Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

prosím nevyplňovat

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-11-5" |  vypnout filtr

RSS

05.11.2016, 23:31

TO: Skijumper Veselý píše romány o tom,jak to mají rozhodčí těžké a jak jsou ti fanoušci nespravedliví.I on je jenom člověk.Ale proč se za ty roky nezlepšuje?Jak má mít 2.liga zvyšující úroveň,když jí mohou pískat takovýhle rozhodčí? :-S *HRAC Ve středu věřím ve výhru.Ikdyž to v království Cinibulka... nebude vůbec jednoduché. *HRAC

05.11.2016, 23:02

Někteří rozhodčí jsou velmi špatní. Nechtějí nás poškodit, to ne (na to nepřetržité poškozování tu mají Trutnov), ale mají nejen problém se samotným rozhodováním, ale i s výkladem pravidel. A to je divné. Vrchlabí dnes dalo více gólů něž dosavadní lídr tabulky a vystřídalo ho na čele 2.ligy. A pozvalo dědky do Jablonce. Děkujeme, pojedeme! Smajlík

05.11.2016, 22:57

TO: Atheros celkově ta hra dozadu ještě semtam pokulhává...Ale věřím,že tým(který se už moc měnit nebude) na tom pracuje a všechny ty mouchy vychytá Smajlík *HRAC

05.11.2016, 22:04

TO: jinfa Pan rozhodčí Veselý si přijel zapískat ne řídit utkání. Vždy když jsem ho viděl v akci tak ukazoval svoji zoufalost,chce být za každou cenu středem pozornosti.Kluci dnes makali ale ty chyby v obraně včetně jelena nás stojí hodně sil.Hokej byl pěkný,napínavý až dokonce.Dík za 3 body. Smajlík

paboubek | Vrchlabí
05.11.2016, 21:58

Pěkný zápas,bravo hoši! Teď bez urážky, jejich brankar toho dost pochytal,ale už v 1.tretine měl dost kliku a to jeho takticko-divadelni asi 1/2 hodinový utírání masky mě pobavilo. Byli jsme v tlaku,no tak dobrý. A že jsme dnes vyhrali máme velkou zásluhu i my v hledišti. Jejich brankář totiž v poslední třetině připomínal velmi zdatného klauna z cirkusu. Docela jsme ho pěkně rozhodili a jeho soustředěnost byla ta tam. V Praze na Kobru nikdo nechodí a zde to před tolika lidmi absolutně nezvládl. Asi rozdílový hráč dnes. Přeji hodně zdaru do Jablonce.

pepahcv | vrchlabi
05.11.2016, 21:37

Dnes se vůbec nepovedla první třetina. Chybělo tomu hlavně více pohybu, z čehož pramenilo že hosté nefaulovali a my tak neměli žádnou přesilovku. Od druhé třetiny lepší pohyb a nasazení a najednou lehce vedením 0:2 uspokojená Kobra nevěděla kde jí hlava stojí a to i přesto že dali v úvodu druhé třetiny štastný druhý gól. Využitá přesilovka a následný tlak znamenal naše vedení. Přesilovka hostí 5 na 3 a hlavně první ,,faul" tam jsme opět poznali tragéda Veselého. Ve třetí třetině jsme byli lepší a vyhráli zaslouženě. Kromě branek se ,,zaskvěl" i hostující brankář. Pokud ještě není členem, tak by po něm mělo sáhnout některé Pražské divadlo.

Smajlík Nástup do třetí třetiny, který rozhodl o výsledku zápasu. Vynulování nejlepšího střelce hostí Jakeše, který se až na jednu asistenci prakticky nedostal do hry.

;-( První třetina a hlavně nástup do utkání, tedy prvních 10 minut. Přesilovka 5 na 3 absolutně bez nápadu.

05.11.2016, 21:25

Dnes byla na zimáku k vidění více než slušná hokejová podívaná *HRAC .Bylo vidět,že se utkala mužstva,která oplývají kvalitou ;.Jsem rád,že konečně přišlo více lidí.Atmosféra byla,zvláště u nás v kotli více než parádní.Prostě hezký hokejový večer,který kazil rozhodčí Veselý...,(to nikdo ze svazu nevidí?)Samostatnou kapitolou je Bílek Smajlík To i ten puk,který v jeho bráně skončil sedmkrát... má větší IQ Smajlík Hoši děkujem!!!HCV-olé!! *HRAC

05.11.2016, 21:13

Stěžovat si na rozhodčí ve vyhraným zápase asi není úplně normální, ale dnes mě to prostě nedá. Od poloviny zápasu to byla taková bramboračka, že kdo neviděl, neuvěří.
Děs, běs.
Než takovýhle rozhodčí, to snad radši nic.

05.11.2016, 16:50

TO: Atheros Smajlík

05.11.2016, 16:15

TO: jinfa Souhlas mám permici a omluvou je jen smrt.Buďme rádi za pěkný hokej.Dnes je potřeba vyhrát,protože Kobra má zápas k dobru s Trutnovem a to se zdá být jasné.Tak za chvilku ahoj!! Smajlík *HRAC *TRUBKA

05.11.2016, 15:36

TO: Atheros V tu plnou halu doufám i já(už nějaký ten rok..)Ta atmosféra,když se tu hrála 1.liga byla a je nezapomenutelná!!!!Nevím proč lidi tahle soutěž už tolik neláká?Vždyť i v současné době se tu hraje dobrý hokej.Já chodím pravidelně a jsem rád za to,že tu hokej vůbec je.A že je na co koukat! *HRAC :-S

05.11.2016, 15:21

Atheros: Nebyl jsem stejně jako většina lidí na venkovní sérii a tak není co komentovat až dnes. Večer věřím v návrat na první místo *BOJ

05.11.2016, 15:19

TO: Jirka_Jakubec D.Svoboda bude chybět.Na 2.ligu to je nadprůměrný hráč.Doufám,že tady stihne odehrát potřebný počet zápasů...,aby byl k dispozici pro play off. *HRAC A dnes ,(jak řekl trenér)bude pod našima bruslema hořet led Smajlík *HRAC Tak ať se daří a za chviku na značkách.. :-S *HRAC A prosím předejte moji velkou gratulaci našemu mistrovi Tomáši Oppeltovi!!! Smajlík *HRAC

05.11.2016, 14:54

TO: Šimonda_st. Přejme mu to klukovi šikovnému, vrchlabákovi našemu! Ale dnes bude chybět.Škoda!!

Šimonda_st. | Hradec Králové
05.11.2016, 14:05

Tomáš Oppelt se včera stal s výběrem Policie KŘ Východních čech, Mistrem PČR v ledním hokeji 2016. Dnes odletěl s národním týmem PČR do Moskvy, kde se zúčastní mezinárodního turnaje policistů za účasti Ruska, výběr Moskvy, Finska a ČR. Blahopřejeme.

05.11.2016, 12:34

Tak co fanoušci! diskuse žádná,jste líní nebo škoda slov.Zatím je tu nejvíce J. Jakubec a velké díky,alespoň máme informace z první ruky.Doufám,že bude večer plná hala a po zápase se rozjede i diskuse. :-S *HRAC