HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jirka_Jakubec" |  vypnout filtr
 
RSS
123>
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
12.12.2018, 11:37
 
 
Zdar všichni.
jenom krátce se vyjádřím ke Kubovi Muškovi. S Kubou jsme byli a jsme nadmíru spokojeni - jak s předvedenou hrou (je to mladý kluk a hraje 1.sezónu mezi muži), tak s přístupem. Do Ústí odešel pouze na omezenou dobu a pro PO s ním počítáme, Ve spolupráci s Hradcem jsme zvažovali, zda to takto udělat, ale nakonec jsme se rozhodli, že to může pomoci všem stranám. Kuba by v Ústí měl dostat dostatečný prostor ve hře a nám se uvolní více prostoru pro Štěpána Havránka, který by se měl po zranění vrátit co nevidět do sestavy.
Jak jsem již avizoval, tak ve spolupráci s MTF HK jsme dali dohromady doplnění kádru pro naše postupové ambice a koncem týdne, až bude vše hotové, Vás o tom budeme informovat.
Dnes nás čeká těžký zápas. V utkáních s papírově slabšími soupeři míváme velikou střeleckou převahu, ale hrozně nám chybí klid v zakončení. Zatím máme mnohem lepší výsledky s favority a více se trápíme s celky, které brání a hrajou jenom na brejky.
Takže doufám, že dnes se sejdeme v hledišti v hojném počtu a Děti moje.....!!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
15.11.2018, 21:46
 
 
Zdravím všechny.
Co se týká vyloučení P.Mrni tak i nás zajímalo, zda je vůbec možné takový trest udělit a možné to je.Pan Micka nás už pískal několikrát a já osobně bych si přál mnohem víc rozhodčích s takovouto kvalitou. Navíc v tomto případě vůbec není důležité, zda ofsajd byl či nebyl. Mrňous dostal takový trest oprávněně a tohle si nemůže dovolit v žádném zápase, natož v koncovce takto vyrovnaného zápasu. Navíc bude jeho přestupek projednávat DK a uvidíme na kolik zápasů dostane stopku. Pokuta Pavla čeká a on to ví, navíc se s ním vypořádali i kluci v kabině. Nejsme naivní a Mrňouse jsme do týmu brali s tím, že jsme znali jeho klady i zápory velice dobře. Je to rozhodně pro II.ligu nadprůměrný hokejista, ale má problémy s disciplínou. Zatím pokud dám na váhu všechny + a -, tak se nám vyplácí. Pokud to bude směřovat více k těm negativům, rozhodně bude dostávat méně prostoru na ledě a on to ví.
Ještě odpověď pro hcvvrchlabi ohledně posilování týmu. 15.prosinec se blíží a my rozhodně nespíme. Mapujeme situaci, ale musím říci, že momentálně je na trhu mnohem větší poptávka než nabídka. Rozhodně se rozhlížíme po zkušenějších hráčích, zejména pro přesilovku, ale těch je doslova jako šafránu a je po nich poptávka i ve vyšších soutěžích. Navíc (a to je hlavní) náš tým zatím funguje velice dobře a pokud do něho budeme dělat nějaké zásahy, tak velice citlivě.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.10.2018, 11:00
 
 
Nevstupuji sem tak často jako v minulých sezónách, ale k TU něco napíšu. Kdo byl na zápase a bylo nás tam docela dost, tak viděl a obrázek si udělá sám.
K hokeji - včera jsme to ještě detailně probírali a analyzovali s trenéry a byť je to k neuvěření, tak i tentokrát jsme soupeře přestříleli a to v poměru 50 :25!!! Hokejově to byl zápas blbec a myslím, že jsme letos už vyhráli zápasy, kde jsme podali i horší výkon. Takže za herní projev těžko něco vytknout.
Úplně odlišnou stránkou věci bylo zvládnutí emocí a z toho vyplývající disciplína. Je to věc, na které budeme muset tvrdě pracovat, protože to bude rozhodující při dalším vývoji sezóny i v PO.
Co se týká M.Abraháma, tak za mě je to člověk, který pro klub (ať už u mládeže nebo i u A-týmu) odvádí velký kus dobré práce. Má velmi těžkou pozici a tentokrát ho v tom kluci z mančaftu nechali docela vykoupat. Vyříkali jsme si to v kabině a za mě má i nadále absolutní podporu a dostane další šance.
Co se týká fanoušků, tak za mě tam nebylo nic přes čáru a jsem rád, že nám kotel omládl, že chodí v hojném počtu a že od nich máme velice slušnou podporu.
Ke kádru - momentálně se pereme s absencemi v obraně a snažíme se to řešit. Více info dám přes redakci na náš web.
K atuálnosti tabulky. Jak Vás již několikrát Dáda informovala, tak dle dohody za aktuálnost tabulky na našem webu odpovídá provozovatel našich stránek a zároveň největší správce webu, který v hokejovém prostředí vůbec působí, firma Esports CZ. My do toho nemůžeme Máme s nimi dlouhodobé vztahy a i když to není mnohdy jednoduché, tak spolupráce s nimi byla vždy výhodná. Situace s aktuálností tabulky mě štve a komunikujeme s nimi, ale zřejmě mají personální problémy, jako většina firem v ČR.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
17.10.2018, 14:42
 
 
Ahoj všichni,
co se týká Martina Filipa tak pouze zopakuji to, co jsem již několikrát uvedl. Martin pro náš klub odvedl neuvěřitelný kus práce a prošel to s námi v časech dobrých i těch těžších. Chtěli jsme se s ním důstojně rozloučit u příležitosti zápasu s DVK, ale to už je teď pasé.
S Fílou jsem už mluvil a on zájem má, takže teď ladíme termín a formát zápasu, který bychom pojali jako jeho rozlučku. Zatím pouze naznačím, že termín by s největší pravděpodobností měl být v prosinci mezi svátky a chtěli bychom na tento zápas povolat i hráče z nedávné minulosti, kteří tu s Fílou nějaký ten hezký hokejový kousek předvedli. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.10.2018, 23:00
 
 
ad Martin Filip
za sebe musím říci, že mě dnešní zpráva z DVK velice překvapila a tohle by mě nenapadlo ani v nejdivočejších představách. Jelikož neznám žádné podrobnosti, tak to nechci nijak hodnotit. Za sebe mohu pouze opakovaně potvrdit, že Fíla byl vždy 100% profík a pro tým odvedl vždy svůj maximální výkon.
Myslím, že Fíla byl jednou z největších a nejstálejších legend, která kdy oblékala vrchlabský dres. Chtěli jsme se s ním důstojně rozloučit při domácím zápase s DVK a měl to v plánu i náš supras kotel. Je to teď hodně čerstvé, ale zkusíme vymyslet nějakou důstojnou akci, při které budeme moci Martina ještě jednou vidět ve vrchlabském dresu.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
20.09.2018, 08:32
 
 
Ahoj všichni,
co se týká A.Půlpána, tak ten měl neodkladné pracovní povinnosti, o kterých jsme věděli dlouho dopředu. Ten bude dále plnohodnotně k dispozici.
Co se týká Lukáše Kastnera, tak ten při rozbruslení utrpěl drobné zranění, které mu nedovolilo naskočit v Jablonci, ale předpokládáme, že od příštího týdne bude také k dispozici.
Co se týká startu do sezóny, tak ten je opravdu parádní. Musím říci, že jsem to až takhle dobré nečekal. Zatím nám fungují veškeré základní stavební kameny a tím mám na mysli zejména kompletní defenzivní hru celého týmu. Pro tým bylo strašně důležité takto dobře začít, zejména pro mladé kluky, kterým to pomůže udržet si zdravé sebevědomí. Vůbec nemám strach, že by teď mohlo dojít k nějakému sebeuspokojení, záruku mám ve zkušené trenérské dvojici a v lídrech v kabině, kteří fungují na 100%.
Lepší pozvánku na derby s TU jsme nemohli zařídit, tak se na Vás už těšíme. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.09.2018, 07:40
 
 
zkouška
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
07.09.2018, 13:32
 
 
To LIEDRIAN
Co se týká střídavých startů, tak musím potvrdit, že se mýlíte.
Střídavé starty se týkají Kuby Soukupa (Litvínov), Š.Havránka, K.Mušky (oba MTF HK) a Š.Matějčka (Litoměřice) . U všech to znamená, že s naším týmem absolvují kompletní program a pouze v případě nutnosti a po dohodě s námi mohou naskočit zpět do mateřských oddílů. Je to trochu riziko a proto jsme zatím podrželi malinko širší kádr. Jedině u K.Soukupa se nám podařilo vyjednat, že máme po Novém roce právo veta.
Vůbec nepřicházelo do úvahy, že hráči tu nebudou trénovat a budou dojíždět jen na zápasy. Na principu kvalitní společné a náročnější přípravy jsme celý tým postavili a nechceme na tom nic měnit.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.09.2018, 11:41
 
 
K dnešnímu zápasu konečně nastoupíme v téměř kompletním složení. Tím, jak se tým postupně skládal, tak jsme v podstatě až do dnešního zápasu nebyli schopni nastoupit v kompletní sestavě. Dnes se představí ještě poslední hráč, který přibyl do našich zadních řad. Je to Marek Voženílek, což je pětadvacetiletý pardubický odchovanec. Většinu dospělého hokeje strávil v Kolíně a stále koketuje i s pardubickou extraligou. Reagovali jsme tak na situaci, kdy máme několik hráčů na střídavé starty a můžeme o ně krátkodobě v průběhu sezóny přijít. Chtěli jsme ještě jednoho zkušeného obránce, který bude působit výhradně v našem klubu a Marek byl pro nás ideální volbou. Letní přípravu strávil s Pardubicemi, teď měl malou zdravotní pauzu a chceme ho ještě vidět v dnešním zápase.
Po svalovém zranění se dnes zapojí i T.Bláha a na marodce tak již zůstávají pouze M.Pšurný a dlouhodoběji zraněný F.Moník.
Jinak jsme definitivně zúžili kádr a na hostování do N.Paky odešli Erban a Chleborád a naši sestavu opustil i F.Hník.
Náš tým se pomalu sehrává a vše si teprve sedá do správných kolejí, takže doufám, že dnes předvedeme kvalitní výkon.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
31.08.2018, 12:16
 
 
To horal0007
s MTF HK stále jednáme a snažíme se, abychom zejména o klíčových hráčích mohli rozhodovat my. Podporu od nich máme slíbenou, kluci tu chtějí hrát (což je základní předpoklad) a budou dostávat dostatek prostoru, tak uvidíme, jak to bude fungovat. To samé platí i o Kubovi Soukupovi.
To Jinfa
Co se týká D.Dvořáka, tak zatím s ním nepočítáme, protože máme dvojici Soukup, Abrahám a nebyl by tu pro něj prostor. Kdyby došlo k nějaké neočekávané situaci, řešili bychom to operativně.
To Atheros
My chceme i letos spolupracovat s N.Pakou, ale Tomáš se dohodl s Náchodem a já mu přeju hodně úspěchů.

Co se týká celkového projevu, tak je na mužstvu hodně znát, že jsme spolu krátce a bude potřeba ještě dost času, aby si to sedlo. Jediné, na co budeme hodně apelovat a vyžadovat je herní disciplína. Tu budeme muset držet již od začátku soutěže a věřím, že vše ostatní si časem sedne.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.08.2018, 11:23
 
 
Ahoj všichni,
výsledkem i hrou z Jablonce jsem byl docela zklamaný, ale neděje se nic hrozného. O samotném výsledku rozhodly přesilovky a v nich byla znát výrazně větší sehranost JBC. Výsledek zápasu úplně neodpovídal jeho průběhu, ale spíš mě mrzí, že náš tým nebyl kompletní a bohužel ani pro dnešní zápas v TU nebudeme v úplné sestavě. Pro svalová zranění jsou mimo Pšurný, Bláha povinnosti ve svých mateřských klubech si budou dnes plnit Soukup (Litvínov) a Havránek (Hradec) a je možné, že pouze pro dnešek nebude k dispozici Tomáš Jirků. V plné sestavě bychom se měli objevit až na domácí zápas.
Co se týká odchodů, tak všechny jsme již zveřejnili, nově k tomu přibyl T.Oppelt, který časově/pracovně nestíhal plné tréninkové nasazení a bude dále působit v krajské lize. J.Kerekanič se dohodnul v Tu a odešel tam zatím na zkoušku.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
23.08.2018, 15:24
 
 
Ahoj všichni, tak se zase po delší odmlce hlásím do diskuze. Hokejový A-tým letos prodělal suverénně největší změnu za mého působení. A to se vůbec netýká jenom sestavy, ale především celkového přístupu k celé sezóně. Rozhodně více a kvalitněji trénujeme a snažíme se celým modelem přiblížit k vyšší soutěži. Tomuto cíli jsme absolutně podřídili i výběr hráčů. Chceme, aby tým strávil hodně času spolu a všechno si sedlo. Momentálně má mužstvo jasnou kostru doplněnou hráči, kteří naši filozofii plně akceptují. A já doufám, že se ukáže, že jdeme po správné cestě.
Před letošní sezónou od nás odešlo hodně hráčů a mnozí z nich patří k absolutní špičce II.ligy. Ale my jsme stále jen v II.lize, takže faktorů, které o angažmá hráčů rozhoduje, je mnohem víc (dojíždění, práce atd.). Musím pouze potvrdit, že nikdo z hráčů, kteří odešli, neodcházel z výkonnostních důvodů nebo, že by nefungoval v kabině. Prostě jsme se rozhodli to udělat jinak a to k hokeji patří.
Bylo to pro nás nesmírně obtížné období plné změn, ale jsem přesvědčený, že v dlouhodobém horizontu to potvrdí i naše výsledky. Snažíme se vše směřovat k tomu, aby tým byl silný a to zejména směrem k play-off, které je stěžejní částí sezóny. Momentálně děláme pro úspěch maximum, ale je to jen sport a vítězství nelze nikdy zaručit. Lze mu jít jenom naproti a nakonec vítězí ten, kdo věří. Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.04.2018, 14:40
 
 
To vrchlabský hokejový národ.
I u nás se na příští hokejové sezóně intenzivně pracuje. Teprve uvidíme, čeho všeho se změny budou týkat. V každém případě Vás mohu ujistit, že na základním principu, že budeme upřednostňovat místní kluky a ty, kteří mají vztah k Vrchlabí, se nic měnit nebude. Vedeme jednání s kluby z extraligy o případné spolupráci a až budeme mít více jasno, budeme Vás informovat.
V každém případě si myslím, že příští sezóna bude minimálně na stejné úrovni jako ta minulá, ale spíše budeme hledět k vyšším cílům.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
22.03.2018, 17:27
 
 
Zdar všichni,
nebojte, zhodnocení sezóny a velmi stručný výhled na novou již připravujeme. Nechtělo se mi do toho, protože prohra a vyřazení, obzvláště od Jablonce, je bolestivé a vydýchávám to hodně těžko. K hodnocení je potřeba chladnou hlavu a nadhled. Jediné, co napíšu rovnou je, že absolutně odmítám jakékoliv spekulace. Ti kluci do toho dali maximum, ale bohužel to nestačilo.
Co se týká našeho diskuzního fóra, tak se mi líbí, jak to tu funguje. Necháváme to naschvál úplně otevřené, ať každý projeví svůj názor. Ten stejně vždy nejvíc vypovídá o pisateli a méně o dané situaci. Takto to ponecháme, dokud se tu povede normální debata bez urážek, nadávek a osobních vulgarit. Jestli k tomu někdy dojde a já doufám, že ne, tak to tady taky zavřeme.
Nakonec tady s předstihem uveřejním konec mého hodnocení sezóny, které vyjde na webu (asi zítra).
Na závěr bych chtěl poděkovat všem partnerům, zástupcům města, hráčům, realizačnímu týmu, všem mládežnickým trenérům, lidem ve vedení klubu, Aleši Cermanovi a především Vám, divákům. Jste naším nejvýznamnějším partnerem a šestým hráčem v poli. Stejně jako my, těžko snášíte porážky, ale je důležité nakonec vstát a jít dál. Takže příští rok zase: Děti moje,.....
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
19.03.2018, 10:46
 
 
Zdar všichni,
já to cítím velice podobně jako HCSV1997. Za mě včera kluci podali možná jeden z nejlepších výkonů vůbec. Bylo v tom neuvěřitelné množství energie a troufám si tvrdit, že jsme 40 minut a možná i déle byli lepší. Bohužel se nám to nepovedlo přetavit ve vítězství a to je frustrující jak pro Vás, tak pro celej tým. Jablonec tak vyhrál na ledě, my zase jenom v hledišti.
Já doufám, že v sobě najdeme další sílu a podaří se nám zopakovat včerejší výkon, protože s takovýmhle výkonem nemůžeme 2x za sebou prohrát.
Budeme Vás k tomu potřebovat!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
18.03.2018, 13:47
 
 
To Hancek:
Nemohu mluvit za celé vedení, jsem pouze jedna jeho část, ale vyjádřím se za sebe.
Za prvé jsem ten pokřik vůbec nezaznamenal, ale asi byl.
Za druhé, podle mého se vůbec nejedná o rasistický pokřik. Rasistické by bylo, kdyby pan Nevyhoštěný byl cikán a nějaký hlupáci by kvůli tomu na něho pokřikovali, s tím bych měl problém. Pana Nevyhoštěného osobně neznám, ale co jsem si mohl všimnout, tak cikán není. Tudíž na něho fans křičeli pravděpodobně kvůli jeho stylu hry a ne kvůli jeho etnické příslušnosti. Když nad tím tak přemýšlím, tak máte asi pravdu, že ten pokřik je urážející, ale v těchto souvislostech uráží spíše cikány.
Jinak níže je odkaz na FB (pokud to půjde zobrazit), kde je zákrok Klémy na pana Nevyhoštěného. Dle mého a dle konzultace s rozhodčími a následně i dle disciplinární komise se nejednalo o žádný faul. Realita na ledě - Kléma 5+TH a pan Nevyhoštěný nám v následující přesilovce dává vítězný gól.
Takže SORRY JAKO

odkaz

Jinak dnes do Jablonce a hodně víry s sebou, že konečně zlomíme tohle prokletí. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
15.03.2018, 14:15
 
 
Zdar všichni,
Jak už jsem psal, tak jsme očekávali, že v tom bude hodně emocí a bude hodně záležet na tom, jak se nám je povede zvládnout. Bohužel, včera alespoň z mého pohledu to zase tolik o emocích nebylo. V první třetině to byl vyrovnaný, opatrný hokej a možná jsme měli i víc ze hry. Bohužel od druhé třetiny převzali taktovku domácí a pod vedením kapelníka Demela odehráli skvělý koncert. Od druhé třetiny nás přehráli hokejově a to jak v útoku, tak v obraně. Na rozhodčí kromě pár drobností si absolutně nemohu stěžovat. Vítězství jsme tak zaznamenali pouze v hledišti, díky.
Doufám a věřím, že tenhle zápas nebyl měřítkem pro celou sérii a že předvedeme lepší výkony. Mančaft na to určitě máme.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.03.2018, 16:20
 
 
To jinfa + atheros
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.03.2018, 14:05
 
 
Něco málo k mojí reakci na diváky a na návštěvu v zápase proti Bílině.
Ta návštěva a divácká kulisa ve středu mě opravdu hodně mrzela. A to zejména z toho pohledu, že se pro to něco neustále snažíme dělat. Přivedli jsme zajímavé osobnosti, hrají místní odchovanci, v soutěži si vedeme velice obstojně a na drtivou většinu domácích zápasů se dalo koukat. Snažíme se i po marketingové stránce a není to nikde moc znát. I když se vše snažíme držet v hodně rozumných kolejích, tak to nějaké peníze stojí a především nás to stojí dost energie a úsilí. Otázka zní, jestli je potřeba to dělat a existuje nějaká šance, jak dostat do ochozů více lidí nebo jestli jsme divácký potenciál ve Vrchlabí už vyčerpali.
K hokeji. Poslední 2 zápasy jsme si představovali úplně jinak. Nijak jsme nekalkulovali a chtěli jsme oba zápasy vyhrát. Bohužel na hře to nebylo vůbec znát. Spíše jsme se oběma zápasy protrápili. Do týmu jsme přivedli pár nových tváří a to pouze proto, abychom při play-off udrželi potřebnou kvalitu, protože s hradeckou juniorkou nemůžeme počítat na 100%. Vše jsme dělali v nejlepší víře, že to týmu pomůže a udělal bych všechny kroky znovu. Jestli naše kroky byly správné ukáže až samotné Play-off. Jak už jsem napsal výše, naše představy a plány před závěrem soutěže byly jiné, ale v hokeji si něco plánovat nemá smysl. Už je to za námi a teď musíme reagovat na situaci, kterou jsme si sami připravili. Tým máme kvalitní a já mu 100% věřím, že v play-off dokáže předvést svoje maximum. Na co to bude stačit uvidíme.
Tak ve stylu Rockyho Šťágra Balboa na ně zítra vletíme. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.02.2018, 17:05
 
 
To: Jinfa
Momentálně jsme rádi, že se ve středu nehraje. M.Procházka i J.Hlaváč by se sice již dnes měli zapojit do tréninku, ale chřipka skolila Pojkyho (D.Pojkar) a Mišáka (D.Miškovský). Jan Hlaváč si kromě dnešního tréninku ještě zítra zatrénuje s Mladou Boleslaví, která je u nás na soustředění.
Do soboty je ještě daleko, takže doufám, že budou všichni hráči opravdu zdraví a že naskočíme kompletní.
Počkáme, jak se situace vyvine a podle potřeby doplníme kádr o hradecké juniory.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.