HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jirka_Jakubec" |  vypnout filtr
 
RSS
12>
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.04.2018, 14:40
 
 
To vrchlabský hokejový národ.
I u nás se na příští hokejové sezóně intenzivně pracuje. Teprve uvidíme, čeho všeho se změny budou týkat. V každém případě Vás mohu ujistit, že na základním principu, že budeme upřednostňovat místní kluky a ty, kteří mají vztah k Vrchlabí, se nic měnit nebude. Vedeme jednání s kluby z extraligy o případné spolupráci a až budeme mít více jasno, budeme Vás informovat.
V každém případě si myslím, že příští sezóna bude minimálně na stejné úrovni jako ta minulá, ale spíše budeme hledět k vyšším cílům.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
22.03.2018, 17:27
 
 
Zdar všichni,
nebojte, zhodnocení sezóny a velmi stručný výhled na novou již připravujeme. Nechtělo se mi do toho, protože prohra a vyřazení, obzvláště od Jablonce, je bolestivé a vydýchávám to hodně těžko. K hodnocení je potřeba chladnou hlavu a nadhled. Jediné, co napíšu rovnou je, že absolutně odmítám jakékoliv spekulace. Ti kluci do toho dali maximum, ale bohužel to nestačilo.
Co se týká našeho diskuzního fóra, tak se mi líbí, jak to tu funguje. Necháváme to naschvál úplně otevřené, ať každý projeví svůj názor. Ten stejně vždy nejvíc vypovídá o pisateli a méně o dané situaci. Takto to ponecháme, dokud se tu povede normální debata bez urážek, nadávek a osobních vulgarit. Jestli k tomu někdy dojde a já doufám, že ne, tak to tady taky zavřeme.
Nakonec tady s předstihem uveřejním konec mého hodnocení sezóny, které vyjde na webu (asi zítra).
Na závěr bych chtěl poděkovat všem partnerům, zástupcům města, hráčům, realizačnímu týmu, všem mládežnickým trenérům, lidem ve vedení klubu, Aleši Cermanovi a především Vám, divákům. Jste naším nejvýznamnějším partnerem a šestým hráčem v poli. Stejně jako my, těžko snášíte porážky, ale je důležité nakonec vstát a jít dál. Takže příští rok zase: Děti moje,.....
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
19.03.2018, 10:46
 
 
Zdar všichni,
já to cítím velice podobně jako HCSV1997. Za mě včera kluci podali možná jeden z nejlepších výkonů vůbec. Bylo v tom neuvěřitelné množství energie a troufám si tvrdit, že jsme 40 minut a možná i déle byli lepší. Bohužel se nám to nepovedlo přetavit ve vítězství a to je frustrující jak pro Vás, tak pro celej tým. Jablonec tak vyhrál na ledě, my zase jenom v hledišti.
Já doufám, že v sobě najdeme další sílu a podaří se nám zopakovat včerejší výkon, protože s takovýmhle výkonem nemůžeme 2x za sebou prohrát.
Budeme Vás k tomu potřebovat!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
18.03.2018, 13:47
 
 
To Hancek:
Nemohu mluvit za celé vedení, jsem pouze jedna jeho část, ale vyjádřím se za sebe.
Za prvé jsem ten pokřik vůbec nezaznamenal, ale asi byl.
Za druhé, podle mého se vůbec nejedná o rasistický pokřik. Rasistické by bylo, kdyby pan Nevyhoštěný byl cikán a nějaký hlupáci by kvůli tomu na něho pokřikovali, s tím bych měl problém. Pana Nevyhoštěného osobně neznám, ale co jsem si mohl všimnout, tak cikán není. Tudíž na něho fans křičeli pravděpodobně kvůli jeho stylu hry a ne kvůli jeho etnické příslušnosti. Když nad tím tak přemýšlím, tak máte asi pravdu, že ten pokřik je urážející, ale v těchto souvislostech uráží spíše cikány.
Jinak níže je odkaz na FB (pokud to půjde zobrazit), kde je zákrok Klémy na pana Nevyhoštěného. Dle mého a dle konzultace s rozhodčími a následně i dle disciplinární komise se nejednalo o žádný faul. Realita na ledě - Kléma 5+TH a pan Nevyhoštěný nám v následující přesilovce dává vítězný gól.
Takže SORRY JAKO

odkaz

Jinak dnes do Jablonce a hodně víry s sebou, že konečně zlomíme tohle prokletí. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
15.03.2018, 14:15
 
 
Zdar všichni,
Jak už jsem psal, tak jsme očekávali, že v tom bude hodně emocí a bude hodně záležet na tom, jak se nám je povede zvládnout. Bohužel, včera alespoň z mého pohledu to zase tolik o emocích nebylo. V první třetině to byl vyrovnaný, opatrný hokej a možná jsme měli i víc ze hry. Bohužel od druhé třetiny převzali taktovku domácí a pod vedením kapelníka Demela odehráli skvělý koncert. Od druhé třetiny nás přehráli hokejově a to jak v útoku, tak v obraně. Na rozhodčí kromě pár drobností si absolutně nemohu stěžovat. Vítězství jsme tak zaznamenali pouze v hledišti, díky.
Doufám a věřím, že tenhle zápas nebyl měřítkem pro celou sérii a že předvedeme lepší výkony. Mančaft na to určitě máme.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.03.2018, 16:20
 
 
To jinfa + atheros
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.03.2018, 14:05
 
 
Něco málo k mojí reakci na diváky a na návštěvu v zápase proti Bílině.
Ta návštěva a divácká kulisa ve středu mě opravdu hodně mrzela. A to zejména z toho pohledu, že se pro to něco neustále snažíme dělat. Přivedli jsme zajímavé osobnosti, hrají místní odchovanci, v soutěži si vedeme velice obstojně a na drtivou většinu domácích zápasů se dalo koukat. Snažíme se i po marketingové stránce a není to nikde moc znát. I když se vše snažíme držet v hodně rozumných kolejích, tak to nějaké peníze stojí a především nás to stojí dost energie a úsilí. Otázka zní, jestli je potřeba to dělat a existuje nějaká šance, jak dostat do ochozů více lidí nebo jestli jsme divácký potenciál ve Vrchlabí už vyčerpali.
K hokeji. Poslední 2 zápasy jsme si představovali úplně jinak. Nijak jsme nekalkulovali a chtěli jsme oba zápasy vyhrát. Bohužel na hře to nebylo vůbec znát. Spíše jsme se oběma zápasy protrápili. Do týmu jsme přivedli pár nových tváří a to pouze proto, abychom při play-off udrželi potřebnou kvalitu, protože s hradeckou juniorkou nemůžeme počítat na 100%. Vše jsme dělali v nejlepší víře, že to týmu pomůže a udělal bych všechny kroky znovu. Jestli naše kroky byly správné ukáže až samotné Play-off. Jak už jsem napsal výše, naše představy a plány před závěrem soutěže byly jiné, ale v hokeji si něco plánovat nemá smysl. Už je to za námi a teď musíme reagovat na situaci, kterou jsme si sami připravili. Tým máme kvalitní a já mu 100% věřím, že v play-off dokáže předvést svoje maximum. Na co to bude stačit uvidíme.
Tak ve stylu Rockyho Šťágra Balboa na ně zítra vletíme. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.02.2018, 17:05
 
 
To: Jinfa
Momentálně jsme rádi, že se ve středu nehraje. M.Procházka i J.Hlaváč by se sice již dnes měli zapojit do tréninku, ale chřipka skolila Pojkyho (D.Pojkar) a Mišáka (D.Miškovský). Jan Hlaváč si kromě dnešního tréninku ještě zítra zatrénuje s Mladou Boleslaví, která je u nás na soustředění.
Do soboty je ještě daleko, takže doufám, že budou všichni hráči opravdu zdraví a že naskočíme kompletní.
Počkáme, jak se situace vyvine a podle potřeby doplníme kádr o hradecké juniory.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
10.02.2018, 23:36
 
 
Jak to sleduji, tak nám to tu na diskuzi žije mnohem víc, než když vyhráváme.
Dnes se zápas nehodnotí snadno. Ať na to koukám jak koukám, tak soupeř byl od druhé třetiny lepší. Jak říkají v televizi, tak užovky měly lepší pohyb a zaslouženě vyhrály. Mohu tak soupeři pogratulovat a moc víc se k tomu nedá napsat.
A ještě si dovolím (zejména pro vlka) okomentovat výkon hlavního rozhodčího. Dnes nám daroval přesilovek víc než bychom si zasloužili, ale i v nich jsme byli marní.
Pamatuji si i ze své kariéry mnoho takovýchto zápasů, kde jsme byli všude o krok později a nešlo s tím nic udělat. I když to tak možná z pohledu diváka nevypadalo, tak klukům nemohu snahu a bojovnost upřít. Věřím, že to byla ta další potřebná facka, kterou jsme před derby dostali. V tomto týdnu se k nám připojí Honza Hlaváč a doufám, že to s námi nezacvičí jako příchod JJ do Kladna.
V TU do toho dáme srdíčko a doufám, že všichni!!! Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
08.02.2018, 11:31
 
 
Včera to byl klasický Jablonec. V první třetině jsme hráli opravdu dobře a chtělo to proměnit nějakou šanci navíc. Ve druhé třetině se zápas rozhodnul a to v přesilovce 5:3, kde oba fauly a zejména ten Šimondův byly přinejmenším sporné. V takto vyrovnaném střetnutí rozhodují detaily a takovéto vyloučení zlomilo celý zápas. Obvykle více fauluje ten tým, který je horší a nestíhá a to v tomto zápase nebylo. Přesto byl poměr vyloučení za první 2 třetiny 1-5 v náš neprospěch. Vůbec nechci dál hodnotit výkon rozhodčího, pouze musím podotknout, že po úpravě sazeb je právě hlavní rozhodčí suverénně nejlépe placeným aktérem zápasu. Čistě teoreticky by měl výrazně převyšovat celkové dění na hřišti, ale realita bývá obvykle jiná nebo opačná.
Druhou a za mě mnohem podstatnější věcí je "mentální připravenost" našeho týmu. Věřil jsem a stále věřím, že máme mnohem zkušenější a kvalitnější tým než v minulých sezónách. A to by mělo být v takovýchto zápasech znát. Včera to bohužel neplatilo. Nechali jsme se rozhodit všemi těmi maličkostmi, až se naše soustředění a připravenost na zápas úplně vytratila. V kabině před zápasem si můžeme říci spoustu věcí, ale jde o to umění přetavit to odhodlání na ledě ve skutečnost. Vzhledem k tomu, že v play-off bude většina takovýchto zápasů, tak pevně věřím, že lídři v našem týmu (a máme jich tam dost) dokážou přehodit výhybky v hlavách a půjdeme do zápasů s vítěznou mentalitou. Že se soustředěně a s pokorou dokážeme přenést přes všechny překážky, které se v zápasech PO objeví.
Věřím, že síla tohohle týmu je mnohem větší, než se zdálo včera.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.02.2018, 14:33
 
 
Teď jsem mluvil s O.Poulem z Trutnova a co se týká údajné kontumace jejich zápasu s Bílinou, tak by měl zvítězit selský rozum a měl by platit výsledek ze hřiště.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.02.2018, 13:18
 
 
To: HCVVrchlabí
Dohody a vztahy s Mountfieldem HK máme absolutně nadstandardní na všech úrovních. Co se týká juniorů, tak bude platit to samé, co v sezóně. Vše se řeší zápas od zápasu dle našich potřeb a možností hradecké juniorky. Ta má momentálně volno (až do tuším 25.2)., takže můžeme kluky využívat dle potřeb. Junioři HK se zřejmě dostanou do play-off a tam se termíny určitě budou křížit, takže uvidíme. Není to nastaveno tak, že bychom my měli jednoznačně přednost. I z toho důvodu nás posílí H.Hlaváč a máme dohodu ještě s jedním útočníkem z Litoměřic. Jeho jméno zatím nezveřejňujeme, protože on by u nás naskočil pouze v případě, že nebudou moci kluci z HK a že se Litoměřice nedostanou do play-off. Jinak mohu potvrdit, že by to byla velice kvalitní posila, jak hokejově, tak svojí povahou.
Co se týká Jána, tak tam už se starty za Benátky budeme pomalu končit. On je pro letošek náš hráč a my vycházíme vstříc Benátkám. Co se týká Bíliny, tak i když nás bylo málo, nemohli jsme ho na zápas s Kladnem nepustit. Šance zahrát si s P.Nedvědem a proti JJ se už asi nikdy nebude opakovat. Jak jsem stihnul Jána poznat, tak věřím, že nám tuhle důvěru v PO vrátí zpět svými výkony.
Jiné jsou potom podmínky v případné kvalifikace, ale o tom teď nemá smysl se bavit. Zatím nás čeká ještě zvládnout dohrát ve formě základní část a potom 1.kolo PO.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.02.2018, 11:18
 
 
To: HCSV1997
Už jsem to tu psal, ale zopakuji to. Patrik bohužel musel na operaci s kolenem a pro letošní sezónu už s ním nemůžeme počítat.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.02.2018, 11:09
 
 
To: Atheros
Právě v sobotu to byla ta dohrávka. Všechno jsme zkontrolovali, tak doufáme, že nám nic nehrozí.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
04.02.2018, 22:34
 
 
Včerejšího vítězství si cením o trochu výš než ostatních. Bylo to hodně klopotné a ubojované, ale vzhledem k tomu v jakém stavu jsme to odehráli a jak jsme odtrénovali minulý týden, to je hodně cenné vítězství. Už zítra bychom se měli sejít víceméně v kompletní sestavě a v té také odjedeme na jabloneckou nudli bojovat o první flek.
Nedávno jsem psal, že kontumace není tak neobvyklá, jak se může zdát a už se mluví (zatím v neoficiální rovině) o kontumaci dohrávky mezi TU a Bílinou. Za Draky naskočil V.Kubinčák a ten vzhledem k tomu, že to bylo dohrávané utkání asi nastoupit neměl?? Uvidíme, jak to dopadne, ale jelikož by to výrazně zkomplikovalo postup DVK do PO, tak by nás to netěšilo. Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.02.2018, 13:37
 
 
To: Jinfa
Bohužel, co se týká případné kvalifikace, tak pro nás platí to pravidlo 50%. odehraných zápasů v základní části. To tito hráči určitě nesplní. :(
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.02.2018, 12:48
 
 
Ahoj všichni,
jenom se trochu vrátím k té legislativě. Přehmaty a následné kontumace nejsou až tak vyjímečné, jak se může zdát. Občas se to stává i klubům z vyšších soutěží. Teď, když se v tom více pohybuji, tak mohu opakovaně potvrdit, že znát detailně veškerá pravidla a přestupní řády není až taková sranda jak se může zdát. Třeba naší soutěže se týkají dvoje přestupní řády, normy pro II.ligu, disciplinární řád, soutěžní a registrační řád !!!
Jinak pro II.ligu již od loňska platí nová pravidla a tam pro play-off není ta podmínka 50% zápasů. Takže vše je skutečně OK. Platí zde ale obecný termín a tím byl konec přestupního termínu 31.1.2018. My jsme se do tohoto termínu stihli dohodnout s 2 hráči a ty jsme zaregistrovali. Jedním z nich je ta avizovaná posila (toto veřejné tajemství oficiálně představíme již dnes na webu, čekali jsme až bude jasný termín příletu) a druhým je mladý hráč, který momentálně hraje za Litoměřice. Ten za nás naskočí pouze v případě shody více faktorů. O něm napíšeme později.
Na zítra nás trochu klátí nemoci, ale těšíme se po delší době zase na domácí prostředí.
Tak zítra, děti moje.....
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
31.01.2018, 08:39
 
 
Zdar všichni, nebojte. Papírově máme vše dořešené a posila by opravdu měla přiletět cca. v polovině února. Už v nejbližších dnech Vám ji představíme. Jágr to sice není, ale jméno to zajímavé určitě je.
Co se týká Patrika Maďara, tak ten je po operaci kolene a je pro letošní sezónu definitivně mimo hru.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
10.01.2018, 09:39
 
 
To hcvvrchlabi
Co se týká Honzy Kerekaniče, tak jsem moc rád, že mohu psát mnohem pozitivnější věci, než na začátku sezóny. Nyní je jeho přístup i přínos pro tým úplně jinde (myšleno v pozitivním duchu). Zcela jednoznačně má místo v sestavě, i když o něj stále musí bojovat.
Pro tyto kluky jsme se snažili najít i místo v kraji, konkrétně v Nové Pace, kde by měly dostávat větší prostor. Paka se díky špatnému rozjezdu rve o místo v play-off a naši kluci tam svými výkony jsou posilami. O kluky byl v Pace pro dnešek velký zájem, tak jsme se rozhodli poslat do N.Paky Honzu Kerekaniče, M.Chleboráda a J.Erbana. Myslím, že tam budou více vytíženi, my se bez nich dnes obejdeme a pro kluky to je prostor k rozvoji. Jinak, jak jsem již psal, tak s nimi rozhodně počítáme a budou pravidelně nastupovat i nadále.
Za sebe jsem rád a myslím, že kluci mohou být taky rádi, že je dnes po nich velká "poptávka".
Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.12.2017, 23:30
 
 
To: Rikardio
Ahoj Richarde. Nevím, kde tyto novinky bereš. Smajlík Já tuto informaci prozatím nemohu ani potvrdit ani vyvrátit, Smajlík
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.