HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
jinfa | vrchlabí
10.08.2019, 12:52
 
 
Tak já myslím,že Nester(odkazem) to vysvětlil jasněji!!! Smajlík Každému je jasné,že vše je jen a pouze o penězích....Farmářský klub=ztráta svébytnosti.Ale věřím,že my máme skvělé a rozumné vedení!!! A ti víc,než oboustranně výhodnou spolupráci nedopustí!!!Ani za našeho předcházejícího působení v 1.lize jsme ničí farma nebyli!!!Ale teď se už všichni těšíme na pondělí a první přípravný zápas.HCV-olé!!
 
 
10.08.2019, 10:30
 
 
Nechme těch debat o farmě. Jirka Jakubec to vysvětlil jasně. Těšme se na nadcházející sezónu, kde budeme mít možnost vidět v našem mužstvu takovou osobnost, jakou je Petr Sýkora. Již od mala jsem s tátou i dědou jezdil do Pardubic a ten borec se mi hned líbil. A co jsem o slyšel, je to úplně normální kluk, bez hvězdných manyrů.
Zkusim si natipovat sestavu:
Bednář - Urban - Sýkora
Mrňa-Kastner-Hlaváč
Chalupa-Matějček-Hozák
Šlaicher-F. Moník-Bláha
První dvě lajny-zkušenost, třetí takto hrála v loňské sezóně a dost dobře a čtvrtá je také skoro stejná jako vloni.
Ale to je jem můj tip, uvidíme, jak to trenéři pokládají, hlavně ať se daří a vyhýbají se hráčům zranění.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
09.08.2019, 16:04
 
 
Pár slov k Vaší debtě o farmě. Nevím, zda existuje nějaká přesná definice farmy, vyjma wikipedie, kde se uvádí, že se jedná o základní zemědělskou jednotku. To ale není náš případ. Smajlík
V každém případě momentálně s Mountfieldem HK úzce spolupracujeme a tato spolupráce je pro obě strany výhodná. Na sruhé straně jsme ale jako HC Stadion Vrchlabí zcela nezávislý klub a snažíme se vyjednat a nastavit si co nejlepší podmínky se všemi subjekty, se kterými spolupracujeme. Vše se snažíme směřovat k co nejlepšímu výsledku a to nejenom na ledě.
Také je nad slunce jasné, že postup do I.ligy je podmíněn spoluprací se silným (jak hokejově, tak finančně) extraligovým partnerem. Bez toho bychom výhledově nebyli schopni zajistit potřebnou kvalitu. V tuto chvíli naši spolupráci směřujeme k Mountfieldu HK, ke kterému máme nejtěsnější vazby.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
05.08.2019, 19:22
 
 
Farmářský klub je sportovní klub v nižší soutěži, který spolupracuje s některým z klubů ve vyšší soutěži při splnění dvou podmínek. Oba kluby jsou vlastnicky provázány (společný majitel) a kluby spolupracují výhradně mezi sebou.

Spolupráce spočívá v hostování nebo střídavých startech juniorů z klubu ve vyšší soutěži v klubu v nižší soutěži. Tím se dává možnost růstu mladým talentům a zároveň se posiluje farmářský tým. Farmářskému týmu chodí také pomáhat a zároveň se rozehrát hráči, kteří jsou po zranění anebo hráči co se nevešli do základní sestavy týmu ve vyšší soutěži. V některých případech kluby nenazývají vzájemnou spolupráci hokejovou farmou, ale model spolupráce tomu odpovídá.
 
 
03.08.2019, 09:59
 
 
Super akce. Skvělý nápad s tím fotbalovým utkáním. Pěkná návštěva, hodně branek.. Smajlík Už se moc těším až začnou hokeje. Mužstvo vypadá dobře (alespoň na papíře), tak už je na trenérech, jak vše pokládají.
A k tématu farma- byli jsme svůj klub, jsme svůj klub a snad to tak i zůstane! A všichni by s tím měli být srozuměni hned od začátku.
Jsem pro zapojovat naše odchovance, ale nezříkám se ani nějaké drobné spolupráce s Hradcem. Chalupa, Kastner, Havránek, Vašíček, Matějček, a i Bednář, to je asi dostačující. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
01.08.2019, 21:22
 
 
Bednář pracuje na tom aby Vrchlabí fungovolo jako farma no nevím Benátky si to už taky vyskoušely uvidíme třeba to bude fungovat........
 
 
Nester | Vrchlabí
01.08.2019, 06:57
 
 
Padoubek: koukal jste na odkaz? Farma je jeden majitel. Farma je logo na dresu. Farma je , že ten hlavní kecá do všeho. ...
 
 
31.07.2019, 16:39
 
 
A ona nějaká definice farmy existuje? Je na to nějaká norma? Sami jsme zde "zažili" různé druhy spolupráce s jinými kluby, nebo-li různé "druhy "farem. A stadion byl vždy plný a hnal naše borce do boje. A že jsme odehráli spoustu výborných bitev v první lize. Já si myslím, že záleží na kolektivu a partě a to není otázka farmy či nefarmy. Budu šťastný když postoupíme a určitě se budu těšit na prvoligový hokej. Máme ve vedení klubu i v majitelích správné lidi a věřím v náš mančaft. Rozhodně by mě nenapadlo shazovat náš klub. Ale je tu nyní i velká možnost jezdit pár kilometrů na nefarmářský hokej k sousedům a netrápit se zda budeme ,nebo nebudeme farma podle norem o kterých nic nevím.
 
 
Nester | Vrchlabí
31.07.2019, 14:27
 
 
odkaz
Je na prd, když ani Bednář neví, jaká je přesná definice farmy. A pak plácá tyhle blbosti do médií. Farma nikdy, ale bez spolupráce by 1. liga nešla.
 
 
30.07.2019, 13:14
 
 
Pravda, taky mě na tom článku ta,, farma,, tahá za oči... :(
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
30.07.2019, 09:24
 
 
odkaz

Mĕ se tam ten pojem možné farmy vůbec nelíbí. To že bychom byli jako třeba Benátky pod jejich vlastnictvím, měli kus dresu Hradeckého a neměli své hráče a jen čekali co přijde. On je docela rozdíl jestli partnerský tým kdy nám něco pošlou, nebo rovnou farma kde vlastní hráče nemáme. To za sebe říkám že než farmu, tak radši nudnou svazem špatnĕ řízenou 2. ligu. Partnerství s Hradcem Králové klubu jistě prospívá, hráčská kvalita a kontakty Jaroslava Bednáře jistě taky, ale ten základ je pořád z vlastních hráčů. Snad to tak bude i v dalších letech... Smajlík
 
 
25.07.2019, 07:41
 
 
Super práce managementu. Je dobře, že v podstatě mužstvo zůstalo pohromadě a tak je na čem stavět. Věřím, že "hvězdní" hráči budou opravdovou peckou. Ale mě, jako dlouholetého fanouška nejvíce těší, že jsou v sestavě mladí odchovanci . Dostali šanci v takto nabitém kádru a je jenom na nich, jak s ní naloží. Ale to platí o všech. Konkurence je veliká a je to jenom dobře. Každý bude muset bojovat o to svoje místo v sestavě!!!
Souhlasím s Pepahcv, že v loňské základní části jsme měli vyrovnané všechny 4 lajny, které se bodově prosazovaly. Proč tomu tak už nebylo v playoff, na to může mít každý svůj názor...
Na papíře vypadá mužstvo parádně. Super mix zkušenosti a dravého mládí. Mladíci budou zase o něco zkušenější, vždyť pro někoho to byla v loňském roce první sezóna mezi dospělými ( a přesto byli hodně vidět) a zkušení dají do hry přehled a vysokou herní kvalitu.Věřím, že mužstvo bude šlapat a my na tribunách se budeme jenom bavit.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
22.07.2019, 22:53
 
 
Za mě brankáři a útok super. O brankářích je to dobře napsané v článku, u útoku hlavně díky třem hvězdným posilám a tomu že základ útoku z minulé sezóny zůstal. Co je pro mě zatím trochu s otazníkem je obrana. Přeci jen bych si u postupových ambic ještě v klubu jednoho na 2. ligu nadstandardního hráče dokázal představit. Ale co nechme Šumperku nejlepší obranu ve 2. lize, hokej se hraje na góly a tenhle tým vypadá na papíře směrem dopředu hodně silný Smajlík

Hrozně mě mrzelo že se nedostanu na ten PSK Sakhalin, ale pak mě potěšil netradiční čas Smajlík 2 třetiny z práce ještě stihnu a bude to fajn zpestření Smajlík
 
 
18.07.2019, 21:00
 
 
Tak poslední články ohledně sestavy udělají fanouškovi vrchlabského hokeje určitě radost. Jména přitáhnou diváky nejen doma, ale i venku. Budeme mít výborného brankáře a tři esa do útoku. Kdo hokeji rozumí ví, že jen tohle úspěch neudělá.Potřeba bude mít hráče, kteří budou,, žrát,, led a dřít. Věřím tomu, že se zase sejde kabina, která fungovala poslední sezonu a že se kluci hokejem budou bavit a tím i bavit nás na tribunách a dělat nám hokejem radost.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
16.07.2019, 20:48
 
 
Co se týká posil tak to zatím vypadá zajímavě, ale ještě bych počkal na další. Jaroslav Bednář je kvalita sama o sobě, Jan Hlaváč pokud se rozehraje a dostane do pohody taky. U očekávané posily pak samozřejmě doufám že to bude ten koho jsme tu tipovali. Pro mě v extralize fanouška Pardubic by to bylo super, protože Petr Sýkora ani v poslední špatné sezóně herně rozhodně nezklamal a za ty patálie Dynama nemohl. Je to můj oblíbený hráč a spolu s Dominikem Haškem a Tomášem Rolinkem největší osobnosti které jsem osobně zažil v Pardubickém dresu. Ani soupeři ale rozhodně nespí. Útok na postup jasně vyhlásil Šumperk a Kobra. Z Jablonce do Kobry odešla celá první lajna a že to jsou hodně kvalitní hráči! Šumperk naopak hodně posílil v obraně a vypadá to že bude mít nejlepší obranu ve 2. lize, na papíře určitě. Teď uvidíme kdo dál dorazí a co příjde z Hradce Králové. Bude na trenér aby rozdělili síly mezi všechny lajny a neměli jsme jen třeba jedno úderné trio. V základní části minulého ročníku se to poměrně dařilo a bodově přispívali všechny 4 lajny. Důkazem budiž i to že ikdyž jsme hráli na špici tabulky, tak na špici kanadského bodování jsme nikoho neměli. Byl to tedy hodně týmový výkon. Naopak v závěru play off už to bylo brankově hodně o Bednářovi a ve formě hrajícím Bergrovi a ta branková podpora dalších útoků trochu chyběla. Snad se podaří najít správný kompromis a to že takový hráči přijdou hned na začátku ročníku a ne v jejím průběhu pomůže k ustálení a lepšímu sehrání všech lajn Smajlík Bude to zajímavý ročník Smajlík
 
 
16.07.2019, 12:41
 
 
Honza Hlaváč, super. Sejček taky paráda a Bednář, to by měla být velká ofenzivní síla. Snad to bude šlapat i dozadu. Už jsem Teda moc natešenej na sezónu a těším se, až nám Jirka Jakubec odtajní celou sestavu. Snad tam zbydou i nějací mladí dravci.... Ale je vidět, že vedení nespí, tak to bude paráda jako v loňském roce.
 
 
15.07.2019, 18:31
 
 
Tak já zkusím tip, ohledně avizované,, přestupové bomby,,... Vzhledem k ukončení extraligové kariéry několika hráčů tipuju pardubickýho Petra Sýkoru... Neměl by to až tak zase daleko...
 
 
Rusek | HradecKrálové
15.07.2019, 14:45
 
 
Bedýnka,HonzaHlaváč a Sejček to budete mít super sezonu Smajlík Smajlík
 
 
15.07.2019, 12:25
 
 
Předprodej permic bude spuštěn do konce července , čeká nás nový systém, tak ladíme detaily Smajlík

Díky za pochopení Smajlík
 
 
15.07.2019, 10:13
 
 
Jirko to je bomba,už se těším . Máte už permice?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Trutnov
HC Stadion Vrchlabí