HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
01.04.2019, 23:32
 
 
Psycho 1...
Dlouho jsi přemýšlel o tom tvým nicku? Ses trefil, paráda od tebe... Fakt dobrý... Až pudeš k lékaři s chřipkou, pochlub se... Možná ti něco naordinuje... Taky tě mám rád!
ps. Myslíš že je ok stříkat sprejem v davu lidí, kde jsou i lidi, kteří patří k rodinám hráčů včetně jejich dětí a rodičů? A kdyby jsi znal Vrchlabský fans, oni mají jen světlice, co si tvý děti kámo rozvěcují 24.12.,aby jim Ježíšek přines fusekle a novou šálu od babičky... Nic špatnýho... Ale jinak možná souhlasím, cokoli podobnýho k pyro na stadion nepatří... To zase jako jó
 
 
01.04.2019, 23:17
 
 
to maruš
Jsi na hokeji, ne na plese vídeňské smetánky. Od domácích diváku to bylo po celou dobu korektní. Po zápase také brankáři tleskali. Tak co chceš více.
 
 
01.04.2019, 23:13
 
 
K dnešnímu hokeji: 1. třetina
- Vrchlabí se štěstím první gól - plácnutí na branku a . . . brankář čumí a neví kudy mu propadl
- Sokolov lepší, ale vypracoval si jen dvě střelecké příležitosti, které by se daly označit za "pološanci"
- Vrchlabí se do pásma dostává jen příležitostně
2. třetina
- Bednář v jediné, ale zato super šanci, z půl metru nedorazil puk do prázné branky, puk mu sjel z hokejky mimo. Celý stadion ještě teď nechápe, jak to mohl minout, 5 vtřin čas - to je fakt umění tohle netrefit
- Sokolov v oslabení skóruje, z brankáře udělal Kovařík stojící popelnici
- Sokolov má dva samostané nájezdy - bohužel neproměnil i díky gólmanovi (už mohlo být po zápase)
- Sokolov nastřeluje břevno
- Vrchlabí začíná prohrávat souboje, nemá protihru, brankáře Sokolova skoro neohrožuje.
3. třetina
- Sokolov hraje a Vrchlabí jen vyhazuje
- další samostatný nájez, brankář Soukup výtečně chytá
- zaloužná branka Sokolova
- Vrchlabí chybí síly na totální zmáčknutí a vyrovnání
Z mého pohledu se zdálo, že Vrchlabí již nemělo síly na přehrání soupeře. Zasloužená výhra Sokolova.
Rozhodčí
Nechali hru plynout a pokud udělal hráč "faul" v zápalu boje - nevylučují - platí pro obě strany.
Dva zjevné fauly přehlédli - úder do obličeje sokolovského hráče a pak do přilby vrchlabského (oba údery byly slyšitelné přes celý stadion).
Hráči jim pomohli, neosekávalo se, žádné lokty na hlavu, až na pár drobných rozmíšek před brankou férová hra.
K závěru:
Děkovačka na obou sranách a pak jeden pitomec z Vrchlabí chce použít nebo dokonce pouzil pyro. V totálně naplněném stadioně, to chce fakt inteligenci dřevěného houpacího koně. Sekurity mu v tom chtějí zabránit a pak už z toho byl chumel a nebylo vidět kdo a komu so udělal. Pak začali hráči Vrchlabí překakoval plexi a montovat se do situacet - kruci od toho tam nejsou. Pokud by vydali všechny síly, už by jim žádné nezbyly na překakování plexi.
Brankář Soukup objíždí stadion a děkuje, diváci mu tleskají, ale atmosféra už je pokažená - díky bezmozku z Vrchlabí.
P.S. Vašíček měl více síly věnovat zápasu a ne si ji schovávat na konec na hospodskou bitku.
 
 
01.04.2019, 23:03
 
 
Jo a ještě mi to nedá nenapsal, nebo nedoplnit to mý hodnocení:
To že klub, hráči, tým opravdu udělali vše pro dnešní úspěch jasně dokazuje toto:tým jel na dnešní západ o den dřív, noc strávili ve Varech aby neměli v hnátách dlouhou cestu a únavu z ní... A pak-dneska jsme neměli NIKOHO VYLOUČENÝHO...!!! Vždycky ve všech sportech (a nejen při sportech) říkám, prohrát se může, musí to být ale se vstyčenou hlavou... Jo, a to dneska bylo...!
 
 
01.04.2019, 22:41
 
 
Wassermane, běž se osprchovat chladnější vodou na zklidnění tepu ... A jestli se ti po mě stýskalo, utři slzu kámo, už jsem tu...
Co se týká tleskání divákům? Všichni ti co řvali na Sukyho od vás,, díro,, (až jim hemeroidy velejzali z řitě), se myslím mohli třeba i chytit za přirození, když jim přijel upřímně a slušně zatleskat, co myslíš kocoure?
 
 
01.04.2019, 22:32
 
 
Zdárec všem...!
Sport je krásnej, přináší spoustu radosti, ale i smutek a slzy... Radost jsme myslím mohli mít většinu sezony, ten smutek máme teď. Je to ale jen sport. To podtrhuju!
Za dnešní zápas se nemáme za co stydět.Kluci do toho dali všechno, prohrát někdo musel.Škoda že Mrňous s Bedýnkou to nedošmudlali do prázdný, bylo by to v tu chvíli 2:0...Ale nestalo se.
Sportovně blahopřeju Sokolovu, budu jim i držet palce v boji o postup.
Chci poděkovat všem našim hráčům, vedení, trenérům, fandům a všem ve Vrchlabí, díky vám jsem měl radost z hokeje a dobrej pocit z toho, že se to tady dělá opravdu dobře! Děkuju...

ps. Dnešní zápas byl opravdu profesionálně odfoukanej všemi rozhodčími.!Pískali s citem pro hru, nefoukali nesmysly - paráda!!!
ps. 2,není příjemný, když naše fanoušky řeže pořadatelská služba, stříká po nich pepřák a pak je ošetřuje záchranka. Byl jsem na druhý straně stadionu a nevím, co se dělo... Nebyl to ale hezkej pohled...
 
 
01.04.2019, 22:14
 
 
Aj tak jste frajeři! Děkuji za úžasnou sezónu, za všechny zážitky, výjezdy, výhry i prohry se vztyčenou hlavou, prostě za vše, co jste pro nás na ledě předvedli, za ten kus práce, co jste kolem vrchlabského hokeje odvedli. HCV-olé, a SUPRAS, jen tak dále pánove a dámy, radost s Vámi hecovat ty naše kluky!
A příští sezónu na značkách, děti moje!
 
 
01.04.2019, 22:08
 
 
Ok, tímto se loučím, už sem nevylezu, Vrchlabí přeji mnoho úspěchů a co nejmíň "paboubků"
 
 
01.04.2019, 22:06
 
 
Wasermane,chápu jen že si provokatér, který leze na naše fórum,protože vaše zrušili pro dementní přispěvatele,jako jsi ty. Prohráli jsme velmi vyrovnanou sérii. Mužstvo, nejmladší v soutěži se nemá za co stydět. Díky borci a těším se na další sezonu.
 
 
01.04.2019, 22:05
 
 
Chápu....
Nicméné, pyro na stadióny nesmí.....!!!!
O postupu securiti vím, mělo by se to řešit.....
Není to správné!!!
 
 
01.04.2019, 22:01
 
 
Jak se můžou lidi vyjadřovat, když jsou buď v práci a na hokeji nebyli nebo na hokeji byli a mají v očích pepřový sprej od security???
 
 
01.04.2019, 21:55
 
 
Jen mbe trochu mrzí, že se nevyjádřili k dnešnímu zápasu fanoušci (maruš, pahoubej ...atd) , kteři si tak zakládali na rovineě, spravedlivých rozhodčích , ....co, ?chlapi, to je právě ta pokora......už to chápete?
 
 
01.04.2019, 21:32
 
 
Pro horal0007-myslím tím, že byl jediný ráč mužstva Vrchlabí, který přišel a pozdravil hledistě domácích, ono víš jde hlavně o sport, charakter a pokoru.....určitě jsou to i pilíře , které se uznávají i ve Vrchlabí......
 
 
01.04.2019, 21:21
 
 
Ty wassermane, nějak nechápu, co myslíš tím, že by si měli všichni vzít příklad z Kuby Soukupa....Já myslím, že všichni do sezóny dali veškerý um a srdíčko a jestli to nejsou "páni hokejisti", jak by sis představoval, tak budeš muset asi někam na extraligový stadion. A ani tam toho moc nenajdeš... Zkušení prokázali svoje kvality a mladí se měli od koho učit a mohou v dalších sezónách z toho jenom a jenom těžit!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
01.04.2019, 21:01
 
 
Končí sezóna nedá se nic dělat. Gratuluji Sokolovu až na ten jeden podivný zápas se hrála krásná a vyrovnaná série kde vyhrál ten šťastnější tým. Pro mě se to jinak obtížně hodnotí, protože jsem byl na dvou finále a obě jsme vyhráli takže to proč to nedopadlo nechám na jiných. Dnes to ale rozhodčí evidentně nechali hrát a my nedali hodně dlouhou dobu branku. Jinak v Sokolově je to dle infa z facebooku asi napjaté.

Fanoušek Sokolova: Ostuda pro "Sokolovské security".... Stydím se doufám že na příští zápas již bude security s mozkem a ne vylizany hovada.
Jiný domácí fanoušek: co se tam dělo? Bohužel sledoval jsem na onlajnu
Odpověď: Hodili jednu světlici a pak je tam začli rubat když dělali děkovačku svým hráčům a skončilo to tak že i hráči Vrchlabí vyskočili z ledu a šli pomoc do ochozu...

Jsem zvědavý co na to Supras, ale ta jejich securitka ze zvláštní zkušenosti není nic moc. K čemu to přirovnat? No snad k securitce z Hradce Králové když jsme s nimi hráli derby, akorát ti v Sokolově nejsou všichni plešatý..
 
 
01.04.2019, 21:00
 
 
Musím vyzdvihnout snahu a férový přístup ke hře soupeře.....ale upřímně, dneska byl Baník zase lepší.......
Akorát by si měli všichni vžít přiklad z Kuby Soukupa, je to už teď pan hokejista......
 
 
jinfa | vrchlabí
01.04.2019, 20:45
 
 
Přesně,tenhle tým i přesto,že se dnešním zápasem rozplynul náš prvoligový sen..(na rozbor proč se to nepovedlo,si rád počkám...).l a také bohužel nejde nevzpomenout na zpackané derby zápasy...,si zaslouží velké uznání !!!!Přeci jenom těch parádních hokejových zážitků bylo v sezóně většina!!!! Sice nevím,jaké mužstvo a s jakým cílem tu bude na podzim hrát,ale už teď vím,že na startu nové sezóny i já budu opět při tom!!!HCV-olé!!!!Hoši děkujem!!!!!
 
 
01.04.2019, 20:29
 
 
Sláva vítězům, čest poraženým! Teď asi převládá smutek, ale není se za co stydět. Naopak. Parádní hokej a pro každého z nás zážitek a jediné co musím, je před mužstvem smeknout. Sice se nenaplni sportovní cíl či přání, ale mužstvo ukázalo velkou bojovnost a um. A kdo ví, co bude v příští sezoně..... Rád bych, aby kluci zůstali pospolu a znovu nám mohli dělat radost. Pánové, velké Děkuji.
 
 
01.04.2019, 18:09
 
 
Už je tam, už je tam! Pískej konec!
 
 
01.04.2019, 17:50
 
 
Já už mám nervy jako prase.... To nejde vydržet ...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.