechť je to povzbuzením a také pozváním domácího fanouška na další derby. Tentokrát bude soupeřem tým HC VCES Hradec Králové, který má lídrům tabulky co vracet z minulé sezony.
9.10.Vrchlabí se utká s dalším východočeským rivalemVRC - HKR 1:2, 12.kolo | Jan PečeňákPo jednoznačném zápase v Chrudimi, čeká naše hokejisty další soupeř z východních Čech, celek Hradce Králové. Hradec Králové v posledním zápase podlehl na domácím ledě Chomutovu po nájezdech a v Elektromont Aréně by jistě nějaký ten bod rád získal. Jestli se mu to povede a nebo naši hokejisté svého soka porazí se dozvíme v sobotu 11.10. od 18ti hodin. Utkání můžete sledovat i v tradičním internetovém on-line přenosu.
11.10.Vrchlabí doma podlehlo Hradci a v čele tabulky jej opět střídá Kometa BrnoVRC - HKR 1:2, 12.kolo | Jakub GabrielVrchlabští hokejisté podlehli doma Hradci 1:2 po třetinách 0:2, 1:0, 0:0 a loučí se minimálně na jeden zápas s titulem vedoucí mužstvo první ligy. Kometa totiž porazila v Jihlavě tamější Duklu 2:4 a vrací se do čela tabulky. Dobré výkovy předvedli oba brankáři, kteří byli právem vyhlášeni hvězdami utkání. Vrchlabští tedy musí na toto smolné utkání rychle zapomenout, neb je ve středu čeká veletěžké utkání. Zajíždí totiž do Chomutova. Utkání tam začíná v 17:30 a vy jej můžete z domova vidět na textovém online přenosu.
13.10.Elektromontéři se představí v ChomutověCHM - VRC 4:2, 13.kolo | Jakub GabrielV R C H L A B Í - Ve středu 15.10. od 17:30 se na chomutovském ČEZ Stadionu utkají dva týmy z první čtveřice tabulky první ligy, KLH Chomutov a HC Vrchlabí. Pro Vrchlabí to nebude lehké utkání a každý bod bude dobrý. Podaří se Vrchlabským v Chomutově zvítězit?
15.10.Z Chomutova bez bodůCHM - VRC 4:2, 13.kolo | Pavel Kadeřábek, Patrik HuberVrchlabští na ledě Chomutova sehráli vyrovnanou partii, v níž se ale nakonec radovali z vítězství hokejisté KLH. Bojovníci z hor šli sice ve 30. minutě do vedení, když se trefil Lukáč, který s chladnou hlavou poslal hosty do vedení. Ovšem již o pět minut později srovnal Pulpán. Jeho branka povzbudila Chomutovské natolik, že se do soupeři více zakousli, což vyústilo i ve vedoucí branku. Trefil se Jeslínek. Krkonošští se sice ve 48. minutě radovali z vyrovnání zásluhou Látala, avšak ne na dlouho. Další zářez na pažbě totiž přidal šest minut před závěrečnou sirénou Jíra a výhru pečetil v poslední minutě Pulpán. Tato prohra také znamená, že Vrchlabí poprvé v této sezoně odjíždí z ledu soupeře bez bodu.
16.10.Vrátí se Vrchlabí v Třebíči na vítěznou vlnu?TRE - VRC 3:5, 14.kolo | Jan HanušPo dvou smolných porážkách vyráží Jeřábkova parta na Vysočinu, na led aktuálně posledního celku prvoligové tabulky, Horácké Slavie Třebíč. Z loňského prvoligového nováčka musí mít v Třebíči ještě teď těžkou hlavu, protože z obou loňských zápasů nejenže nezískali ani bod, ale jako jediní nevstřelili horalům ani branku. Jestli se Vysočinou prožene vichr z hor nebo ne, se přesvědčíme v sobotu 18.10. od 17:00 a zisk tří bodů by jistě byl krásný dárek k narozeninám vrchlabského kapitána Aleše Vály.
18.10.Horalé na půdě poslední celku tabulky bodují naplnoTRE - VRC 3:5, 14.kolo | Matěj Hráček, Patrik HuberTřebíčští jsou sice na úplném chvostu prvoligové tabulky, avšak v utkání proti Vrchlabí se předvedli v dobrém světle. Skóre otevřel ve 14. minutě vrchlabský Látal. Domácí brankář lovil puk ze své sítě podruhé ve 24. minutě, když nedosáhl na teč kapitána Vály. Na rozdíl jediné branky snížil ještě ve druhé dvacetiminutovce Obrdžálek. Do dvoubrankového vedení dostal Vrchlabí po přestávce Krupka, ale ani za tohoto stavu se Třebíčští nevzdali. 53. a 54. minuta patřila domácím, zejména střelci Vrbovi, ten totiž dvakrát skóroval, čímž vyrovnal stav. O další minutu později se ale radovali hokejisté z Krkonoš, když skóroval Kříž. Borci z Vysočiny to v závěru zkoušeli bez brankáře, ale na vyrovnání už nedosáhli, naopak inkasovali. Skóre pečetil Krupka.
19.10.Do Krkonoš zavítají PanteřiVRC - HAV 4:0, 15.kolo | Jan PečeňákVrchlabští hokejisté po dvou porážkách zabrali a přivezli si tři cenné body z Třebíče. Naopak hostům se po dobrém startu přestává dařit a v posledních čtyřech utkáních nepoznali radost z bodového zisku. Hokejisté ze Slezska by tento tento trend jistě rádi změnili a z Elektromont Arény by si rádi odvezli nějaký ten bod. Jestli se jim to podaří se dozvíme v pondělí 20.10. Začátek utkání je tradičně v 18:00.
20.10.Vrchlabí uštědřilo Panterům čtyřgólový příděl VRC - HAV 4:0, 15.kolo | Patrik HuberJednoznačný průběh mělo utkání 15. kola I. ligy mezi Vrchlabím a Havířovem. Elektromontéři vedli již po první části o dvě branky, úspěšnými střelci byli Beck a slovinský forward Pajič. Uklidňují třetí trefu zařídil ve třiadvacáté minutě Konečný a když na začátku třetího dějství přidal čtvrtou branku Rusnák, nebylo již o čem pochybovat. Nemalý podíl má na vítězství i brankář Štůrala, který byl po právu vyhlášen hvězdou zápasu z řad domácích. Vrchlabský brankář si připsal čisté konto, což už je jeho druhé v sezoně.
21.10.Na Vrchlabí vzpomínám moc rád, řekl po prohraném zápase Daniel BryneckýVRC - HAV 4:0, 15.kolo | Petr NovotnýDaniel Brynecký, dnes útočník havířovských Panterů, je jedním z oblíbených bývalých hráčů HC Vrchlabí. Aby také ne, když hraje pohledný hokej, který potěší oko snad každého hokejového fandy. Kvůli hokeji přerušil studium na vysoké škole a to byl i jeden z důvodů proč se vrátil na Moravu. Jeho týmu se nyná dflouhodobě nedaří, ale rodák z Novéhop Jičína věří, že se to změní již v dalším kole proti Třebíči, kde shodou okolností v minulém kole zvítězil kádr z Vrchlabí 3:5