HC Stadion Vrchlabí – Přiveze Vrchlabí z Děčína další body?
Preview k zápasu

Přiveze Vrchlabí z Děčína další body?

Raina Tomanová

Vrchlabí po páteční výhře nad Pískem může navázat na tříbodový zisk a postupovat tak tabulkou výše. Děčínský tým v posledním zápase také získal tři body, ale v tabulce je až na devátém místě. Navíc bude mít výhodu domácího publika.

HC Stadion Vrchlabí sice v předposledním zápase proti Jablonci klopýtnul, ale svou reputaci napravil v druhém domácím zápase za sebou, kdy se představil proti Písku. Tomu dokázal nasázet hned pět branek a v tabulce je stále na šestém místě s 23 body. Začátek sezony se sice Vrchlabí nepovedl, po čtyřech zápasech mu svítila na kontě nula. Od té doby bral ale z každého zápasu alespoň bod. Podaří se mu navázat na domácí vítězství?

Poslední zápasy
Vrchlabí - Písek 5:2
Vrchlabí – Jablonec 2:3 pp.
Tábor – Vrchlabí 0:5
Vrchlabí – Ústí n. L. 7:5
Vrchlabí – Řisuty 3:1

HC Děčín je v tabulce na devátém místě, na kontě má 15 bodů. Také Děčínu se v posledním odehraném zápase dařilo, protože porazil Klatovy, které gól nevstřelily. Předtím ale Děčín padl v samostatných nájezdech proti Hronovu, získal tak pouze bod. V děčínském týmu se střídá výhra s prohrou, dokážou zvítězit dvakrát za sebou a porazit favorizované Vrchlabí?

Poslední zápasy
Děčín - Klatovy 5:0
Hronov - Děčín 5:4sn
Cheb - Děčín 8:1
Děčín - Benátky nad Jizerou 4:2
Děčín - Kobra Praha 1:2

Vzájemné zápasy
2020 Děčín – Vrchlabí 5:10
2020 Vrchlabí – Děčín 10:3.
2019 Děčín – Vrchlabí 3:6

Kanadské bodování Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 6+9
2. David Chalupa 7+7
3. Patrik Urban 3+10

Kanadské bodování Děčín
1. David Tůma 8+8
2. Tomáš Nezbeda 9+6
3. Tomáš Faigl 3+11

Nejproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 0+6
Děčín: Vladimír Brož 3+2

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.33 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.33 prů. na záp.
Děčín: Lukáš Lavinger 3.07 prů. na záp.
Ondřej Skokan 7.27 prů. na záp.