HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
19.03.2019, 18:10
 
 
Bez Bednáře
 
 
18.03.2019, 15:25
 
 
Pokud se nepletu, tak vedení avizovalo, že se k soupisce nijak moc vyjadřovat nebude. Takže co je tady napsaný asi moc směrodatný nebude! Hlavní je, že je uveden v oficiálnim zápisu o utkání! Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
18.03.2019, 15:03
 
 
Gratulace vítězi,ale že má asistenci hráč neuvedený na soupisce je divné.
 
 
18.03.2019, 13:55
 
 
Včera to bylo utkání jak někdo již poznamenal ne o hráčích, ale bohužel, v hlavní roli - rozhodčí. Těžko se v tom hráči orientovali. Pak bohužel hokej ztratil na plynulosti. Na ledě se několikrát připletli hráčům do cesty, pískali i to, co nikdo neviděl.... Chtělo by to trochu více citu!!! I přesto, kdyby jsme využili jenom zlomek šancí, tak po druhé třetině bylo rozhodnuto. Takto to bylo otevřené až do konce. A i proto je naše vítězství ubojované, ale zasloužené. Tak snad v úterý tuto sérii ukončíme a bude dostatek času na přípravu na Sokolov.
 
 
18.03.2019, 12:25
 
 
Díky kozlové to na stránkách mají.
 
 
18.03.2019, 11:14
 
 
jj,mám za to,že Krkonošská fatra psala 9:7
 
 
18.03.2019, 09:40
 
 
Někde bylo psáno vyloučení 9:7...?
 
 
18.03.2019, 09:12
 
 
Prosil bych doplnit počet vyloučených,docela by mě to zajímalo. Rozhodčí se předháněli který jich bude mít víc.Kolikrát žasl celý stadion co si vymysleli-oboustraně. Dík!
 
 
18.03.2019, 08:29
 
 
Ondro, se sudíma 100% souhlas... Já je nikdy moc nekritizuju, ale včera mi přišlo, že jsem přišel na hokej ne na Vrchlabí - Kolín ale na 4x pruhovaný...
 
 
18.03.2019, 08:16
 
 
Včera to byla parádní a ve vysokém tempu z obou stran. Ta třetí třetina byla sice opatrnější,ale kdo ví,jak se kluci cítili,jestli jim taky už nedocházela šťáva. Možná se i snažili nebýt zbytečně vylučovaní,protože přesilovky kozlů byly včera hodně nebezpečné. Díky Kubovi,který se v bráně málem roztrhal to skončilo pro nás dobře. Včera to byl jednoznačně jeho zápas. Tím nechci říct,že by zbytek týmu nehrál dobře,ani omylem. Skvělý výkon všech. Jen Jirkáč by podle mě měl hrát v útoku,ale třeba to i on sám vidí jinak. Jeho sólo kolem všech hráčů Kolína si gól zasloužilo. Škoda jen, že ta pruhovaná banda nechtěla vidět hokej. Strašná slabota. A to od všech 4..hamba blit za takové rozhodčí.Doufám,že to v úterý vyjde a pak hurá na Sokolov
 
 
17.03.2019, 23:40
 
 
Dneska dobrý... Jen ale nevím, proč jsme tu třetí třetinu hráli až tak opatrně... Zavánělo to vyrovnáním...
 
 
16.03.2019, 19:48
 
 
Předvést takovýto výkon (snad jeden z nejlepších nejen za tuto sezónu) v takovémto zápase je fakt skvělý. Přeji jak nejlépe dovedu, aby se aspoň něco podobného povedlo zítra. Snad se přijde podívat a zafandit hodně lidí. Vždyť je to neděle. Myslím, že Kolín( po 1. prohraném zápase v play off) poznal s kým má tu čest. Mluvím jen za sebe, když řeknu, že já sám tam nechám hlasivky a dlaně. A věřím, že budu jen jeden z mnoha a mnoha.
Tak zítra VŠICHNI, ALE VŠICHNI!!!!!!!!
HCV-OLÉ!
 
 
16.03.2019, 13:51
 
 
Atheros...
No tak kvalitu ledu ti tady my z tribuny asi moc ohodnotit nemůžeme... Já jsem si toho teda moc nevšímal, ten led ať už jakejkoli měly oba týmy stejnej... Uvidíme zítra.
 
 
jinfa | vrchlabí
16.03.2019, 12:13
 
 
Za včerejšek celému týmu velké poděkování!!!!Když se takhle bude jezdit po prd.li a rvát se o každý metr ledu,tak prostě přes ty Kozly musíme přejít!!! Smajlík Nikdy se nevzdáme,Kolín v p.či máme...HCV-olé!!!
 
 
16.03.2019, 11:53
 
 
Ještě se vrátím k prvnímu utkání. Naší partě co chodíme na každý zápas se tentokrát nezdála kvalita ledové plochy.Byly na ni rýhy a puk se těžko zpracovával,nebo to bylo nervozitou našich kluků? Co vy na to?
 
 
16.03.2019, 10:41
 
 
Abych nebyl jenom za kritika. Včera jsem měl místy husí kůži. Byl jsem opravdu moc hrdý na naše kluky. Na každém bylo vidět to ohromné odhodlání, každý jeden se snažil pracovat pro mužstvo. Postupem času jsem měl pocit, že soupeře přehráváme i fyzicky. Všichni si zaslouží pochvalu a uznání, ale přece jenom mi nedá, abych nezmínil Bednáře. Každý musí být poctěn, že může s takovým Hokejistou hrát. Ať jako spoluhráč, ale i jako soupeř. Stejně tak, jako je to zážitek pro nás diváky fanoušky.
Věřím, že zítra opět nastoupíme s velkým odhodláním, bojovností a na konci budeme spokojeni.
 
 
16.03.2019, 09:04
 
 
OndraVr...
Jo jo, zápas to byl-škoda že jsi nebyl Smajlík ...
Oni do těch střel padali všichni beci. Já si před tímhle zápasem říkal, že jsme v PO nějak malinko odešli od taktiky, kdy gólmanovi hodně pomáhají beci, kdy jsme díky tomu ix zápasů vyhráli o gól, o dva, třeba s nulou nebo jedním gólem u nás. Hráli jsme hrr dopředu, vzadu občas zahořeli(proto Sukyho výlety za pukem).
Včera od prvního hvizdu to bylo na všech postech prostě vyborný!!! Vzadu na hranici obětování se(hodně zachycených, zblokovaných střel), vepředu zase do posledního hvizdu kluci jezdili, chtěli dát další a další gól(to třeba v extralize moc neuvidíš, tam už od 1:3,1:4 by se dohrávalo). Tým byl výborně trenéry připravenej na zápas, hráči to dodrželi a přidali neskutečnou bojovnost a chuť.
Ale co bylo bylo, zítra zase od 0:0... Pokud kluci hlavou nastoupí jako včera, s pokorou a zase tou obětavostí, myslím že nemusíme mít strach. Kolín s náma nebude stíhat bruslit, nevydrží to na fyzičku...
 
 
16.03.2019, 07:42
 
 
sakra to musel byt zapas...snad to zopakuji v nedeli a pak to kluci ukonci v Koline. Tohle lehani do strel je strasne osemetny,ale v playoff nezbytny. Nejvetsi lehac do strel je Jirka Vasicek.Za to ma muj obdiv. Evidentne si to u nas uziva a nechodi si jen zabruslit
 
 
16.03.2019, 07:26
 
 
OndraVr...
Ti kluci hráli strašně obětavě, lehali-padali do střel, blokovali puky. Měli jsme to přes celou třetinu, nemůžu říct přesně ale myslím že to bylo po ranách pukem...
 
 
16.03.2019, 07:06
 
 
Jak je na tom Stepan Havranek? Co se vlastne stalo,ze zustal behem 5 minut dvakrat na lede?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.