HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Letňany 2:3

17.kolo, pátek 24.2.2023, 19:45
HC Krkonoše
HC Letňany
Etflaiš (Houdek) - Kuneš, Srnský (C), Prouza, Motyčka, Hanuš, Missberger, Barták, Antonín - Mrkva, Charvát, John, Kafka, Kopecký (A), Imlauf, Štěpán, Jakubec (A)
Fallada (Černoch) - Novák, Riley (C), Wolf, Herčík, Kadlec, Karas, Fagoš - Dostál, Žukovskij, Motlíček (A), Němec (A), Křenek, Kubeš, Prichoďko, Rusek, Šámal
Třetiny: 1:2, 0:1, 1:0  Branky a nahrávky: 5. Kopecký (Barták), 58. Missberger (Jakubec) - 5. Rusek (Šámal), 18. Šámal, 22. Rusek (Šámal). Rozhodčí: Štefan - Bludský, Prejs. Vyloučení: 7:7, navíc Srnský (KRK), Motyčka (KRK), John (KRK) všichni 5 min. a do konce utkání - Motlíček (LET), Karas (LET), Riley (LET) všichni 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 50.