HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 

 
20.11.2019, 16:02
 
 
Koukám jako blázen co se vedení daří. Smajlík
 
 
20.11.2019, 15:54
 
 
To Rusek Smajlík ohužel, ale máš pravdu, protože ve stejném duchu odpovídá i Bedynka na jejich fóru. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne. A i přesto, je naprostá paráda vidět v našem mužstvu tolik skvělých hráčů. Tak si to pojďme užívat a neřešíme to, co stejně neovlivníme.
 
 
Rusek | HradecKrálové
20.11.2019, 15:36
 
 
Tak máte i Rolase ten postup letos bude,jen tím ale pomůžete Zmrfildu..
 
 
19.11.2019, 15:10
 
 
Rozhovor s nasim odchovancem Radkem Šírem, ted hracem Dynamo Pardubice, pred dulezitym derby s Hradcem Kralove.
odkaz
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
18.11.2019, 21:14
 
 
No jo my žebráky nemusíme a když ti to ve Dvoře trpí tak tam jezdi a proč radši nejdeš do práce,nebo už tě nikde nechtějí ?
 
 
18.11.2019, 21:04
 
 
Ty sis pískal někde na prsty. Já musel kvůli žebrotě z Trutnova, do Dvora! Ale byl to pěknej pohled na ty spoutaný individua! Smajlík Smajlík Už to nebyli ani takový hrdinové. Smajlík Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
18.11.2019, 18:48
 
 
Nemohu ti vyhovět,v sobotu jsem pískal v Turnově,jen se divím,že se motáš ve Dvoře a nefandíš v Elektroareně !
 
 
18.11.2019, 16:40
 
 
To spíš v Trutnově by se měli polepšit! Co jich zase poldové posbírali ve Dvoře. Nebyl si taky mezi bezmozkama?
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
18.11.2019, 16:19
 
 
Zase o kousek do ligy grt. Jen na svazu by se měli polepšit a neposílat pískat ty rozhodčí co se nelíbí !!
 
 
17.11.2019, 13:20
 
 
Maruš,souhlasim, že se musel zlepšit a to hlavně v nasazení. A to vylepšil, ale to je věc, kterou jaksi beru jako samozřejmost. Ale už dost.
Celkově jsem z naší hry nadšený. Přiznám se, že jsem měl trochu pochybnosti vzhledem k věkovému složení mužstva. Ale jak je vidět, úplně zbytečně. Kádr je složený opravdu dobře. Samozřejmě, že hlavně první dvě lajny se starají o branky, třetí je hodně bruslivá, skvělá v napadání, ještě by to chtělo více klidu v zakončení, protože díky bruslení si těch šancí vytvoří poměrně dost. A čtvrtá, příchodem Blahyče, půjde taky nahoru. Kdo má tak skvělé 4.lajny? Opravdu parádní práce našeho managementu.
 
 
Jinfa | vrchlabí
17.11.2019, 13:02
 
 
Za včerejšek velké diky Smajlík Jak to vypadá s Jirkou V?Kdypak se nám vrátí na led(..do ringu..)?
 
 
17.11.2019, 12:17
 
 
Ahoj horale007.
Podle mě(nikomu nechci vnucovat můj názor), se č. 9 neskutečně zlepšilo úplně ve všem, oproti č. zpočátku sezony. Tehdy se tady dost propíral, nelíbil se ani mě, bál se... Jeho zlepšení? Ano, zcela určitě je to z velký části díky spoluhráčům,o tom žádná... Ale to že dře, chodí k prknům, to si musel sám v sobě přehodnotit. Udělal to a hraje dobře.
 
 
17.11.2019, 11:02
 
 
Možná se mnou maruš nebudeš souhlasit, ale musím malinko nesouhlasit. Obzvlášť chváliš 9 a 19.. S 19 bych mohl asi souhlasit, že i přes menší icetime oproti jiným, byl celkem vidět, bohužel akce.nevedly k nějakému výraznějšímu ohrožení branky. Ale 9 zatím těží že skvělých, zkušených spoluhráčů Hlavajdy a Sejka. Ale jakmile se zapojí Rolas, tak z logiky věci by se měl objevit právě mezi těmito dvěma a 9 se obávám bude poloviční.... Ale třeba se mýlím a rád se pak omluvím.
 
 
17.11.2019, 01:24
 
 
Pepiku, to je v pořádku, že nesouhlasíš, kór ještě, když máš pravdu... (Mrňousův ofsajd nemůžu posoudit, mám to daleko, neviděl jsem to) , ale ten tebou zmiňovaný ajs, no jasně, pískali to metr a půl ve třetině...
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
17.11.2019, 01:01
 
 
A taky jsme viděli zakázané uvolnění co svět neviděl. Děčín vyhodí a on se ten puk se ani nedošourá za čáru a píská se zakázaný uvolnění. Nechápal jsem Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
17.11.2019, 00:59
 
 
Dnes opět solidní zápas, možná vinou sudích zbytečně moc vyhrocený. Zastavím se u 4 vyloučených hráčů Děčína to je vzhledem k tomu jak ten zápas vypadal číslo opravdu nehorázné. Soupeř který je horší, nestíhá a prohrává o více branek má o polovinu méně vyloučených?! Opravdu nechápu. A budu poprvé nesouhlasit s tím co píše maruš podemnou. Všechno to začali čárový to opravdu výborný nebyli. V 5. minutě ujel sám na branku Mrňa a byl mu odpískán jakýsi offside, který ani náhodou nebyl. Co by s tím pukem asi udělal ukázal o nějakou tu chvilku později hezkou brankou. Jinak je to opravdu radost chodit na takové zápasy Smajlík
 
 
17.11.2019, 00:26
 
 
I mě se to líbilo. Od začátku tam bylo bruslení, bruslení a zase bruslení, od toho se odvíjelo jak jsme byli na puku silní, kombinace, chuť, prostě hokej o level vejš, než soupeř... Baví mě koukat na to, jak kluci na ledě o sobě ví víc a víc, jak se hokejem baví a tím pádem baví i nás. Nebudu chválit matadory, protože bych to musel dělat každý zápas, chci pochválit všechny, dneska pak obzvlášť č. 9 a 19...Soupeř byl zralej na desítku, od ní je ale ochránil gólman, nepustil nic svýho a měl hodně navíc.
Nikdy se mi nechce(a nikdy nechtělo, nedělám to rád) kritizovat sudí. Čárový oba výborně, ale hlavní... Nevím, ty desítky... Asi se bál, aby se to na ledě nezhnojilo, nevím... Takže ok, díky za hezký večer! Smajlík
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
16.11.2019, 22:22
 
 
Bezvadný večer a k tomu ještě krásný hokej. Co více si přát. Tým si sednul a už se těším na play off.
Hoši díky Smajlík
 
 
16.11.2019, 21:57
 
 
Je paráda sledovat, jak se naši hráči hokejem baví. Občas to sklouzne k přehrávání situací, ale to nevadí. Chtějí ještě víc nás diváky pobavit. Takže díky za pěkný večer.
 
 
16.11.2019, 21:27
 
 
Souhlasím. Krásný hokej.
Dnes se mi moc líbil Jirásek. Nádhera jak hrál. Jen tak dál a časem o něm jistě uslyšíme z jiných týmů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.