HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabští vyrazí pro další body do Bíliny
Preview k zápasu

Vrchlabští vyrazí pro další body do Bíliny

Vendula Sahánková

První prohra je za námi a za dalším zápasem vyjede HC Stadion v sobotu 6.10.2018 do Bíliny, kde bude s Draky bojovat o 3 body.

V minulém zápase se HC Stadionu nedařilo a prohrál s letňanským týmem 1:3, čímž jim byla přerušena šňůra vítězných zápasů. Ale i přes tuto prohru se vrchlabští drží na prvním místě tabulky se 14 body. Hned za nimi se 12 body následují týmy HC Vlci Jablonec nad Nisou a SC Kolín.

Týmu z Bíliny se v letošní sezóně zatím nedařilo, mají za sebou z šesti zápasů pět proher a jedinou výhru ze Slaného. Jejich pozice je nyní na chvostu tabulky se 3 body. Uvidíme, jak si povedou na domácí půdě proti lídrovi tabulky a zda body zůstanou na jejich ledové ploše či poputují do Krkonoš.