HC Stadion Vrchlabí – Další soupeř z Chrudimi

Další soupeř z Chrudimi

11.01.2011
Jana Poskerová

Ke středečnímu zápasu příjíždí do Krkonoš opět mužstvo z Chrudimi. Chrudimi se letos moc nedaří, v současné době se pohybuje s 39 body na přeposledním místě tabulky, její soupeř, HC Vrchlabí, má momentálně 51 bodů a je na místě 9., ale první ve skupině B. Domácí mužstvo se bude jistě prát o další tři body. Zápas začíná v 18,00 hodin DD Elektromont aréně.

V dosavadní bilanci zápasů vychází lépe Vrchlabí, které Chrudim v základní části soutěže porazilo jak doma, tak i na venkovním ledě.

Na regulérnost zápasu budou dohlížet rozhodčí Svoboda - Arazímová - Špringl.

Sestavy z minulého kola:
HC Chrudim:Landsman (30. Ament) - Toužimský, Jaroměřský, Mocek, Drtina, Táborský, Žák - Cyganov, Král, Šeda - Klejna, Kousal, Semorád - Fořt, Kaut, Goiš - Kapec

HC Vrchlabí: Koutský - Drábek V., Matějíček, Duben, Pácal, Zukal, Chaloupka, Poživil, Čížek - Hubáček, Kříž, Látal, Vrtek, Bezouška, Drábek J., Tvrdek, Urban, Hanzl, Kubeš, Filip, Bláha