HC Stadion Vrchlabí – Na jakém místě zakotví Vrchlabí po základní části?

Na jakém místě zakotví Vrchlabí po základní části?

19.02.2016

V sobotu 20. února přivítáme tým z Klatov, který se utká s domácím HC Stadionem v posledním zápase základní části. První vzájemné utkání dopadlo lépe pro klatovský klub, ačkoliv zvítězil až po prodloužení a bod si odvezlo Vrchlabí.

Hosté jsou aktuálně na třetím místě v tabulce s náskokem šesti bodů na sobotního soupeře. V posledním odehraném zápase porazili na domácím ledě tým Kobry Praha, kterému nasázeli osm branek. I předchozí zápas proti Kohoutům z Tábora se jim povedl na tři body, prohru Klatovy zažily ve 30. kole na ledě Děčíně a předtím doma proti Nymburku. Jejich nejdelší vítězná série čítá osm vyhraných zápasů v řadě, nad Trutnovem klatovští zvítězili 9:1 a v prvním vzájemném utkání s Děčínem dokonce vstřelili soupeři deset branek. Naopak největší nadílku do vlastní sítě dostali od hráčů z Pelhřimova a Písku, oba soupeři dokázali Klatovům vstřelit sedm gólů.

HC Stadion v posledním odehraném kole zajížděl na led soupeře, konkrétně Havlíčkova Brodu. Po prvním třetině, kdy hosté prohrávali o dvě branky, to vypadalo, že odjedou bez bodů. Vrchlabští hráči ale zabrali, dokázali utkání otočit ve svůj prospěch a tři body si nakonec odvezli oni. Také v předchozím domácím utkání potěšili své fanoušky, když zvítězili nad Jindřichovým Hradcem vysoko 11:2. Poslední utkání základní části tak bude velmi důležitá bitva o tři body, Vrchlabí je v tabulce zatím na 6. místě s 61 body. Dokáží si zajistit lepší pozici pro boje play-off?

Utkání se odehraje v sobotu od 17. hodin na vrchlabském stadionu a všichni jste srdečně zváni, přijďte podpořit svůj tým v honbě za posledními body!