Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-27" |  vypnout filtr

RSS

jinfa | vrchlabí
27.01.2021, 22:51

To Jirka J Smajlík Absolutní souhlas.Skvělá práce celého týmu a samozřejmě také i našeho vedení Smajlík V zákl.části nás čeká ještě deset zápasů.Jasně,první místo asi nikdo nečekal..,ale je tu!Tak ho zkusme udržet co nejdéle.Nikdo si nestaví vzdušné zámky,ale i třeba ambiciózní Kladno, není neporazitelné Smajlík Tak ať se daří!!!HCV-olé!!!

27.01.2021, 21:23

Slova Jirky Jakubce hřejí na duši. Souhlasím. Skvělá práce managementu, v čele s A. Cermanem , Jirkou Jakubcem a dalšími, kteří opět sestavili mužstvo, kde hráči chtějí a bojují za Vrchlabí .
A když si projdu sestavu, je tady dost kluků, pro které je to první sezóna v 1.lize. A tak to postavení v tabulce a body jsou skvělé. Není to hokej alá Bedýnka, ale poctivá práce .
Hoši díky

27.01.2021, 21:21

To JJ.
Dobrý večer. Sedím, čtu,piju dobré víno a kochám se pohledem na tabulku. No sakra lidi, není to pohádka? Nováček soutěže, půlka týmu (nechci a nebudu to počítat) z loňské druholigové sestavy, v sestavách soupeřů ikony všech hokejových lig světa, my v porovnání s nimi ořezávátka. Nou nejm tým. Kluci z podhůří. Ale ten tým táhne za jeden špagát. Neskutečná parta v kabině, kluci padají do střel, gólmani parádně chytají, útok dává krásný góly. A to malý městečko hokejově čeří vody v první lize. A ta liga sakra není vůbec špatná liga. Má úroveň, né že ne!. Tým je výborně připravenej, skoro vždy ví co má hrát, je na to výborně připraven. Upřímně Jirko, kolik procent by jste dal na začátku sezony na to, že teď budeme první? 1 ?2 procenta? Nebo v době, kdy tým v počtu 25lidí ulehl s Covidem...? Já bych nedal ani "ň"... Tohle je pro nás pohádka! Ale teď, víte, já nevím jestli je tohle dobře. Že je první,] že jsme v čele. Možná jo, možná ne... Ono to je složitý, čas ukáže. A ukočírovat to vše v hlavě, sakra to je fuška. Vy víte sám,sport, hokej stejně jako já jste dělal. Takový to lehký podvědomí odfrknutí si, se mnohdy nabízí... A dneska to tam prostě bylo. Strašně moc se těšim na hodnocení zápasu trenérem. Badi přeci nemohl být od druhý tretiny spokojený. Tohle není v žádným případě kritika, to vůbec. To je pocit(co jsem napsal po zápase), kterej v sobě mám.
A jinak-velikej klobouk smekám před vámi všemi, jak to letos(nejen letos) válíte! V týhle zku-vený době kdy Covid řádí o 106 a kdy svoboda života dostává za uši, nám všem děláte velikou radost. Škoda, tisíckrát škoda, že to s vámi my fandové nemůžeme live sdílet na zimácích... To teprve by byl fičák.
Díky za vše.A všem vám! Ať se i nadále daří.

Jirka_Jakubec | Vrchlabí
27.01.2021, 20:41

Po delší době sem přidám svůj stručný komentář.
Já rozumím těm některým kritickým komentářům, ale pokud se na to dívám z celkového nadhledu, tak s nimi nemohu souhlasit. Ten tým byl a je poskládaný z pár zkušených hokejistů, z domácích hráčů a z mladých kluků z Pardubic (nepočítám Linhyho, ten je sice duchem mladý, ale jinak už má svůj věk). Smajlík Všechno, co si ten tým uhrál a vybojoval, tak je výsledkem především týmového ducha a absolutně neskutečně silné kabiny. Už před sezónou jsme věděli, že v některých činnostech budeme mít problémy a to se i potvrzuje. Že to i přesto hrajeme na čele tabulky je absolutní zázrak, ale ne náhoda. Proti nám hrají daleko zkušenější týmy s většími rozpočty, ale ducha a víru si za peníze nekoupíš.
Takže jedeme dál, vítězí přeci ten, kdo věří. Smajlík

Pepik477 | Vrchlabí
27.01.2021, 20:27

Ani ve snu by mě nenapadlo, že dnes uslyším reportéra jak říká při reportáži hokej Kladno-Poruba, že Kladno se vítězstvím dostává na 3. místo se ztrátou tří bodů za první Vrchlabí. Prostě tohle se velmi dobře poslouchá Smajlík

27.01.2021, 19:56

I tak se dá vyhrát. V 1. třetině jsem myslel že soupeř je vožralej, anebo má k nám velký respekt. Ve druhé třetině Sokolov proměnil šance a my mohli litovat jen třígólového a ne většího vedení z jednoznačné 1. třetiny. Ve třetí třetině klidně mohl Sokolov strhnout zápas na svou stranu. Drama téměř až do konce. Ale povedený závěr by jsme si v hledišti parádně užili. U TV je vidět spoustu našich nedostatků a tak si říkám, že máme stále velké rezervy! A to při vedení ligy jistě není zanedbatelné. zjištění. Máme stále velký potenciál se zlepšovat.Hoši, díky moc a hodně sil do dalších bojů.

27.01.2021, 19:54

To Pačenko...
Kamaráde, ve vší úctě k vám a k vašemu komentáři směrem k píšícím fandům...
Za sebe (za maruš)... Jsem už velkej kluk, co pár hokejů viděl, zažil, prožil... Nikdy by mě nenapadlo vyšvihnout se na hrušku a vidět hokejový Vrchlabí jako favorita soutěže, už vůbev ne se šancí na postup do extraligy.Tohle(bohužel pro vás) může napsat jen cvok, blázen, nebo nervově chorej. A to snad ani já, ani nikdo ze zde píšících na stejnou notu není.
Můj komentář byl psán jako momentálního vidění zápasu s přihlédnutím k zápasům jiným(např. pro mě naprosto super odbojovanýmu a odehranýmu v Porubě, třeba). Nic víc, nic míň. Mějte fajn večer Smajlík

27.01.2021, 19:50

Hrůza ,souhlas s Maruš.Dobrá 1 třetina,ale druhou a část třetí jsme havíře jen honili po hřišti a díky Kubovi jsme udrželi vedení.Nevím odkud jsou ti komentátoři ,ale zdálo se mi, že si ho přivezl Sokolov.Když komentátor vypustí během hokeje slovo perioda,tak mě naskočí husí kůže a poslal bych ho na gindu. Co se týče hokeje tak věřím,že se vše zlepší.

27.01.2021, 19:45

Tak jsem první, no a coooooo Smajlík Smajlík Smajlík

27.01.2021, 19:36

Krásné první místo a Jihlava prohrává!

Vidím tady negativní komentáře, na jednu stranu to chápu, trochu jsme se nechali uspokojit, ale na druhou stranu....pánové, vy už mluvíte, jako by jsme byli favorit soutěže a na postup do extraligy a nemohli si dovolit slabší třetinu, s tím běžte na Kladno I vy jste se nechali uspokojit dosavadními výsledky a teď bude malá, ale stejně kritika, když se nám část zápasu nepodaří. Jsme první, sakra, jsme první...A to, že jsme šli do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem je jen skvělá příprava na play off, protože přesně takováto řežba tam bude a nevyhneme se těmto těsným skóre. Smajlík

27.01.2021, 19:25

První třetina paráda, pak uspokojení, soupeř riskoval, vysoko napadal, snížil, ale konec dobrý, všechno dobrý.
Doufám, že Nouza bude v pořádku.

PepaHcv | Vrchlabí
27.01.2021, 19:00

Už to naznačil Maruš, ale dneska se dá pochválit jen první třetina. Tak nějak jsme pokračovali ve festivalu využívání šanci po zápase s Frýdkem. Z toho jsem viděl tak 30 minut tak jsem nechtěl nic psát. První třetina skvělá, lépe jsme bruslili proměnili přesilovku, pak j oslabení a byli další šance. Sokolov v první třetině postupem času vypadal jako bez zájmu. Od 21-50 minuty jsme vystřelili stejně střel jako v první třetině. Jestli to bylo uspokojení, úbytek díl či zlepšena hra Sokolova, který se takhle do zápasu nevracel poprvé to těžko říct. V závěru jsme proměnili 4 minutovou přesilovku a bylo to bez nervů. Za stavu kdy to Sokolov stáhl tak nás podržel Jakub Soukup. První místo by bylo krasné na druhou stranu byl dnes soupeř 40 minut lepším týmem a to by mělo stačit aby tu nebylo nějaké uspokojení! Jo a ten komentátor mě za chvíli přinutí otočit čudlíkem na hlasitost doleva. Škoda že nejde pustit jen zvuk ze zápasu bez komentáře...

27.01.2021, 18:28

Takže další 3 pěkný body, hoši děkujem. Jen je neskutečný poslouchat toho reportéra u kamery. Ten se tak strašně rád poslouchá, že kolikrát mluví úplně o něčem jiném a možná, snad asi, kdyby a tak pod. a hra už je také úplně někde jinde. Zas si musím povzdechnout, škoda že nemůžeme být v hledišti. Takže se dnes zase zadařilo a proto HCV-olé!!! Smajlík

Lada1219 | Pardubice
27.01.2021, 18:27

Výborný začátek, 2-tř pro Sokolov a ve 3 si to kluci pohlídali.
Kam to až povede-kluci děkujeme.

27.01.2021, 18:25

Tak v první řadě gratuluju k bodům(a snad i ke chvilkovému vedení v tabulce Chance ligy-kdo by to kdy kdo býval někdy řekl, nebo tušil??!).
Zápas jsem viděl od druhý třetiny, a omlouvám se, nelíbilo se mi to... Sorry. Jedu domů, koukám na onlajny a 3:0,od druhý třetiny, bohužel, jsme to odflákli! Nebrusluli jsme, nechávali je u nás ve třetině kombinovat, s pukem chodilibiX krát až mezi kruhy, kde stříleli... Já se modlil ať už je konec třetiny, a kdy asi bude v kabině čoro... V tý třetí třetině jsme měli kliku že nám dali dlouhou přesilovku a my v ní dali góla... Dneska se mi to nelíbilo, hráli jsme profesorky jako když by jsme se včera vrátili z Nagána s goldem na krku... Omlouvám se!
Snad jen poděkování gólmanovi, že to nebylo ve druhý třetině srovnaný nebo otočený, ten druhej gól byla asi lehká teč našeho beka, že jo?
Takže na závěr, gratuluju k výhře a k bodům, ale...
ps. Komentátor byl šílenej, 60minut monolog o lejnu, jakej že rozdil s Porubou(třeba)...

27.01.2021, 16:55

1.třetina výborná jen škoda že u toho nemůžeme být. Hoši krásný hokej.

27.01.2021, 10:09

Dnes přijede soupeř trochu jiného kalibru,než který tu byl v pondělí.Ale věřím,že když se všechno podaří,tak jak má..,tak všechny body zůstanou doma!!!Ve hře je i útok na první místo Smajlík Tak ať se daří!!!HCV-olé!!!