HC Stadion Vrchlabí – HC Vrchlabí čeká první zápas v nové sezóně
Preview k zápasu

HC Vrchlabí čeká první zápas v nové sezóně

27.07.2008
Jan Pečeňák

Prvním soupeřem našich hokejistů bude tým HC Chrudim. S hokejisty východočeského celku jsme se utkávali již ve 2.lize, ale od té doby se složení obou celků změnilo. A jelikož se jedná o první zápas, do kterého jdou navíc oba týmy teprve po několika dnech přípravy na ledě, bude souboj obou mužstev velkou neznámou. I přesto by mělo mít úterní utkání jistý náboj. Zápas se hraje na chrudimském zimním stadionu od 18 hodin. Ze zápasu vám přineseme podrobný on-line přenos a původní zpravodajství z místa utkání.

Zimní stadion Chrudim
29.7.2008 18:00
HC Chrudim 1. přípravný zápas HC Vrchlabí
znak týmu znak hokej.cz znak týmu