HC Stadion Vrchlabí – Poslední domácí zápas v základní části bude proti Kolínu

Poslední domácí zápas v základní části bude proti Kolínu

05.03.2021

Základní část se blíží do finále. V předposledním kole přivítáme na domácím ledě Kozly z Kolína. První vzájemný zápas Kolín vyhrál poměrem 3:2 a HC Stadion má tedy co vracet.

Kolín je v tabulce na 16. místě z celkového počtu 18 týmů. Na kontě má 37 bodů, jeho naděje na play-off jsou nulové. I podruhé ale může nad Vrchlabím zvítězit. V posledním odehraném zápase nestačil na soupeře z Jihlavy, který Kozly přehrál 8:2. Body z vítězného zápasu bral Kolín proti Porubě. Jejich výsledky jsou střídavě dobré a špatné, v poslední době ale utkání spíše prohrávají. Podaří se jim znovu vyhrát nad vrchlabským týmem?

HC Stadion v posledním odehraném zápase porazil Šumperk, ale ještě chvíli před koncem třetí třetiny to vypadalo na prodloužení. Nakonec ho udolal poměrem 4:2. Proti Sokolovu se HC Stadionu nedařilo, stejně jako proti Ústí nad Labem. Tři body získalo Vrchlabí výhrou nad Kadaní. Krkonošský tým je na čtvrtém místě v tabulky s 62 body.

Zápas se odehraje v sobotu 6. března od 16:00 na vrchlabském zimním stadionu.