HC Stadion Vrchlabí – V sobotu zajedete HC Stadion k dalšímu utkání do Mostu
Preview k zápasu

V sobotu zajedete HC Stadion k dalšímu utkání do Mostu

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí se podruhé za sebou vydá na led soupeře. Po děčínské návštěvě, která skončila výhrou 6:3, se tentokrát o body pokusí v Mostě. Mostečtí hráči jsou na krásném osmém místě v tabulce, ale na Vrchlabí ztrácejí osm bodů. Vrchlabí se bude snažit prodloužit vítěznou sérii, kterou jim pokazil jen zápas s Jabloncem.

Vrchlabský celek jede stále ve skvělém tempu. Proti Děčínu dokázal zvítězit poměrem 6:3, i když to ještě v polovině zápasu nevypadalo, že by byl rozdíl tříbrankový. Písek na ledě Vrchlabí také žádné body nezískal, ale Jablonci se povedlo vzít HC Stadionu hned body dva. Předtím se ale Vrchlabí radovalo z celkem šesti výher za sebou, a tuto šňůru bude chtít určitě zopakovat. Po dvou vítězství k tomu má slušně nakročeno, nyní mu v cestě stojí právě Mostečtí Lvi.

Poslední zápasy
Děčín - Vrchlabí 3:6
Vrchlabí - Písek 5:2
Vrchlabí – Jablonec 2:3 pp.
Tábor – Vrchlabí 0:5
Vrchlabí – Ústí n. L. 7:5

Mostečtí Lvi jsou v tabulce na osmém místě, ale na jejich konto přibývají body pomaleji než Vrchlabí. V posledním odehraném zápase nestačili na Příbram, která si z jejich ledu odvezla výhru 5:2. S Hronovem se sice Lvům povedlo bodovat, ale získali pouze dva za výhru v prodloužení. Proti Písku zvítězili na samostatné nájezdy, ale Tábor je dokázal porazit, když vstřelil hned sedm gólů. Výhru za tři body tak Most dlouho neochutnal a pokusí se o to právě před domácím publikem.

Poslední zápasy

Vrchlabí: Tomáš Perička 0+6
Most: Josef Saňa 0 + 18

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.30 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.33 prů. na záp.
Most: Lukáš Hosnedl 3.83 prů. na záp.
Adam Kubík 5.38 prů. na záp.

Zápas se odehraje na mosteckém zimním stadionu v sobotu 5. listopadu od 17:30.