Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-9-14" |  vypnout filtr

RSS

Jirka_Jakubec | Vrchlabí
14.09.2022, 20:55

Chalupa má zranění v horní polovině těla s předpokládanou dobou léčení 2-3 týdny. Vacek je také zraněný, ale měl by být k dispozici příští týden.
Vácha a Kerekanic jsou nemocní, ale příští týden by už měli být v pořádku.

PepaHcv | Vrchlabí
14.09.2022, 20:51

Na Czech ice hockey tv sem viděl celý náš zápas v Děčíně tak si dovolím trochu hodnotit. Je dobře že jsme sehráli přípravu s dalším těžkým soupeřem a dnes to byl naprosto vyrovnaný zápas. Máme dva vyrovnané brankáře. Dnes Krinwald velice solidní a jistý výkon Smajlík Šance na obou stranách a poměrně pěkný hokej i přes pouhé tři branky, ale oba brankáři své týmy drželi. Jediný gól Děčína tedy po naší Hrubec kde se obrana nevrátila či si spíš nehlídala hráče, který byl úplně volný. První sporný moment gól vteřinu před koncem první třetiny padl včas. Druhý gól tam Poppel ukázal rychlost a skvěle si tam najel na střelu. Druhý sporný moment v závěru, kdy domácí 44 vteřin před koncem vyrovnali, jenže sudí signalizoval vysokou hůl. Ze záznamu a vím že si to můžu narozdíl od sudích zastavit tak regulérní gól a mělo být prodloužení. Každopádně dobrý test před sezonou Smajlík

14.09.2022, 20:02