Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

prosím nevyplňovat

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-28" |  vypnout filtr

RSS

28.02.2021, 18:11

Já teda nejsem nějak nas.....ej z včerejšího výkonu. Bojovali, 51 střel svědčí o aktivitě. Že to teď nepadá, i to ke sportu patří. Horší jsou ty chyby vzadu. Ale na tom se dá zapracovat. Prostě se blíží konec základní části, před naším mužstvem je blízko velký úspěch v podobě přímého postupu do 1/4 finále. Tak pojďme si pro něj.
A ještě něco pro PepaHcv: na mladé to nikdo nehází.

PepaHcv | Vrchlabí
28.02.2021, 14:20

Ke včerejšímu zápasu. Nebudu tu jmenovitě označovat lidí co tu psali podemnou to by trvalo, ale pár se jich v mém textu najde. Obstojný nástup, jenže dostaneme gól a zase to s náma zamává. Tohle v úvodu sezóny nebylo a poslední dobu x vyjímkou zápasu proti Kadani dostáváme první branku my. Poté to jde dolů a to se násobí v posledních pěti minutách první třetiny. Po třetím gólu následuje trestné střílení, další tutovka pak neuznaný gól. Mám pocit že bychom si po třetím gólu měli vzít time out a nečekat konce třetiny a něco změnit. Nic se nedělo. Četl jsem tu dole že brankáři vypadali jako sněhuláci. Ono nebýt Kuby Soukupa tak po tomhle tlaku je třetina 5:0 a je dávno po zápase. Pak asi něco v kabině přišlo. Pomohla tomu i využitá přesilovky na konci první třetiny a najednou má Vrchlabí převahu. Když se nedaří tak střely končí na tyčkách a to hned dvě. Nic se neděje pořád jsme nebezpečnější. Jenže pak kiks a 4:1. A to už je těžké. Prý mladíci s košíkem nestíhali. Nemůžeme čekat že 4 lajna bude rozhodovat zápasy a svést to na hráče s nejnižším časem na ledě je alibistické. Občas mě mrzí že těch košíku není o jednoho víc na poštu náhradního obránce a útočníka. Pár zkušených hráčů bych takhle na pár minut posadil za hloupé fauly a kolikrát i za chyby. Konkurence vždycky svědčí... Aspoň že se nadmíru vydařili přesilovky a přišlo snížení stavu z debaklu na přijatelnější výsledek. Na druhou polovinu utkání bychom měli navázat v dalších dvou domácích zápasech a získat 6 bodů. To by nám mělo zajistit 4 místo. Nejsme totiž sami na koho přišel úpadek formy v nevhodnou dobu na konci soutěže. Možná i prohnat třetí Jihlavu. Tomu již ale nevěřím. Spíše si myslím že Jihlava odsune na třetí místo Přerov. Jinak ta forma jsou spojené nádoby. Pardubice jsou na tom poněkud podobně a teď mají šanci se dnes trochunapravit, ale co si budeme povídat Budějky nejsou Kadaň. Pokud se zvedne Dynamo tak to půjde nahoru i tady.