Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

prosím nevyplňovat

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-2-19" |  vypnout filtr

RSS

19.02.2022, 22:29

Reakce našich hráčů na výroky rozhodčích v pořádku. Hokejista nemůže být bez emotivní člověk, jak by si tu někteří přáli.. I soupeř byl vylučován a kupodivu vyhrál. Není to jen o vyloučených. Dnes ten zápas kdo to viděl , vyloučení nerozhodla. Jen naše nemohoucnost vstřelit branku.

19.02.2022, 21:40

Lada sorry... Asi jsem byl na jiným hokeji, než jsi viděl ty...
Sokolov není slabým soupeřem (viz tabulka), my zápas neodehráli špatně. Neuměli jsme dnes dát gól (jejich gólman byl 15 minut nedobrej), ale pak se chyt(my mu hodně pomohli), Toť celé. A jinak naprosto souhlasím jak tady je popisovaná hra hráčů... Dneska za mě, chyběla lepší disciplina, chyběly góly.

19.02.2022, 21:35

To PepaHcv...
Souhlas, sekera vidět byla.
O tom žádná. Rozhodčí ten faul odpískal nedobře. O tom taky žádná.
Ale jestli chce tým (jakýkoli) uspět, musí tohle umět zvládnout. Faul v první třetině Pochobradského? Faul Moníka? Dvě minuty pro střídačku? Sorry, tohle nesmí být.

19.02.2022, 19:54

Dnes jsem zklamaný. Totální střelecká impotence. Šance byly, ale to zakončení!. Když už nám soupeř krásně namaže, tak nevím co Matýs v koncovce vymýšlí . Bohužel, dnes se vše odvíjelo od 30 vteřiny, kdy jsme dostali zbytečně branku.
Teď je potřeba ve středu vyhrát. A zase se vrátit ke kolektivní hře. Ne, že Matýs si vezme puk a chce sám projet. To samé Chrtek, Kusý. A disciplína to je slabina.
Tak ve středu na značkách.

PepaHcv | Vrchlabí
19.02.2022, 19:39

Maruš: Nebudu souhlasit u Urbanová trestu na 2+2. Dostane sekeru přes ruce viditelnou z vesmíru a nic a ještě 2+2 to je nehorázné. Dvěma minutám pro naši střídačku předcházel faul na Pochobradskeho, ale hlavně u Urbana mohl sudí rozhodnout zápas a že by ta sekyra nebyla na zimaku vidět?

19.02.2022, 19:36

Dnes za veliké bojovnosti totální kolaps ve střelbě celého týmu. Rozhodčí děs, běs. Naše vyloučení dnes naprosto chápu. Všechny si je také ubránili. Ve středu se zase střelecky probudíme. Dobrou cestu domů.

Lada1219 | Vrchlabí
19.02.2022, 19:33

Zápas s Třebíčí - super dnes 2-tř z naší strany odvar na úrovni 2-ligy(nepřesnosti v rozehrávce , bez střelby a přesilovky opět stejní hráči a hrůza). Hrát o přední příčky třetinu je málo.S takovým soupeřem ztratit body je velká škoda.U nich hrála jen 1. lajna a to jim stačilo . Zápas plný nepřesností a zbytečných oslabení z naší strany, Šťastnou cestu domů.

Byli disciplinovanější, dali dva góly..Ale makali jsme, bojovali. Za tohle pochvala!
Tak šťastnou cestu domů.
ps. Ty fauly od nás tam dneska byly... Byl jsem live, takže mohu posoudit.

19.02.2022, 19:21

Dneska se nedá upřít bojovnost, makali do krve, bohužel to nevyšlo. O to víc je ale k prdu, když Sokolov z posledních 3 zápasů měl skóre 2:13 a my se neprosadíme Smajlík Golman jim zachytal supr, stejně jako Kuba Soukup, to je prostě jistota..

Rozhodčí to dneska hodně nezvládli, ale na to se nelze vymlouvat, spíš by se měli kluci zamyslet nad tou disciplínou. 8 minut v oslabení za úplně labilní věci...To nás dneska stálo body.

No, bude to boj až do konce, 3 zápasy doma, jedinej venku. 4 zápasy v 8 dnech, které rozhodnou o osudu sezóny. Bude to nesmírně těžký...Snad hned ve středu s Prostějovem začneme vítězně, i když na ně asbolutně neumíme, hodně málo oblíbenej soupeř.

Ale díky za dnešní výkon! Smajlík

19.02.2022, 18:34

Nemůžeme se nechávat takhle opět, OPĚT vylučovat... Kur-va, kolik těch našich faulů bylo z těch "zbytečných"...?. Body jsou blízko, ale sami si je od sebe odháníme svoji nedisciplinovanosti(Pochobradský, Moník, Urban, ale i Linhart, teď střídačka)... Jsme lepší jsme hokejovější, jsme víc na puku, vyhrajeme, ale nesmíme chodit ven.

19.02.2022, 18:28

Zatím se pereme s koncovkou a já věřil že to po minulém vítězství bude lepší a opět se sudími, kteří si asi dělají zásoby uhlí na zimu. Jak jinak vysvětlit fauly na Urbana a Pochobradskeho kde navíc při vší té absurditě jdeme dohromady na šest minut ven my. A to že to podobně jako ve Vsetíně komentuje placený přenos nejspíš někdo z domácího fanclubu o tom nemluvě. Nevím proč tam takový osly vůbec berou Smajlík

19.02.2022, 18:26

Proč musíme bejt tak labilní? Smajlík Urban naprosto zbytečně, Linhart taky a teď trest za kecy z lavičky... Kucííí, vždyť to rozhoduje zápasy ...