Rozhovory

Vladislav Koutský - Dnes se nám to podařilo

12.01.2011
Barbora Bjelková

Dnešní zápas s Chrudimí byl v režii domácího celku. Hosté nás drželi pod tlakem do té doby, než jsme vstřelili první branku,kterou má na svědomí Vladislav Vrtek. Chrudim se za stavu 2:1 do konce první třetiny držela a nevzdávala to. Ve druhé třetině jsme mohli vidět jedinou branku, a to od domácího mužstva. Poté měli vrchlabští dvougólový náskok, který potom ještě zvýšili a konečný výsledek byl 5:1.

Názor domácího gólmana na tento zápas.
Věděli jsme, že Chrudim moc nevyhrává, a tudíž jsme toho chtěli doma využít, jelikož víme, že nás teď čekají 3 zápasy venku. Důležité bylo,že jsme na začátku dali 2 góly, i když to pak stáhli na 2:1. V kabině jsme si potom řekli,že to budeme hrát od zadu a myslím si, že jsme to plnili a dopadlo to pro nás dobře.

Jak se Vám hrálo proti svému bývalému celku?
Hrál jsme proti nim už tříkrát. Nervózní jsem byl jen na porpvé. Ale je to dobré na psychiku,když si zahrajete proti týmu ve kterém jste dříve hrával a nedařilo se.