HC Stadion Vrchlabí – Přeruší HC Stadion Havířovu šnůru domácích vítězství?
Preview k zápasu

Přeruší HC Stadion Havířovu šnůru domácích vítězství?

Vendula Sahánková

V dalším zápase se vrchlabští hokejisté rozjedou do Havířova. Jedná se o dohrávku 3. kola Chance ligy.

Krkonošský celek má za sebou v tuto chvíli deset ligových zápasů, z čehož šest zápasů bylo s kladným výsledkem. Proti AZ Heimstaden Havířov to bude první vzájemný zápas. V minulém zápase si vrchlabští přivezli domů výhru z Kadaně, kde branky vstřelili Machač, Kratochvil M., Heřman, Chrtek a Hozák. Jedinou branku Trhačů vstřelil Havlín ve třicáté minutě. V kanadském bodování je nejlepším vrchlabským hráčem Tomáš Nouza s jedenácti body, druhým nejlepším vrchlabským hráčem je Martin Heřman s deseti body.

Havířovský celek má za sebou v tuto chvíli devět zápasů, z toho čtyři vítězné. Poslední dva zápasy, které odehráli na domácím ledě, byly vítězné. Proti HC Stadionu Litoměřice vyhráli 6:3, proti Kolínu 3:2. Havířovským nejlepším hráčem dle kanadského bodování je Jakub Kotala se sedmi body, druhým je Jakub Doktor se stejným počtem bodů.

Uhájí havířovští domácí kluziště a nebo tři body poputují do Krkonoš? To se dozvíme již zítra 3.12.2020, zápas začíná již v 16hod.